7 °P to 1 mila

Mile Miles & More

Wyrusz w niezapomnianą podróż i uzupełniaj swoje konto milowe!

Mile Miles & More za punkty PAYBACK

Korzystając ze współpracy dwóch europejskich programów lojalnościowych, możesz wymienić °Punkty PAYBACK na mile Miles & More. Każde 7 °Punktów PAYBACK to 1 mila w Programie Miles & More.


Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej miles-and-more.pl, aby stać się uczestnikiem programu Miles & More. Minimalnie można wymienić 500 °Punktów.

Miles & More dla często podróżujących

Miles & More to europejski program lojalnościowy dla często podróżujących. Jego ideą jest nagradzanie osób regularnie korzystających z usług Programu poprzez przyznawanie mil premiowych. Miles & More jest ekspertem w dziedzinie utrzymania klienta oraz jego indywidualnej obsługi dzięki współpracy z około 300 partnerami z całego świata i wieloletniemu doświadczeniu w branży. Spółka Miles & More GmbH ma swoją siedzibę we Frankfurcie, a jej działalnością kierują Harald Deprosse i Sebastian Riedle, którzy dbają między innymi o zakres oferty nagród przyznawanych w ramach operacji związanych z programem Miles & More, zwłaszcza wśród osób z długoletnim stażem w Programie. 7500 zebranych punktów upoważnia do zdobycia statusu Frequent Traveller Lifetime. Liczba punktów, jaką przyznaje się uczestnikowi Programu, zależy od wybranej klasy podróży (np. ekonomicznej, ekonomicznej premium, pierwszej, biznesowej) oraz tego, czy planowany rejs jest kontynentalny czy międzykontynentalny. Rejsy obsługiwane są przez takie linie lotnicze jak: Star Alliance, Air Dolomiti, Polskie Linie Lotnicze LOT, Austrian Airlines, SWISS, Eurowings, Lufthansa, Croatia Airlines, Brussels Airlines, Luxair.

Mile pojawią się na Twoim koncie w ciągu 30 dni od wymiany °Punktów.

Pamiętaj, że na swoją kartę Miles & More możesz wymienić °Punkty tylko z jednej karty PAYBACK. Po przeprowadzeniu transakcji Twój numer karty Miles & More nie będzie mógł być użyty przez inne osoby.