Ile kosztuje Canal Plus – rodzaje i ceny pakietów

Strona głównaPAYBACK EkstraPorady zakupowe w sklepach online ● Ile kosztuje Canal Plus?

Canal Plus to nowoczesna platforma, na której czekają na Ciebie filmy, seriale i sport w jakości 4K Ultra HD i wiele innych atrakcji. Możesz wybrać dowolny pakiet i połączyć telewizję z telefonem lub internetem LTE. Dostępna jest także funkcja multiroom, dzięki której zyskujesz dostęp do platformy na różnych urządzeniach. Przekonaj się, że najpopularniejsze pakiety to oferta na każdą kieszeń, i sprawdź, jak dzięki Canal Plus można zbierać punkty PAYBACK!

Najpopularniejsze pakiety Canal Plus

Jeśli zdecydujesz się na korzystanie z platformy Canal Plus, masz możliwość połączenia ulubionych usług w atrakcyjne cenowo pakiety. Tylko od Ciebie zależy, czy wolisz oglądać ulubione filmy, seriale i wydarzenia sportowe na telewizorze, czy online, przez serwis streamingowy. Sprawdź, która oferta będzie najkorzystniejsza dla Ciebie!

Telewizja satelitarna
To propozycja dla tych, którzy lubią oglądać telewizję w sposób tradycyjny. Do wyboru masz pakiety Entry+, Relax+, Extra+, w ramach których uzyskujesz dostęp odpowiednio do 70, 86 lub aż 160 kanałów. Możesz wybrać też rozbudowaną wersję tych ofert w postaci pakietu Entry+ Sport, Relax+Sport lub Entry+Superfilm. Ten ostatni daje Ci stały dostęp do platformy Netflix i HBO Max. Dodatkowo otrzymasz nowoczesne dekodery i usługę multiroom, dzięki której skorzystasz z platformy na pięciu dodatkowych urządzeniach.

Telewizja Online
Canal Plus online to serwis streamingowy, w ramach którego obejrzysz ulubione produkcje i wydarzenia sportowe (np. transmisje meczów piłki nożnej czy rozgrywek tenisowych) w wybranym przez siebie momencie. Nie musisz jednak się ograniczać – jeśli tylko będziesz chciał, możesz także korzystać z tradycyjnych kanałów telewizyjnych. Wybrane treści są w jakości 4K. W ramach Canal Plus online dostępne są pakiety Canal+Seriale & Filmy (do wyboru abonament miesięczny lub oferta na rok, płatna z góry) i Canal+ (abonament miesięczny lub oferta na pół roku, płatna z góry).

Telewizja na kartę
To opcja dla tych, którzy nie lubią wiązać się umowami. W ramach tej oferty otrzymujesz dekoder satelitarny na własność oraz dostęp do ponad 150 kanałów. Jeśli taka forma okaże się dla Ciebie odpowiednia, możesz doładować swoją kartę i powiększyć pakiet.

Telewizja + internet
Pakiety telewizyjne Entry+, Relax+, Entry+Film lub Entry+Sport możesz połączyć z internetem. Do wyboru masz 10–200 GB, a w każdym przypadku miesiąc otrzymujesz w prezencie. Jeśli chcesz, możesz zdecydować się wyłącznie na podłączenie internetu.

Telewizja + telefon
Canal Plus może stać się też dostawcą usług telekomunikacyjnych. Ofertę telefonu bez limitu minut i SMS-ów możesz połączyć z wybranym pakietem telewizyjnym, np. Entry+, Relax+, Entry+Film lub Entry+Sport. Operator daje również możliwość wyboru samego telefonu.

Sprawdź także: Ile kosztuje Disney Plus? >>

Ile kosztują pakiety Canal Plus?

Oferta Canal Plus jest dostępna w ramach pakietów, które są zróżnicowane cenowo. Są to jednak kwoty, które nie powinny zanadto obciążyć Twojego domowego budżetu. Dla przykładu najtańszy wariant telewizji satelitarnej zamówisz już za 15 zł miesięcznie, a rozbudowany pakiet Entry+Superfilm z Netflixem kosztuje 95 zł miesięcznie. Standardowy pakiet telewizji online z serialami i filmami w ramach analogicznego abonamentu będzie kosztował 29 zł. Jeśli zdecydujesz się na nieco droższą opcję – 39 zł lub 49 zł – uzyskasz wygodny dostęp do transmisji sportowych na żywo.

Ceny pakietów, które łączą telefon i telewizję, zaczynają się od 19,99 zł miesięcznie, a w połączeniu z najbardziej atrakcyjnym wariantem telewizji satelitarnej kosztują 99 zł. Za internet z telewizją zapłacisz między 25 zł/miesiąc a 120 zł/miesiąc. Koszt samych usług internetowych kształtuje się na poziomie 20–70 zł.

Zobacz także: Jak zdobyć voucher na darmowe seanse do Multikina>>

Jak korzystać z oferty Canal Plus i zbierać punkty PAYBACK?

Teraz możesz skorzystać z oferty Canal Plus i zbierać punkty PAYBACK. Zgarniesz je za zakup przez internet dowolnego pakietu telewizji satelitarnej (w tym również ofert, które łączą internet i telefon). Wystarczy, że spełniasz dwa warunki:

  • Jesteś nowym klientem platformy Canal Plus.
  • Przejdziesz do sklepu platformy za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK.

Tylko wtedy punkty będą mogły trafić na Twoje konto. Pamiętaj, że nie zostaną one także przyznawane za zakup pakietu Canal+ online i TV na kartę i nie należą się też osobom, które są już klientami platformy i chcą przedłużyć umowę.

Zastanawiasz się, co można zrobić z punktami PAYBACK? Zbieraj je i w dowolnym momencie wymień na atrakcyjne nagrody rzeczowe ze sklepu PAYBACK, vouchery od wybranych partnerów (np. Allegro) lub za ich pomocą wesprzyj wybraną fundację.

Najważniejsze informacje w tym artykule

  • Co znajduje się w ofercie platformy Canal Plus.
  • Jakie pakiety oferuje platforma Canal Plus i jakie usługi możesz połączyć w ramach jednej umowy.
  • Jaki jest miesięczny koszt chętnie wybieranych pakietów.
  • Jak skorzystać z oferty Canal Plus i zgarnąć dodatkowe punkty PAYBACK