Punkty niosą dobro – przekaż je na szczytny cel ❤️

Zebrane punkty PAYBACK możesz wykorzystać na wiele sposobów. Uczestnicy Programu mogą je wymienić na nagrody rzeczowe lub vouchery albo obniżyć wysokość rachunku w jednym z wybranych sklepów partnerskich. Korzystając z tych środków, możesz też nieść pomoc innym.

Jak to możliwe? Jednym ze sposobów wykorzystania zebranych punktów PAYBACK jest wsparcie fundacji, które są naszymi partnerami. Dzięki temu twoje punkty mają moc pomagania.

Sprawdź, które to fundacje oraz jak dokładnie możesz je wspomóc w ramach Programu PAYBACK.

Pajacyk
Pajacyk
Program dożywiania dzieci
Paczka
Szlachetna Paczka
Pomóż rodzinom!
TOPR
TOPR
Specjaliści ratownictwa górskie
Siemacha
Siemacha
Dla wychowania, sportu i terapii
Pola nadziei
Pola Nadzei
Nadzieja jest w Tobie
Akademia
Akademia Przyszłości
Pomóż najmłodszym dzieciom

Punkty PAYBACK możesz również wymieniać u naszych Partnerów 🔄

Punkty niosą ze sobą dobro – pomagaj razem z PAYBACK 🎗️


Punkty PAYBACK oznaczają dla Ciebie wiele korzyści. Dzięki nim oszczędzasz na wiele sprytnych sposobów. Jednak te środki to także możliwość ofiarowania dobra innym. Możesz bowiem dać wsparcie finansowe fundacji, które współpracują z Programem.

Już od wielu lat jednym z naszych głównych partnerów w tej kategorii jest Polska Akcja Humanitarna, która w ramach akcji Pajacyk prowadzi program dożywiania dzieci. Główny cel to zapewnienie każdemu dziecku ciepłego posiłku w ciągu dnia.

Ale to nie wszystko. Swoje punkty możesz przekazać również innym Partnerom m.in. TOPR, Akademii Przyszłości, Szlachetnej Paczce, fundacjom Siemacha oraz Pola Nadziei.

Pomaganie jest ważne – zobacz, jakie to łatwe 🙌


Pomaganie innym jest ważne bez względu na sytuację, jaka aktualnie panuje na świecie. Pandemia COVID-19 pokazała, że również w trudnych czasach społeczeństwo potrafi się zmobilizować i pomóc potrzebującym. Wsparcie finansowe fundacji jest istotne, ponieważ dzięki temu mogą one bez przerwy działać, co z kolei pozwala na nieustanne niesienie pomocy tym, którzy jej potrzebują. A pomaganie razem z PAYBACK jest prostsze niż myślisz. Wystarczy kilka kliknięć i gotowe!

Jeżeli chcesz w ten sposób wykorzystać zgromadzone środki, wystarczy, że wybierzesz odpowiednią organizację i przekażesz bezpośrednio na jej rzecz odpowiednią liczbę punktów. Jest też opcja wykupienia specjalnego vouchera, który stanie się tzw. cegiełką dla wybranej przez Ciebie fundacji. Możesz w ten sposób pomagać, mając uzbierane na swoim koncie już 100 punktów. Na cele charytatywne przekazujesz dowolną liczbę środków. Każda nawet najmniejsza ma ogromną moc. Sprawdź sam!