1 °P za 2 zł

Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy w Mount Blanc

Odwiedź najbliższą pijalnię czekolady i skosztuj najlepszej belgijskiej czekolady!

Wyjątkowa belgijska czekolada

Mount Blanc to stacjonarne Pijalnie Czekolady i Kawy - miejsca stworzone dla wszystkich, którzy kochają czekoladę lub szukają pomysłu na słodki prezent. Kilkanaście ekskluzywnych lokali to pijalnie czekolady i jednocześnie największa w Polsce sieć sklepów z belgijskimi pralinkami.

Produkty Mount Blanc dostępne są również w sklepie internetowym. Na mountblanc.pl każdy wielbiciel czekolady może zamówić pyszne czekoladki, a kurier dostarczy je wprost pod wskazany adres. Oferta obejmuje cały asortyment.

Czekoladki to świetny pomysł na słodki prezent!

Jak powinna wyglądać pijalnia czekolady?

Niemal wszystkie osoby, które kochają słodkości, trafiają do pijalni czekolady i kawy Mount Blanc. Trudno ominąć miejsce mające tak szeroki wybór belgijskiej czekolady, która uchodzi za jedną z najsmaczniejszych na świecie. Stacjonarne pijalnie czekolady i kawy rozsiane są po całym kraju. Mount Blanc to jednocześnie największa w Polsce sieć sklepów z belgijskimi pralinkami. A te, jak powszechnie wiadomo, potrafią zachwycać bogactwem smaków. Każda pralina podczas degustacji rozpływa się w ustach, dzięki czemu ujawnia całą wielowymiarowość czekoladowego smaku.

Dzięki temu wypad z przyjaciółmi lub randka w pijalni czekolady Mount Blanc może stać się chwilą, która na długie lata pozostawi po sobie cudowne wspomnienia. Serwowane na miejscu kawy i czekolady stanowią zaledwie część oferty, z której mogą skorzystać klienci. Zakup czekolady na prezent to świetne rozwiązanie, w którego realizacji pomogą pracownicy sieci. W Mount Blanc z czekolady powstają najróżniejsze formy, które następnie są umieszczane w projektowanych na miejscu eleganckich opakowaniach. Każdy zestaw belgijskich pralin jest ręcznie zdobiony i pakowany. Dzięki opcji spersonalizowania podarunku znajdziesz tu świetne pomysły na prezent firmowy. Dodatkową korzyścią płynącą z zakupów w Mount Blanc jest możliwość zbierania punktów, które następnie trafiają na twoje konto PAYBACK. Wymienisz je na atrakcyjne nagrody.