Jak działa PAYBACK, gdzie zbierać punkty i z jakich usług mogą korzystać uczestnicy

Strona GłównaPAYBACK EkstraPorady ● Jak działa PAYBACK

Jak działa PAYBACK?

Zbierasz punkty robiąc zakupy i skanując kartę PAYBACK w sklepach partnerskich wymienionych na stronie lub aplikacji. Punkty możesz później wykorzystać na nagrody, vouchery, zakupy.

Punkty podstawowe

To punkty, które otrzymujesz za robienie zakupów z kartą PAYBACK u partnerów Programu.


Punkty Promocyjne
To punkty, które otrzymujesz za robienie zakupów z kartą PAYBACK i ze specjalnym kuponem u partnerów Programu. Im więcej korzystasz z kuponów, tym więcej masz punktów i możliwości oszczędzania. Dowiedz się więcej o rodzajach punktów PAYBACK >>


Jak korzystać z punktów PAYBACK?
Podczas zakupów stacjonarnych możesz wymienić punkty, żeby obniżyć rachunek za zakupy, możesz wymienić punkty na nagrodę, dzięki czemu nie będziesz musiał kupować danego produktu. Inną opcją jest wymiana punktów na voucher, którym obniżysz wartość zakupów.

Kupony

Warto śledzić kupony w aplikacji, na portalu PAYBACK.pl lub na wydrukach z paragonem (na stacjach bp, PSB Mrówka). Kupony w aplikacji i na portalu musisz aktywować przed transakcją, a kupon papierowy zeskanować razem z kartą PAYBACK. Realizując transakcję z kuponem zgarniasz znacznie więcej punktów. Kupony znajdziesz na stronie lub w aplikacji. Chcesz dowiedzieć się ile punktów zdobędziesz dzięki kuponom? Sprawdź nasz przelicznik PAYBACK punktów za zakupy.

Zbieraj i wymieniaj °punkty PAYBACK w Carrefour

Kliknij w baner, aktywuj kupon i ruszaj na zakupy ⤵️

Aplikacja

To Twoje centrum dowodzenia podczas codziennych zakupów :) Szukasz ulubionego sklepu spośród niemal 300 marek podzielonych na 15 kategorii, sprawdzasz czy jest kupon i przechodzisz jednym kliknięciem do swojego ulubionego sklepu. Ponadto w aplikacji znajdziesz kilka ciekawych funkcji, takich jak wirtualna karta czy lista zakupów.


PAYBACK Go
Jeżeli odwiedzasz jednego z naszych partnerów stacjonarnych, to dzięki tej funkcji jednym kliknięciem zobaczysz wszystkie kupony i oferty tego partnera w aplikacji PAYBACK.


Wyszukiwarka sklepów
Dostępna w aplikacji funkcja wyszukiwania sklepów jest dostępna z poziomu zakładki "Sklepy". Dzięki temu prostemu narzędziu szybko znajdziesz ulubioną markę. Ruszaj na zakupy :)


Lista zakupów
Zrób listę zakupów zanim pójdziesz do sklepu. Nie marnuj papieru, zapisz w aplikacji. Funkcję znajdziesz w zakładce "Więcej".


Gry w aplikacji
Wiesz, że dzięki PAYBACK możesz zbierać punkty, grając w gry? Wszystkie gry są całkowicie darmowe, a usługa jest dostępna dla posiadaczy aplikacji PAYBACK z telefonami z systemem Android. Odwiedź świat gier.

Karta PAYBACK

Jak działa karta PAYBACK? Karta PAYBACK to klucz do Programu. Dzięki niej zbierasz punkty, robiąc zakupy, tankując paliwo czy chodząc do kina. Wystarczy ją zeskanować. Możesz ją mieć również w aplikacji PAYBACK :)


Rejestracja (przystąpienie do Programu umożliwiające wymianę punktów na nagrody)
To istotny element uczestnictwa w PAYBACK. Dlaczego? Dzięki rejestracji otwiera się przed Tobą cały wachlarz możliwości i możesz w pełni korzystać z Programu. Dostajesz kupony, możesz brać udział w konkursach i promocjach. Zobacz, jak możesz się zarejestrować w PAYBACK >>


Numer karty
Numer karty PAYBACK, który czasami musisz podać, to 10-cyfrowy kod znajdujący się na odwrocie Twojej karty. Pamiętaj, ten numer przesyłany jest w naszych newsletterach, znajdziesz go również w aplikacji.

Nagrody

To może być patelnia, blender, ale też oczyszczacz powietrza, radio samochodowe lub powerbank i wiele innych. Ważne jest to, że nie musisz mieć wymaganej sumy punktów, aby odebrać nagrodę. Wystarczy już 100 punktów, żeby móc zamówić nagrodę. Resztę możesz dopłacić gotówką. Zaglądaj na sklep.PAYBACK.pl, możesz upolować tam nagrodę dla siebie.


Vouchery
Szukasz pomysłu na prezent, masz upatrzony produkt w sklepie, ale chcesz oszczędzić? Mamy vouchery do znanych sklepów odzieżowych, RTV i AGD, z wyposażeniem wnętrz. Zobacz do jakich sklepów mamy vouchery >>

Partnerzy

To sklepy stacjonarne i online, w których możesz zbierać punkty PAYBACK. Dzięki dużej różnorodności sklepów masz możliwość punktowania praktycznie w każdym momencie. Gdy wybierasz się na wycieczkę, robisz zakupy, tankujesz paliwo, kupujesz nowe buty czy remontujesz swoje mieszkanie.


Sklepy stacjonarne
To miejsca/ do których możesz pójść, żeby zrobić zakupy spożywcze, zatankować samochód i zjeść hot-doga, kupić popcorn w kinie i obejrzeć film, zaopatrzyć się w karmę dla swojego pupila, czy wyposażyć mieszkanie w niezbędne akcesoria. Tutaj lista sklepów >>


Sklepy online
To rozpoznawalne marki, o których na pewno słyszałeś. Znajdziesz je w aplikacji lub na PAYBACK.pl, gdzie podzielone są na 15 kategorii tematycznych.,. Potrzebujesz AGD, elektroniki, ubrań, sprzętu sportowego, kosmetyków, narzędzi lub perfum? A może chcesz zamówić jedzenie? Wszystko to masz w jednym miejscu >>.


Operatorzy telefonii komórkowej, tv oraz internet
Chcesz przedłużyć umowę na abonament u operatora komórkowego bądź kupić ofertę telewizji kablowej?
W PAYBACK możesz zgarnąć za to punkty.


Platforma finansowa
Usługi finansowe, takie jak pożyczka w banku, czy założenie konta, także zwiększą pulę posiadanych punktów.


Fundacje charytatywne
W PAYBACK lubimy pomagać, dlatego współpracujemy z różnymi fundacjami. Jeżeli masz ochotę, to możesz dołożyć cegiełkę i wymienić zebrane punkty na pomoc dla danej fundacji >>

Gazetki promocyjne

Gazetki promocyjne pozwalają być na bieżąco z ofertami naszych partnerów. Co ważne w gazetkach znajdziesz też informacje o produktach premiowanych punktami PAYBACK, za które zbierzesz więcej punktów.


Loterie
Co pewien czas wspólnie z partnerami organizujemy loterie promocyjne, w których możesz wygrać ciekawe nagrody. Czasami jest to duża pula punktów, innym razem samochód. Warto je śledzić.


Kod rabatowy
Kod rabatowy jest wykorzystywany przy zakupie produktów lub usług. Od pewnego czasu PAYBACK oferuje kody rabatowe do sklepów online, wystarczy posiadać zarejestrowaną kartę PAYBACK.

Rozpocznij oszczędzanie z PAYBACK: zbieraj °punkty, wymieniaj na zakupy i nagrody!