Apple Watch – jaki model wybrać? Porównanie

Strona głównaPAYBACK EkstraPorady zakupowe w sklepach online ● Apple Watch

Apple Watch miał premierę w 2015 r. i od razu dał się poznać użytkownikom jako inteligentny zegarek, który motywuje do aktywności, daje możliwość płacenia za zakupy dzięki funkcji Apple Pay, a także – jeśli zajdzie taka potrzeba – może zastąpić telefon. W ciągu dekady pojawiło się wiele generacji tego gadżetu, a każda z nich zyskuje nowe funkcje i staje się jeszcze bardziej atrakcyjna wizualnie. Sprawdź, jak zbierać punkty PAYBACK kupując w sklepie Apple i jak zaoszczędzić na zakupie smartwatcha z kartą PAYBACK!

Apple Watch – jakie ma funkcje?

Jeśli jesteś użytkownikiem iPhone’a, Apple Watch to gadżet, który zachwyci Cię swoimi możliwościami. Inteligentny zegarek działa jak przedłużenie telefonu, ponieważ za jego pomocą możesz odbierać połączenia telefoniczne, odpowiadać na SMS-y, zarządzać aplikacjami lub sterować odtwarzaczem muzyki. Dzięki funkcji Apple Pay zapłacisz również za zakupy.

To jednak nie wszystkie możliwości tego nowoczesnego gadżetu. Dzięki wbudowanemu lokalizatorowi GPS i innym, zaawansowanym czujnikom stanie się on Twoim partnerem treningowym. Monitoruje Twoją aktywność sportową, gdy biegasz, jedziesz rowerem lub trenujesz na siłowni. Nie tylko pokazuje prędkość i liczbę kilometrów, lecz także wysyła Ci przypomnienie o wyjściu na trening, jeśli Twoje tętno za długo pozostaje na niskim poziomie. Apple Watch doskonale sprawdzi się jako asystent w dbaniu o zdrowie. Dzięki czujnikowi tętna możesz stale obserwować, jak pracuje Twoje serce, a inne funkcje zegarka ułatwią Ci także monitorowanie snu. Wszystko to może stać się punktem wyjścia do wprowadzenia zdrowych nawyków.

Sprawdź gdzie kupić taniej iPhone >

Apple Watch – porównanie

Na rynku znajdziesz wiele odsłon zegarków Apple Watch. Każda kolejna generacja ma jeszcze więcej przydatnych funkcji, które działają dzięki coraz bardziej zaawansowanemu systemowi WatchOS. Standardem każdej wersji są wbudowany lokalizator GPS, czujnik tętna oraz możliwość połączenia z iPhone’em. Najnowsze modele umożliwiają bezpośrednie korzystanie z sieci komórkowej, działają niezależnie od telefonu i w wielu sytuacjach z powodzeniem zastępują smartfona.

Inteligentne zegarki od Apple’a nieznacznie różnią się pod względem wielkości koperty. Są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, dlatego z łatwością dopasujesz je do swojego stylu. Do wyboru masz wiele wariantów pasków: sportowe lub eleganckie w formie stylowych bransoletek. Urządzenia różnią się także pod względem materiału wykonania – dostępne są smartwatche aluminiowe lub ze stali nierdzewnej. Niektóre mają wyświetlacz z funkcją always on, dzięki której sprawdzisz ważne informacje na zablokowanym ekranie.

Jak zbierać punkty PAYBACK kupując w sklepie Apple?

Zakupy w internetowym sklepie Apple mogą zasilić Twoje konto PAYBACK. Każde wydane 3 zł to 1 pkt. Możesz uzbierać ich całkiem sporo, szczególnie gdy planujesz większe zakupy. Zgodnie z zasadami Programu, każdy uczestnik może w ciągu 30 kolejnych dni otrzymać punkty za 2 iPhone’y lub 5 sztuk dowolnego produktu z wyjątkiem urządzeń marki BOSE, wyświetlacza Apple Pro Display XDR, iPada (8 gen.), MacBooka Pro 14” lub 16” lub Mac Mini. Punktów nie otrzymasz również za zakup kart podarunkowych iTunes.

Zgromadzone punkty możesz wymienić na dowolną nagrodę rzeczową ze sklepu PAYBACK, kartę podarunkową do wykorzystania u wybranego partnera albo na zakup Apple Watcha w niższej cenie!

Zobacz również jak kupować na Aliexpress >>

Jak zaoszczędzić na zakupie Apple Watcha dzięki punktom PAYBACK?

Zakup Apple Watcha to dość spory wydatek, jednak dzięki punktom PAYBACK możesz kupić to zaawansowane urządzenie w korzystniejszej cenie. Jak to zrobić? To bardzo proste:

  • Zbieraj punkty PAYBACK – umożliwiają to zakupy online u partnerów Programu, tankowanie na stacjach bp Polska czy zakupy w markecie budowlanym PSB Mrówka. Aby jeszcze szybciej i efektywniej zbierać punkty, korzystaj z kuponów promocyjnych dostępnych na stronie internetowej Programu lub w aplikacji mobilnej. Dzięki nim za wybrane transakcje zyskasz nawet 20 razy więcej punktów.
  • Wymień punkty na voucher do wykorzystania w sklepach RTV Euro AGD. Dostępne są karty podarunkowe o wartości: 25 zł (2970 pkt), 50 zł (5900 pkt), 100 zł (11 800 pkt) 150 zł (17 700 pkt) lub 200 zł (23 600 pkt).
  • Wejdź do sklepu RTV Euro AGD online lub udaj się do najbliższego punktu stacjonarnego i wybierz Apple Watcha, który spełnia Twoje oczekiwania.
  • Przed opłaceniem zakupu pokaż swój voucher przy kasie lub wpisz jego numer w odpowiednim polu na stronie internetowej.
  • Wykorzystuj możliwości, jakie daje smartwatch!

Jeśli zamawiasz Apple Watcha przez internet, możesz zgarnąć za tę transakcję mnóstwo punktów PAYBACK. Każde wydane 3 zł to 1 pkt na Twoim koncie. Wystarczy, że przejdziesz na stronę sklepu internetowego Apple za pośrednictwem platformy PAYBACK i wybierzesz smartwatcha od Apple’a. Na Twoje konto trafią kolejne punkty, a Ty będziesz mógł korzystać z niezliczonych funkcji urządzenia.

Najważniejsze informacje w artykule

  • Kiedy miał premierę pierwszy Apple Watch.
  • Jakie funkcje ma Apple Watch i dlaczego warto połączyć go z iPhone’em.
  • Jak wykorzystać Apple Watcha do monitorowania postępów treningowych i jak obserwować dzięki niemu ważne parametry zdrowotne.
  • Ile jest modeli Apple Watcha i jakie są podstawowe różnice między nimi.
  • Jak kupić Apple Watch w korzystniejszej cenie dzięki karcie PAYBACK – wystarczy, że wymienisz zgromadzone punkty na voucher do wykorzystania w sklepach RTV Euro AGD.