Strona GłównaPAYBACK EkstraOszczędzaj z PAYBACK ● Ekwipunek na wycieczkę

Tani głośnik bluetooth

Jacek wybiera się ze znajomymi pod namiot na Mazury. Bardzo się cieszy, że już niebawem odpocznie na łonie natury. Ma tylko jedno zmartwienie – nie wyobraża sobie udanego wypoczynku bez swojej ulubionej muzyki, a nie ma przenośnego sprzętu, który mógłby ze sobą wziąć. Postanowił kupić przenośny głośnik, dzięki któremu będzie mógł odtwarzać muzykę z telefonu w dowolnym miejscu. Przypomniał sobie, że ma kartę PAYBACK i sprawdził stan swojego konta. Okazało się, że ma 2000 punktów, a za 13999 punktów można otrzymać bezprzewodowy głośnik Bluetooth JBL GO 3. Jacek dopłacił brakującą kwotę 119,99 zł i zaoszczędził 20 zł na zakupie, otrzymał też gwarantowaną w PAYBACK darmową dostawę.

Kliknij w grafikę, aby zobaczyć więcej

Kupno głośnika bezprzewodowego JBL GO w sklepie PAYBACK

Już po kilku dniach Jacek spakował nowy bezprzewodowy głośnik do torby podróżnej i ruszył wraz z przyjaciółmi na wycieczkę. Na miejscu rozpakowali się, urządzili obóz i mogli miło spędzić czas, rozmawiając, grilując i słuchając muzyki. Niewielki głośnik bez problemu zmieści się w walizce, a jego moc jest na tyle duża, że można słuchać muzyki nawet przy ognisku. Przy pełnym naładowaniu sprzęt działa nawet 5 godzin, a zatem zapewni muzykę na niejednej imprezie, nawet w plenerze.

Przeczytaj nasz artykuł, jeśli chcesz dowiedzieć się jaki głośnik bluetooth wybrać.

Głośnik bezprzewodowy JBL kupiny w Sklepie PAYBACK

Jacek wybrał nagrodę rzeczową, którą otrzymał za niewielką dopłatą

Jako użytkownik Programu PAYBACK mający na swoim koncie 2000 punktów mógł także:

  • wymienić punkty na kartę podarunkową Allegro – za 1100 punktów Jacek mógł otrzymać voucher na Allegro o wartości 10 zł. Nie jest to kwota, która pozwoliłaby na zakup nowego głośnika, ale dzięki niej mógł zamówić urządzenie na Allegro w niższej cenie;

  • kupić głośnik i otrzymać dodatkowe punkty PAYBACK – Jacek mógł skorzystać z kuponu, dzięki któremu za zakup bezprzewodowego głośnika w RTV Euro AGD, Media Markt. OleOle! czy sklepie Awans otrzymałby więcej punktów. Mógłby je potem wymienić np. na powerbank Varta 2600 (5999 punktów), dzięki któremu urządzenia elektryczne mogą działać dłużej nawet w warunkach polowych;

  • wymienić punkty na głośnik wyższej klasy – wśród nagród PAYBACK są również sprzęty wyższej klasy niż ten, na którego zakup zdecydował się Jacek. Wśród proponowanych modeli są m.in.: głośnik JBL Clip 3 Black lub bezprzewodowy wodoodporny głośnik Bluetooth JBL FLIP 5 czarny. Jacek nie musiałby nawet czekać, aż na jego koncie pojawi się wymagana liczba punktów. Mógłby nabyć sprzęt za dopłatą, a zgromadzonymi punktami nieco obniżyć cenę produktu.

Jacek zamierza nadal zbierać punkty

W kategorii Elektronika czeka na niego przeszło 40 produktów, takich jak: bezprzewodowe słuchawki, kijki do selfie, latarki czy ładowarki.
Wśród nich jest wiele akcesoriów, które doskonale sprawdzą się w czasie wakacji pod namiotem. Aby szybciej zdobyć punkty PAYBACK, Jacek powinien:

  • sprawdzać oferty dostępnych kuponów – na stronie PAYBACK i w aplikacji mobilnej pojawiają się nowe oferty kuponów. Dzięki nim można zgarnąć nawet pięć razy więcej punktów za jedną transakcję. Wśród partnerów Programu, u których można zrealizować kupon, są marki, które z pewnością zainteresują Jacka: RTV Euro AGD, Media Markt, Pyszne.pl i BP. Aby punkty naliczyły się poprawnie, należy jedynie aktywować kupon i wykorzystać go przed upłynięciem terminu ważności;

  • robić zakupy online – partnerzy PAYBACK to ponad 250 znanych i cenionych marek. Jacek może skorzystać m.in. z oferty OBI, Jula.pl, Media Markt, Media Expert i w ten sposób zasilić swoje konto. Musi jednak pamiętać, żeby na stronę wybranego sklepu online zawsze logować się za pośrednictwem platformy PAYBACK. Tylko wtedy punkty będą naliczały się poprawnie;

  • zawsze mieć przy sobie kartę PAYBACK – karta PAYBACK przydaje się w wielu codziennych sytuacjach. Wystarczy, że Jacek zrobi zakupy spożywcze w Kauflandzie, odwiedzi sklep PSB Mrówka lub zatankuje na stacji paliw BP, a na jego konto trafią kolejne punkty.

Dołącz do PAYBACK i zacznij oszczędzać. Zakupy z kuponem = więcej punktów. Więcej punktów = większe możliwości do oszczędzania!