Głośnik Xblitz Harmony

Bezprzewodowy głośnik z radiem Xblitz Harmony- ciesz się dobrą muzyką gdziekolwiek jesteś!

Strona GłównaPAYBACK EkstraElektronika ● Głośnik Xblitz

Data publikacji: 29.11.2021

Jesteś fanem słuchania muzyki w każdej możliwej sytuacji? Mamy dla Ciebie coś specjalnego!

Kto z nas nie lubi posłuchać dobrej muzyki w zaciszu swojego domu, potańczyć do niej na imprezie ze znajomymi, posłuchać jej przy grillu, ognisku, basenie czy choćby zanurzyć się w niej podczas gorącej kąpieli w wannie. Muzyka towarzyszy nam dosłownie każdego dnia. Kiedy jedziemy do pracy, spędzamy czas w gronie najbliższych czy podczas samotnych wieczorów, kiedy szukamy spokoju i wyciszenia…W dzisiejszej recenzji pokażemy Wam wspaniały gadżet, który sprawdzi Wam się właśnie w takich sytuacjach, ale nie tylko.

Bezprzewodowy głośnik Xblitz HARMONY z funkcją radia, budzika i lampki nocnej

Bezprzewodowy, przenośny głośnik Xblitz Harmony bo o nim właśnie mowa, to głośnik bluetooth z funkcjami budzika, radia FM oraz funkcją lampki nocnej. Xblitz Harmony to wielofunkcyjny głośnik Bluetooth, który posłuży Ci więc nie tylko do puszczania swojej ulubionej muzyki, radia i ulubionych stacji, ale fantastycznie sprawdzi się również w Twojej sypialni. Co ważne, możesz ustawić dwie różne godziny alarmu i swobodnie przełączać się między nimi. Zwrócę przy okazji uwagę na to, że poprzedni model Xblitz Glow nie posiadał funkcji zegara i lampki nocnej – a to fajne i bardzo praktyczne rozwiązanie.

xblitz harmony specyfikacja techniczna na opakowaniu

Poczuj swobodę dzięki łączności Bluetooth

Jeśli mowa o łączności Bluetooth, nie sposób nie wspomnieć, że mamy tutaj bardzo praktyczny i w zupełności wystarczający, zasięg do 10 metrów. Można więc spokojnie odłożyć telefon, a głośnik zabrać ze sobą w miejsce docelowe.

Może Cię zainteresować: rodzaje głóśników bluetooth >>

Ulubiona składanka? Żaden problem!

Bluetooth to jednak nie jedyny sposób łączenia się z innym sprzętem. Swoją muzykę możesz również odtwarzać za pomocą przewodu AUX lub z karty pamięci, na której masz przygotowaną wcześniej składankę. Z takimi możliwościami będziesz przygotowany na każdą okazję - na każde spotkanie i każdą, nawet nieplanowaną imprezę!

Mały sprzęt, wielkie możliwości!

A jeśli już mowa o imprezach… Xblitz Harmony to idealny partner do takich okoliczności. Jakość dźwięku tego przenośnego głośnika jest fantastyczna! Dwa głośniki o mocy 6 W i średnicy 52mm sprawiają, że Xblitz Harmony spełnia wszystkie nasze oczekiwania jeśli chodzi o jakość, głębię i głośność muzyki. Dodatkowe cyfrowe wzmocnienie sprawia, że dźwięk wyróżnia się. Jesteśmy naprawdę pod wrażeniem jakości dźwięku w tak małym głośniku! Basy również idealnie tutaj wykonują swoją robotę. 12 W mocy Xblitz Harmony daje sporą już różnice w odsłuchu – szczególnie w porównaniu do wcześniejszego modelu Xblitz Glow, którego moc to 10 W.

Wejścia do głośnika Xblitz harmony

Czas ładowania i pracy naszego sprzętu.

Z doświadczenia wiemy, jak bardzo te dwie kwestie wpływają na nasze wybory zakupowe. Czas ładowania tego głośnika to około 3,5 godziny. Czas pracy tego sprzętu - od 4 do 8 godzin. Z doświadczeniem potwierdzamy tą górną granicę, jesteśmy pod wrażeniem! Tutaj, znów odnosząc się do poprzedniego modelu GLOW, zostajemy raczej przy tych samych parametrach. Minimalnie, bo o pół godziny krócej, ładujemy model GLOW, natomiast odbywa się to kosztem większej mocy opisywanego dzisiaj modelu Harmony. Nie bez znaczenia jest waga obu głośników. Model Xblitz Glow waży 0,58 kg natomiast model Harmony delikatnie już więcej - 0,75 kg. Naszym zdaniem różnica niewielka i nie kluczowa - mamy tu ważniejsze parametry, na które należy kłaść nacisk wybierając sprzęt z tej kategorii.

To nie może być prostsze!

Najważniejsze sprawy mamy za sobą, ale zwróćmy też uwagę na jasny, przejrzysty wyświetlacz LED i bardzo intuicyjne oznaczenia dostępnych opcji. Wyświetlacz sprawia, że wszystko jest naprawdę wyraźne i czytelne. Wystarczy jedno spojrzenie w kierunku głośnika, by wiedzieć jakie tryby są aktualnie włączone, która jest godzina oraz czy działa nam połączenie Bluetooth. Wspomnieliśmy o bardzo intuicyjnych oznaczeniach funkcji na naszym głośniku. Dzięki dużym, gumowym przyciskom funkcyjnym używanie Xblitz Harmony jest wyjątkowo proste, szybkie i wygodne. Nie musicie poświęcać swojego czasu na przegląd i naukę instrukcji obsługi. Wystarczy kilka minut, by wiedzieć, jak używać sprzętu i jak skorzystać ze wszystkich dostępnych funkcji.

Wyświetlacz głośnika xblitz harmony

Bezprzewodowy głośnik, radio, lampka i budzik za mniej niż 200 zł?

Nie można nie wspomnieć o bardzo atrakcyjnej cenie głośnika Xblitz Harmony. Taki głośnik kupimy już za niecałe 200 zł. To bardzo rozsądna kwota, szczególnie biorąc pod uwagę naprawdę duże możliwości sprzętu. W tej kwocie mamy bezprzewodowy przenośny głośnik, radio, lampkę i budzik. Całość zdecydowanie warta małej inwestycji.

Głośnik Xblitz Harmony panel sterowania

Na koniec małe podsumowanie. Co wyróżnia nasz głośnik na tle konkurencji?

Naszym zdaniem - naprawdę sporo! Ciekawy, klasyczny design, świetna cena, wielofunkcyjność i wielozadaniowość tego gadżetu to pierwsze wyróżniki, na które warto zwrócić uwagę. Do tego wysoka jakość produktu i samego dźwięku. Jesteśmy naprawdę pozytywnie zaskoczeni. W dobie czasów, kiedy muzyka towarzyszy nam każdego dnia, w tak wielu sytuacjach i momentach naszego życia, taki gadżet po prostu WARTO MIEĆ!

Bezprzewodowy głośnik Xblitz HARMONY można otrzymać za punkty PAYBACK.

https://sklep.payback.pl/nagrody/glosnik-xblitz-harmony

Pamiętaj, wystarczy jedynie 100 pkt PAYBACK, resztę kwoty dopłacisz w gotówce.
Dostawa ze sklepu PAYBACK jest zawsze darmowa!

Z kodem: PAYBACKEXTRA otrzymujecie bonifikatę 5% na recenzowany produkt oraz każdą rzecz z tej zakładki: https://sklep.payback.pl/kategorie/recenzje

Opis producenta oraz karta specyfikacji na stronie >>

Opinie na temat recenzowanego głośnika dostępne w tym miejscu >>

O autorze

Łukasz i Ewa - twórcy najpopularniejszego bloga rodzinnego na Lubelszczyźnie, rodzice trzech córek. Rodzice w sieci (link: https://www.instagram.com/rodzicewsieci/ / http://rodzicewsieci.pl/ ) to treści lifestylowe prosto od rodziny wielodzietnej - zbudowali dom, a teraz inspirują, motywują i wspierają swoich czytelników. Nakłaniają do zaangażowanego wychowywania i walki o własne marzenia. Na blogu poruszają tematy parentingowe i domowe.

Elektronikę i gadżety kupuj z PAYBACK. Kupuj wygodnie w apce lub przez portal i zbieraj punkty na nagrody lub kolejne zakupy.