Strona GłównaPAYBACK EkstraOszczędzaj z PAYBACK ● Ochłodź się z PAYBACK

Jak oszczędzić na kupnie wentylatora wieżowego

Krzysztof i jego rodzina uwielbiają wakacyjne klimaty, ale brak klimatyzacji w mieszkaniu potrafi dać się we znaki. Najgorzej jest wtedy, gdy termometry za oknem pokazują temperaturę powyżej 30 stopni Celsjusza, nie ma wiatru, a otwieranie okien ani na chwilę nie przynosi ulgi. Żona nie może skupić się na czytaniu książki, dzieci kilka razy dziennie zmieniają spocone koszulki, a kot i pies ciężko oddychają i nie chcą wychodzić na spacer. Krzysztof bardzo często chodzi do sklepu po zapasy wody mineralnej i napojów chłodzących.

Kliknij w grafikę, aby zobaczyć więcej

wentylator wiezowy rowenta za punkty PAYBACK

Oszczędny zakup wentylatora wieżowego

W jeden z najbardziej upalnych dni Krzysztof poszedł do Kauflandu, aby kupić zimne napoje i lody dla swojej rodziny. Pani przy kasie poprosiła go o kartę PAYBACK i wtedy przypomniał sobie, że zgromadził już na niej sporo punktów. W domu sprawdził stan swojego konta i okazało się, że ma dokładnie 2000 pkt. Sprawdził, na co może je wydać. Wśród nagród, które mógł otrzymać w zamian za punkty, był wentylator Rowenta. Krzysztof nie zwlekał i wymienił punkty PAYBACK na nagrodę, dopłacił brakujące 154,99 zł i oszczędził na zakupie profesjonalnego sprzętu. Dodatkową oszczędnością była dostawa, która dla uczestników Programu zawsze jest darmowa.

przesylka wentylatora od PAYBACK

Po kilku dniach przyszła przesyłka. Krzysztof i jego rodzina od momentu uruchomienia urządzenia mogą cieszyć się chłodnym powiewem w mieszkaniu i od tej pory wysokie temperatury nie są już tak uciążliwe jak kiedyś. Urządzenie zapewnia nie tylko mocny nadmuch, ale także 3 różne prędkości, które można dostosować do aktualnych warunków. Wentylator wieżowy umila czas spędzony w salonie, ale można go też – w zależności od potrzeb – umieścić w kuchni lub w sypialni, gdzie sprawdza się i prezentuje o wiele lepiej niż zwykły wiatrak.

Słuszna decyzja i oszczędność

Krzysztof zdecydował się wymienić punkty na wybraną nagrodę, dopłacając brakującą kwotę. Jako aktywny uczestnik programu PAYBACK miał jeszcze inne możliwości:

  • Mógł dozbierać 2 500 pkt i za 5 500 pkt otrzymać voucher do RTV Euro AGD o wartości 50 zł – w tym sklepie mógłby kupić dowolny wiatrak, obniżając jego koszt o wartość karty podarunkowej.

⬇️Zobacz jak łatwo zbierać punkty w PAYBACK⬇️

Jak działa program lojalnościowy PAYBACK?

  • Mógł kupić wentylator u jednego z partnerów programu PAYBACK – np. RTV Euro AGD, Media Markt, Media Expert i otrzymać kolejne punkty na swoje konto. Musiałby jednak pamiętać, że w tych sklepach punktowane są jedynie zakupy przez Internet. W PSB Mrówka otrzymałby punkty za zakupy w sklepie stacjonarnym.

  • Mógł skorzystać z kuponu promocyjnego do RTV Euro AGD lub Media Expert, dzięki któremu na jego konto trafiłoby 2 lub 3 razy więcej punktów PAYBACK za zakupy. Za zgromadzone w ten sposób punkty mógłby np. obniżyć koszt zakupu lodówki w RTV Euro Agd voucherem lub otrzymać nagrodę w postaci wyciskarki do cytrusów Russell Hobbs (13 999 pkt PAYBACK), dzięki której jego żona i dzieci mogłyby pić świeże, orzeźwiające soki każdego dnia.

Jak łatwiej zdobywać punkty z PAYBACK

Krzysztof zastanawia się, co zrobić, aby łatwiej zdobywać punkty PAYBACK. Aby szybciej i efektywniej zasilać swoje konto, można:

  • Dalej robić zakupy w pobliskim Kauflandzie i za każdym razem otrzymywać kolejne punkty.

  • Robić zakupy online w sklepach z elektroniką (Media Markt, RTV Euro AGD, Media Expert) lub w sklepie stacjonarnym z artykułami budowlanymi (PSB Mrówka) i w ten sposób zasilać swoje konto. Te sklepy bardzo często oferują kupony promocyjne – wystarczy przed zakupami aktywować jeden z nich i otrzymać promocyjne punkty na konto PAYBACK.

  • Tankować na stacjach BP (2 litry paliwa to 3 pkt PAYBACK) i robić zakupy w Wild Bean Cafe za minimum 9 zł (w ten sposób można otrzymać 100 pkt).

Dołącz do PAYBACK i zacznij oszczędzać. Zakupy z kuponem = więcej punktów. Więcej punktów = większe możliwości do oszczędzania!