Strona GłównaPAYBACK EkstraOszczędzaj z PAYBACK ● Oszczędny zakup żelazka

Oszczędny zakup żelazka dzięki PAYBACK

Po rozpakowaniu walizek zobaczył, że jego ubrania bardzo się pogniotły. Znalazł w swoim bagażu żelazko i już zamierzał rozpocząć prasowanie, ale okazało się, że urządzenie nie działa. Niestety, gwarancja już dawno się skończyła, więc naprawa mogłaby okazać się droższa niż zakup nowego sprzętu. Damian nie miał wyjścia – zakup nowego żelazka był nieunikniony, zwłaszcza że za tydzień miał rozmowę w sprawie pracy i chciał dobrze się na niej zaprezentować.

Kliknij w grafikę, aby zobaczyć więcej

Damian przypomniał sobie, że niedawno założył kartę PAYBACK⬇️

Sprawdził stan swojego konta i okazało się, że udało mu się uzbierać 1000 punktów. Wśród nagród, które można dostać za punkty, zauważył żelazko Access Easy Tefal FV1542. Urządzenie bardzo mu się spodobało. Dzięki zgromadzonym punktom PAYBACK kupił nowe żelazko w korzystniejszej cenie. Dopłacił 108,99 zł i zaoszczędził 10 zł. Nie musiał płacić za dostawę, bo w programie PAYBACK jest ona zawsze darmowa.

Już po kilku dniach Damian mógł wyprasować ubrania nowym żelazkiem Tefal 👍

Dzięki temu, że urządzenie jest lekkie, a stopa ma ceramiczną powłokę Easy Gliding i gładkie krawędzie, prasowanie było łatwe, szybkie i efektywne – zaledwie w kilkanaście minut Damian uprasował koszulę i odświeżył garnitur przy użyciu pary. Teraz spokojnie może przygotowywać się do rozmowy o pracę i mieć pewność, że będzie prezentował się bez zarzutu. Damian ma zamiar dalej zbierać punkty PAYBACK, wymieniać je na atrakcyjne nagrody i korzystać z innych benefitów dostępnych dla uczestników Programu.

Jako początkujący uczestnik Programu PAYBACK Damian nie zdążył jeszcze uzbierać dużej liczby punktów. Są jednak sposoby, aby szybko i efektywnie zasilić swoje konto, a później odebrać atrakcyjne nagrody.

  • Damian mógł zrobić zakupy u jednego z partnerów Programu – np. RTV Euro AGD, Media Markt, Media Expert czy OleOle!, gdzie bez trudu kupiłby urządzenie spełniające jego oczekiwania, i otrzymałby punkty PAYBACK za wydane pieniądze.

  • Mógł aktywować kupon promocyjny do RTV Euro AGD, dzięki któremu za zakup nowego żelazka w tym sklepie otrzymałby 2 lub 3 razy więcej punktów PAYBACK.

  • Punkty może zbierać również podczas codziennych czynności, takich jak zakupy w Kaufland, w sklepie budowlanym PSB Mrówka czy tankowanie na stacji paliw BP.


Damian zamiast kupowania żelazka może wymienić zebrane punkty PAYBACK na:

  • kartę podarunkową Allegro, gdzie wybór urządzeń domowego użytku jest ogromny. Voucher o wartości 10 zł można otrzymać za 1100 pkt – to oznacza, że musiałby tylko raz zrobić zakupy w sklepie na stacji BP o wartości powyżej 9 zł i już mógłby cieszyć się posiadaniem takiego vouchera. Wśród nagród są jeszcze karty o wartości 25 zł (2 750 pkt) i 50 zł (5 500 pkt);

  • kartę podarunkową RTV Euro AGD – za 5500 pkt można w tym sklepie zrobić zakupy o wartości 50 zł. Bony można wykorzystać np. na zakup dużej deski do prasowania z gniazdkiem elektrycznym, dzięki której prasowanie jest jeszcze szybsze i wygodniejsze.

Zebrane punkty Damian może od razu wymienić lub poczekać, aż stan jego konta się powiększy. Wśród nagród PAYBACK są jeszcze: żelazko Bosch (34 499 pkt), żelazko PowerSteam Ultra Russell Hobbs (19 999 pkt) lub parownica ręczna Ariete (15 999 pkt). Nawet jeśli nie uda mu się zebrać wystarczającej liczby punktów, by całkowicie za darmo odebrać nagrodę, może użyć punktów i dopłacić brakującą sumę – w ten sposób łatwo zaoszczędzi na zakupach. W sekcji nagród do odebrania jest aż 47 produktów dla domu ciągle ich przybywa.

Dołącz do PAYBACK i zacznij oszczędzać. Zakupy z kuponem = więcej punktów. Więcej punktów = większe możliwości do oszczędzania!