Jak otrzymać i zarejestrować kartę PAYBACK

Aby zbierać punkty, wymieniać na zakupy i odbierać nagrody musisz posiadać swoją kartę PAYBACK.


W tym celu wypełnij formularz, kliknij "Dołącz i zamów", a wyślemy kartę na podany adres pocztowy

lub

zarejestruj otrzymaną wcześniej kartę w sklepach np. Kaufland, bp, Multikino i wielu innych, wypełniając formularz i klikając "Zarejestruj".

Jakie są sklepy w PAYBACK

W Programie mamy ponad 400 sklepów stacjonarnych i online. Dlatego też punkty możesz zbierać praktycznie wszędzie i cały czas - za każdym razem, gdy tankujesz paliwo, robisz zakupy do domu, idziesz do kina, wybierasz się w podróż i szukasz ubezpieczenia. Wystarczy, że robiąc zakupy zrealizujesz je z nami, aktywując wcześniej kupon, a Twoje punkty zaprocentują nagrodami!

Jak zbierać (nabić) punkty PAYBACK

Punkty zbierasz korzystając z kuponów (do których dostęp masz także w aplikacji mobilnej) zgarniasz jeszcze więcej punktów, a co za tym idzie szybciej wymienisz je na atrakcyjne nagrody takie jak: vouchery i karty podarunkowe, sprzęt agd do kuchni, czy niezbędne akcesoria do domu.

Warto także zaglądać do sekcji contentowej PAYBACK Ekstra, gdzie są komunikowane ciekawe informacje związane z programem, a także sporo różnych porad oraz informacje o promocjach.

Pamiętaj, że w przypadku zakupów w sklepach online:

Widzisz, że nie odnotowaliśmy Twoich zakupów? Daj nam znać przez formularz kontaktowy lub zadzwoń (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora).

Jak wykorzystać (rozliczyć) punkty PAYBACK

Zebrane punkty można wykorzystać na wiele sposobów: wymieniając na atrakcyjne, markowe nagrody, vouchery i karty podarunkowe, mile w programie Miles & More, wspomóc program dożywiania dzieci Pajacyk, czy wymienić na zakupy u wybranych partnerów PAYBACK. To proste i wygodne rozwiązanie, które pozwoli wykorzystać każdą liczbę posiadanych punktów.

A jeśli chcesz dowiedzieć się jaki jest przelicznik punktów na złotówki przeczytasz na ten temat w artykule na blogu Ekstra.

Jak sprawdzić punkty PAYBACK

Punkty możesz sprawdzić (śledzić) w swoim profilu na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej. Punkty mogą mieć następujący status - do wykorzystania, punkty oczekujące (np.za transakcje w sklepach internetowych, których nie możesz wykorzytać od razu) i punkty wygasające (zebrane ponad 3 lata temu zostaną automatycznie wygaszone 29 lutego).

Więcej na temat punktów znajdziesz na stronie Pomoc i kontakt.

Pobierz aplikacją mobilną PAYBACK, dostępną w Google Play i App Store