Nadchodzą twoje urodziny? Spędź je w wyjątkowy sposób i spraw sobie oryginalny prezent

Strona głównaPAYBACK EkstraPrezenty ● Spraw sobie prezent

Pandemia sprawiła, że nieco inaczej podchodzimy do różnego rodzaju uroczystości, w tym urodzin. To sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na zupełnie odmienne obchodzenie tego typu wydarzeń. Dlatego też rośnie liczba poradników na temat tego, co robić w urodziny.

Jak się okazuje, coraz więcej osób dzień urodzin chce obchodzić tak, by poczuć się wyjątkowo i móc zrobić coś, na co zazwyczaj nie ma czasu. Dopiero w kolejnych dniach po faktycznej dacie urodzenia albo jeszcze przed nią organizują spotkania rodzinne lub w gronie znajomych. Jeżeli i ty zastanawiasz się, co można robić w urodziny lub w jaki sposób sprawić bliskiej osobie wyjątkowy prezent, poznaj nasze propozycje i zainspiruj się nimi.

Plan na wyjątkowe urodziny – zrób oryginalny prezent dla siebie

Pytanie o to, co można robić w urodziny, pojawia się coraz częściej. A możliwości nadal jest bardzo wiele. Warto pomyśleć o rzeczach, które sprawią ci największą przyjemność, ale zazwyczaj nie masz na nie czasu. Zwróć uwagę także na to, że takie przyjemności wcale nie muszą cię dużo kosztować.

Od czego zatem zacząć świętowanie urodzin? Oczywiście od przyjemnego poranka. Kubek aromatycznej kawy lub herbaty i pyszne śniadanie będą najlepszym rozpoczęciem tego wyjątkowego dnia. Co dalej? Wszystko zależy od tego, czy twoje urodziny wypadają w dzień powszedni czy w weekend. W pierwszym przypadku wszystkie przyjemności możesz zaplanować na czas przed lub po pracy. Jeżeli pogoda na to pozwoli, wybierz się na spacer z bliskimi lub zorganizuj wycieczkę poza miasto – by w pełni naładować swoje baterie. Zabierz ze sobą ulubione przekąski, dobrą książkę i poleniuchuj tyle, ile się tylko da. Jeżeli możesz sobie na to pozwolić, zaplanuj na ten dzień zobaczenie miejsca, którego do tej pory nie udało ci się odwiedzić. Możesz też udać się do sklepu lub wybrać na „internetowe łowy” i kupić sobie coś, o czym od dawna marzyłeś, a nie miałeś okazji lub czasu, aby to zrobić. Może to być np. piękna apaszka, torebka, zestaw narzędzi lub nowa książka ulubionego autora . Przecież to twój wyjątkowy dzień i zasługujesz na to. Zastanawiając się, jak spędzić swoje urodziny, nie zapomnij o planach na wieczór. Jeżeli jesteś miłośnikiem dobrego kina, włącz film, który od dawna chciałeś obejrzeć, ale twoi znajomi lub rodzina zawsze wybierali coś innego. Dobrym pomysłem będzie też włączenie płyty ulubionego zespołu i zamówienie czegoś dobrego na kolację. Przed snem możesz zrelaksować się w kąpieli z aromatycznymi olejkami. Wszystko to pozwoli ci na spędzenie naprawdę wyjątkowych urodzin i stanie się prezentem wyłącznie dla ciebie.

Wyjątkowe pomysły na prezenty dla samego siebie – inspiracji szukaj u partnerów PAYBACK

W realizacji urodzinowych życzeń i marzeń mogą się okazać pomocni partnerzy PAYBACK. Wśród nich znajdziesz m.in. sklepy spożywcze, w których zaopatrzysz się w przepyszne przekąski i coś ekstra na wieczór. Na drobne przyjemności możesz pozwolić sobie także w partnerskich księgarniach oraz sklepach odzieżowych działających w sieci. Z okazji urodzin można też skorzystać z możliwości uzupełnienia swojej kolekcji płyt winylowych, czy poświęcić więcej czasu na swoje pasje, np. dobrać akcesoria do ogrodu i tam spędzić ciekawie czas np. na relaksie wśród natury. Ciekawym pomysłem na prezent urodzinowy dla siebie będzie również wykupienie atrakcji za pośrednictwem serwisów oferujących zakupy grupowe. Dzięki temu podarujesz sobie np. możliwość zwiedzania muzeum online. Jest to bardzo ciekawe i coraz popularniejsze rozwiązanie, które pozwala zapoznać się z kolekcjami największych muzeów świata, w zaciszu własnego mieszkania w wygodnym fotelu lub na kanapie. Może to też być bon na kurs, który od zawsze chciałeś zrobić i który pozwoli ci rozwinąć Twoje pasje. Obecnie bardzo dużo kursów można zrobić online, bez wychodzenia z domu. Zwróć uwagę, że będąc uczestnikiem Programu, możesz skorzystać także z możliwości, jakie dają ci już zebrane punkty PAYBACK. Jedną z dostępnych opcji jest wymiana zgromadzonych środków na nagrody rzeczowe dostępne na stronie lub w aplikacji. Warto też zdecydować się na vouchery do wybranych partnerów Programu.

Prezenty i coś więcej – bonusy z robienia zakupów urodzinowych u naszych partnerów

Pamiętaj, że urodzinowe przyjemności kupowane u partnerów PAYBACK dają ci podwójne bonusy. Za każdą transakcję otrzymujesz kolejne punkty w Programie, a dzięki nim następnym razem również będziesz mógł pozwolić sobie na drobne przyjemności. W serwisie Programu możesz też przeglądać vouchery dostępne dla uczestników. Zebrane przez siebie punkty wymienisz na kartę podarunkową do swojego ulubionego sklepu.

Mamy nadzieję, że nasze pomysły na spędzenie urodzin zainspirowały cię i twój wyjątkowy dzień będzie naprawdę udany. Miłego świętowania!

PAYBACK PREZENTuje! Dołącz i zbieraj punkty na upatrzone nagrody i prezenty.