Zbierz punkty PAYBACK za podpisanie umowy na TurboKARTĘ w Santander Consumer Banku

8 000 °P za założenie karty

Punkty PAYBACK są przyznawane po złożeniu wniosku o kartę kredytową Santander oraz zawarciu umowy o tę kartę.

Punkty PAYBACK zostaną naliczone wyłącznie po przejściu na stronę promocji za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK, w terminie do 60 dni od spełnienia wszystkich warunków promocji.

Santander Consumer Bank oferuje kredyty ratalne, gotówkowe, karty kredytowe, różne formy finansowania zakupu samochodu, motocykla oraz lokaty terminowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank jest częścią hiszpańskiej Grupy Santander, dla której Polska jest jednym z kluczowych rynków. Grupa jest obecna na polskim rynku od 2001 r., jednak marka Santander Consumer Bank pojawiła się w roku 2006 r.

Loyalty Partner Polska działa w charakterze pośrednika kredytowego w rozumieniu ustawy o kredycie konsumenckim, szczegółowe informacje o charakterze współpracy na www.payback.pl/finanse.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Jeśli zauważysz, że punkty za zawarcie umowy o wybrany produkt finansowy nie zostały naliczone po 90 dniach od spełnienia wszystkich warunków, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.