Zbieraj punkty PAYBACK w Credit Agricole (Karta Kredytowa)

10 000 °P za kartę

Credit Agricole to bank uniwersalny, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w kraju. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Bank częścią Grupy Credit Agricole – 10. największej na świecie grupy finansowej, działającej w 49 krajach na świecie i obsługującej codziennie ponad 52 miliony klientów. Credit Agricole to bank „100% cyfrowy, 100% ludzki”, co oznacza, że inwestuje w nowoczesne technologie i ułatwia zdalny dostęp do swoich usług, lecz dba także o pracowników i jakość obsługi w bezpośrednim kontakcie z klientem.

Punkty PAYBACK są przyznawane przez PAYBACK po złożeniu wniosku o założenie karty kredytowej Credit Agricole oraz zawarciu umowy o tę kartę. Z promocji może skorzystać uczestnik, który: w ciągu ostatnich 24 miesięcy przed rozpoczęciem promocji nie posiadał karty kredytowej banku Credit Agricole: Visa Standard, Visa/Mastercard Silver, Visa/Mastercard Gold i w okresie promocji podpisze umowę o kartę kredytową z limitem minimum 3 000 zł. I jednocześnie: ma lub przed podpisaniem umowy o kartę kredytową otworzy konto w banku Credit Agricole: Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie MOVE! lub Konto dla Ciebie VIP i zrobi przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową w internecie w ramach promocji.

Punkty PAYBACK zostaną naliczone przez PAYBACK wyłącznie po przejściu na stronę z ofertą za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK, w terminie do 90 dni od spełnienia wszystkich warunków promocji. Promocja skierowana jest do nowych

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Jeśli zauważysz, że punkty za zawarcie umowy o wybrany produkt finansowy nie zostały naliczone po 90 dniach od spełnienia wszystkich warunków, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.