Zbieraj punkty PAYBACK w Banku Credit Agricole (Konto dla Ciebie)

8 000 °P za konto

Credit Agricole to bank uniwersalny, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w kraju. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Bank częścią Grupy Credit Agricole – 10. największej na świecie grupy finansowej, działającej w 49 krajach na świecie i obsługującej codziennie ponad 52 miliony klientów. Credit Agricole to bank „100% cyfrowy, 100% ludzki”, co oznacza, że inwestuje w nowoczesne technologie i ułatwia zdalny dostęp do swoich usług, lecz dba także o pracowników i jakość obsługi w bezpośrednim kontakcie z klientem.

Punkty PAYBACK są przyznawane przez PAYBACK po złożeniu wniosku o założenie Konta dla Ciebie, zawarciu umowy o prowadzenie tego konta oraz wykonaniu min. 6 transakcji w ciągu 2 miesięcy od otwarcia konta.

Punkty PAYBACK zostaną naliczone przez PAYBACK wyłącznie po przejściu na stronę z ofertą za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK, w terminie do 90 dni od spełnienia wszystkich warunków promocji.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Jeśli zauważysz, że punkty za zawarcie umowy o wybrany produkt finansowy nie zostały naliczone po 90 dniach od spełnienia wszystkich warunków, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.