Sklep Temu – czy warto robić zakupy na azjatyckiej platformie sprzedażowej?

Strona głównaPAYBACK EkstraPorady zakupowe w sklepach online ● Sklep Temu

Temu to nowa azjatycka platforma sprzedażowa. Powstała w 2022 roku w Szanghaju, a na polskim rynku pojawiła się w lipcu 2023 r.

Podobnie jak AliExpress oferuje produkty z wielu kategorii, takich jak: odzież, kosmetyki, akcesoria do domu czy zabawki. Nowych klientów mają zachęcić atrakcyjne obniżki, które sięgają nawet 90%. Już teraz możesz przetestować aplikację Temu, zrobić zakupy i za każdą transakcję zgarnąć kolejne punkty PAYBACK.

Temu – co to za sklep? Czym się wyróżnia?

Temu to azjatycka platforma sprzedażowa, która zadebiutowała w 2022 roku, a w Polsce pojawiła się w lipcu 2023 r. Za pośrednictwem strony internetowej lub w aplikacji mobilnej możesz kupić produkty z 29 kategorii, m.in. odzież damska i męska, uroda i zdrowie, dom i kuchnia, sport i rekreacja na świeżym powietrzu, sprzęt AGD, narzędzia i artykuły do majsterkowania, artykuły dla zwierząt, zabawki i gry.

Nazwa Temu, którą można przetłumaczyć jako „Wspólnie kupujemy, razem zyskujemy”, jest zarazem odzwierciedleniem filozofii platformy. Założyciele konkurenta AliExpress kierują się takimi wartościami jak: inkluzywność i różnorodność, integralność i odpowiedzialność społeczna. Dzięki przystępnym cenom produktów, promocjom i kuponom rabatowym niemal każdy może pozwolić sobie na zakupowe szaleństwo.

Duże – sięgające nawet 90% – obniżki cen to nie jedyna rzecz, która wyróżnia Temu. Sklep proponuje nowy model zakupów online zwany Next-Gen Manufacturing. W myśl tej filozofii to kupujący wskazują produkty, którymi są zainteresowani, a sprzedawcy analizują ich potrzeby i na nie odpowiadają. W praktyce miałoby to oznaczać lepsze dopasowanie produkcji i ofert partnerów handlowych do preferencji użytkowników Temu.

Zobacz jak kupować na Amazon z PAYBACK >

Jak robić zakupy na Temu?

Aby robić zakupy na Temu, wejdź na stronę internetową sklepu lub skorzystaj z aplikacji mobilnej. Platforma dostępna jest w polskiej wersji, choć pod względem językowym wymaga jeszcze dopracowania. Codziennie możesz przeglądać tysiące ofert z kategorii Bestsellerów, Największych Zniżek, Nowości i Prawie Wyprzedanych produktów. Znajdziesz tu także specjalną kategorię różnych akcesoriów dostępnych za mniej niż 3 zł. Oferty specjalne są limitowane, a promocje ograniczone czasowo. Za zakupy bezpiecznie zapłacisz kartą, BLIKiem, ekspresowym przelewem lub za pośrednictwem Google Pay. Temu przestrzega Standardu Bezpieczeństwa Danych Przemysłu Kart Płatniczych (PCI DSS) i innych standardów bezpieczeństwa przy przetwarzaniu danych dotyczących kart płatniczych. Azjatycka marka współpracuje z Pocztą Polską i polskimi firmami kurierskimi: InPost, DPD i DHL. Dostawa zamówionych produktów jest bezpłatna i – jeśli nie spełnią one Twoich oczekiwań lub nie przypadną Ci do gustu – masz możliwość zwrotu towaru, który nie spełnił oczekiwań, w ciągu 90 dni od daty zakupu. Zwrotom podlegają przedmioty nieużywane.

Jak kupować na AliExpress i na co zwracać uwagę? > Sprawdź

Dlaczego na Temu jest tak tanio?

Wiele osób z rezerwą podchodzi do oferty Temu ze względu na ceny produktów, które wydają się zaniżone. Jak tłumaczą właściciele platformy wynika to stąd, że nowy model sprzedażowy łączy klientów bezpośrednio ze sprzedawcami i umożliwia zakup produktów w najniższych, hurtowych cenach. Rabaty i wyjątkowe promocje są dostępne wyłącznie dla użytkowników Temu, a niskie ceny nie obniżają jakości produktów. Platforma prowadzi politykę zerowej tolerancji względem podróbek i nakłada wysokie kary na sprzedawców, którzy naruszają prawo.

Jak kupować na Temu i zdobywać punkty PAYBACK?

Już teraz możesz kupować na Temu i zgarniać punkty PAYBACK! Azjatycka platforma dołączyła do grona partnerów Programu i za każde wydane 5 zł otrzymasz 1 pkt. Aby zdobyć jeszcze więcej punktów i szybciej wymieniać je na vouchery, nagrody rzeczowe czy zniżki w wybranych sklepach stacjonarnych, sprawdzaj ofertę kuponów rabatowych – jest ona codziennie aktualizowana na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej. Dzięki kuponom możesz otrzymać nawet kilkanaście razy więcej punktów za pojedynczą transakcję. Aby punkty naliczały się prawidłowo, rób zakupy na Temu za pośrednictwem platformy lub aplikacji mobilnej PAYBACK.

Najważniejsze informacje w artykule

  • Czym jest Temu, kiedy powstała ta platforma sprzedażowa i w którym roku zadebiutowała w Polsce;
  • Jakie kategorie produktów można znaleźć na Temu;
  • Co wyróżnia się Temu na tle innych platform sprzedażowych i czym jest Next-Gen Manufacturing;
  • Dlaczego ceny na Temu są takie niskie;
  • Ile punktów PAYBACK możesz zgarnąć za zakupy na Temu i jak szybciej oszczędzać na vouchery, nagrody rzeczowe i zniżki na zakupy.