Tidal voucher gdzie kupić i jak odebrać za punkty PAYBACK?

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● Tidal Premium

Słuchasz właśnie romantycznych ballad, a tu nagle włącza się krzykliwa reklama środków na zaparcia lub innego mało romantycznego produktu. Cały nastrój pryska. Dlatego też nie dziwi fakt, że rośnie popularność serwisów takich jak Tidal Premium, gdzie można słuchać muzyki bez irytujących reklam.

Wiele serwisów tego typu oferuje konta bez reklam w ramach płatnego abonamentu. Można jednak temu zaradzić i oszczędzić na wydatkach związanych z rozrywką. Przykładem takich rozwiązań są opcje, jakie otrzymują uczestnicy Programu PAYBACK. Chodzi tutaj o vouchery o różnej wartości. Dzięki nim możesz aktywować lub przedłużyć abonament w serwisie Tidal za uzbierane wcześniej punkty, nie będziesz więc musiał płacić za niego gotówką. Poniżej wyjaśnimy, czym dokładnie jest serwis Tidal oraz jakie możliwości oferuje swoim użytkownikom. Dowiesz się także, jakie vouchery możesz odebrać za punkty PAYBACK i jak je aktywować.

Abonament w serwisie Tidal – co warto wiedzieć na ten temat?

Serwis Tidal w odróżnieniu od innych platform tego typu nie ma darmowego abonamentu z reklamami. Dostępne są jednak dwie opcje subskrypcji. Pierwsza z nich, czyli Tidal Premium, w podstawowej opcji to koszt 19,99 zł za miesiąc (konto indywidualne). Za konto rodzinne (pakiet do 6 kont) należy zapłacić 29,99 zł miesięcznie, a pakiet studencki w ramach tej subskrypcji kosztuje 9,99 zł na miesiąc. W tym przypadku użytkownik otrzymuje możliwość słuchania muzyki w standardowej jakości dźwięku. Oprócz tego zyskuje dostęp do teledysków, podcastów oraz zakulisowych materiałów wideo w jakości HD. Udostępniane są mu również przygotowywane przez serwis playlisty. Użytkownicy mają możliwość wzięcia udziału w różnego rodzaju konkursach, w których można wygrać atrakcyjne dla melomanów nagrody, np. bilety na koncert ulubionej gwiazdy oraz różnego rodzaju gadżety.

Drugą opcją, na jaką mogą zdecydować się melomani, jest Tidal HiFi. Od subskrypcji Premium różni się ona wyższą jakością dźwięku (HiFi), a także dodatkowym katalogiem w jakości dźwięku Masters (MQA). W tej opcji za konto indywidualne trzeba zapłacić 39,99 zł, konto rodzinne 59,99 zł, a za pakiet studencki 19,99 zł miesięcznie.

Jakie opcje dla użytkowników oferuje serwis Tidal?

Każdy użytkownik serwisu może skorzystać z wielu ciekawych opcji, które ułatwiają korzystanie z platformy. Przede wszystkim muzyki można słuchać na różnych urządzeniach, również w trybie offline. Dostępna jest historia odtwarzania oraz spersonalizowane miksy, które pozwalają na jeszcze szybsze włączenie ulubionej muzyki. Możesz też zdecydować się na słuchanie radia swojego ulubionego artysty lub poznawać nowe rodzaje muzyki, utwory i wykonawców. To możliwe, bo w serwisie Tidal jest dostępne wiele różnorodnych gatunków muzycznych – od najbardziej popularnych utworów popowych poprzez rock, R&B, soul oraz jazz aż po muzykę alternatywną i niszowe gatunki, które dopiero zyskują popularność.

Jak zgarnąć vouchery na GAMIVO?
Jak zgarnąć voucher na GAMIVO
I kupować taniej na platformie?
TVN Player bez reklam na 30 dni
TVN Player bez reklam?
Dzięki PAYBACK to możliwe

Vouchery do serwisu Tidal w Programie PAYBACK – sprawdź pełną ofertę

Mimo możliwości słuchania muzyki bez reklam wiele osób nie decyduje się na wykupienie abonamentu w serwisie streamingowym, ponieważ stanowi on dodatkowy wydatek w budżecie domowym. Można jednak temu zaradzić. Rozwiązaniem jest w tym przypadku propozycja, jaką przygotował dla swoich użytkowników Program PAYBACK. Wychodząc naprzeciw nowoczesnym trendom, udostępnił vouchery o różnej wartości, przy pomocy których bez problemu pokryjesz koszt abonamentu w serwisie Tidal. W ten sposób możesz słuchać muzyki bez reklam i nie wydawać na to pieniędzy, gdyż wartość subskrypcji pokryją zebrane wcześniej punkty podstawowe i premiowe.

W ramach współpracy z Tidal zostały przygotowane karty podarunkowe o wartości 20 zł (za 2200 punktów), 40 zł (za 4400 punktów), 60 zł (za 6600 punktów) oraz 120 zł (za 13200 punktów).

Taką kartę możesz wykorzystać samodzielnie, aby pokryć wartość swojej subskrypcji. Stanowi ona też ciekawy pomysł na prezent lub dodatek do innego podarunku dla osoby, która jest prawdziwym melomanem i ceni sobie wysoką jakość dźwięku oraz możliwość słuchania muzyki bez reklam.

Sprawdź ofertę kart podarunkowych do serwisu Tidal do odebrania za punkty PAYBACK.

Wymiana punktów PAYBACK na voucher z dopłatą gotówkową - nowość

Od teraz uczestnicy Programu PAYBACK mają możliwość wymiany punktów na voucher do serwisu Tidal nawet jeżeli nie posiadają wymaganej liczby punktów na swoim koncie. Warto jednak pamiętać, że uczestnik powinien wymienić z punktów minimum 10% wartości nominalnej Karty Podarunkowej. Poniżej opisujemy jak wymienić punkty PAYBACK na kartę podarunkową do serwisu Tidal z dopłatą gotówkową. Przykłady:

  • Karta podarunkowa Tidal 20 PLN - wymiana minimum 200°P (10%) oraz dopłata 20 PLN
  • Karta podarunkowa Tidal 40 PLN - wymiana minimum 400°P (10%) oraz dopłata 40 PLN
  • Karta podarunkowa Tidal 60 PLN - wymiana minimum 600°P (10%) oraz dopłata 60 PLN
  • Karta podarunkowa Tidal 120 PLN - wymiana minimum 1200°P (10%) oraz dopłata 120 PLN

Dzięki możliwości dopłaty gotówką do kart podarunkowych Tidal uczestnicy Programu PAYBACK mogą wymieniać punkty na voucher z dopłatą gotówkową tak jak w przypadku innych nagród rzeczowych.

W jaki sposób odebrać voucher do Tidal? O czym należy pamiętać?

Karty podarunkowe do Tidal znajdziesz zarówno w serwisie, jak i w aplikacji PAYBACK. Jeżeli korzystasz ze strony internetowej, otwórz zakładkę „nagrody/vouchery”. W aplikacji z kolei dotknij kafelek „więcej” znajdujący się na dolnym pasku ekranu głównego, a następnie kliknij opcję „odbierz voucher”. Kolejne czynności w obu przypadkach przebiegają podobnie. Zawsze możesz przefiltrować ofertę, by znaleźć wyłącznie karty podarunkowe do Tidal. Wybierz taką, która najlepiej odpowiada twoim potrzebom i umieść ją w koszyku. Następnie postępuj tak, jak w przypadku klasycznych zakupów internetowych. Zasadniczą różnicą jest jedynie to, że zamiast płacić przelewem czy kartą za wybrany bon, jego wartość pokrywasz przy pomocy zebranych wcześniej punktów PAYBACK. Voucher otrzymujesz w postaci kodu, który należy wykorzystać na stronie serwisu Tidal.

W celu realizacji kuponu, który otrzymasz po zakupie, wejdź na stronę https://offer.tidal.com/giftcard?lang=pl. Następnie wpisz kod i zaloguj się w serwisie. Możesz też założyć nowe konto i wybrać interesujący cię plan w ramach jednej z dwóch wyżej opisanych subskrypcji. Po wyczerpaniu się środków z aktywowanego vouchera zostanie zastosowana wybrana przez ciebie wcześniej metoda płatności.

Przed wybraniem i odebraniem vouchera za zebrane przez siebie punkty PAYBACK, zapoznaj się dokładnie z warunkami jego realizacji. To pozwoli ci sprawdzić, czy możesz faktycznie skorzystać z danej oferty, jak długo ważny jest voucher i czy można zrezygnować z zamówionej przez siebie subskrypcji.

Zbieraj i wymieniaj °punkty na vouchery do ulubionych sklepów.