Konto PAYBACK

Jak zmienić dane?

Swoje dane możesz w każdym momencie edytować. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto na stronie PAYBACK.pl lub w aplikacji i wejdziesz w zakładkę Ustawienia konta. Dane możesz też edytować kontaktując się z nami pod numerem 801 044 440 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora).

Jak połączyć konta?

Jeśli chcesz zbierać punkty PAYBACK wspólnie z innymi osobami - na jedno konto, mając kilka kart - nie ma problemu. Karty PAYBACK możesz łączyć w jedno konto. W tym celu zadzwoń do nas na numer 801 044 440 (koszt zgodny z taryfą operatora) lub wypełnij formularz kontaktowy. W ten sposób możesz połączyć do 10 kont. Dostęp do punktów zgromadzonych na połączonych kontach ma zarówno właściciel główny, jak i współuczestnicy.

Co ważne: Proces ten jest jednorazowy i nieodwracalny. Oznacza to, że raz połączonych kont nie można rozdzielić.

Jak odblokować konto?

Wpisałeś błędnie dane do logowania po raz trzeci? Ups! Twoje konto zostało zablokowane ze względów bezpieczeństwa na 24 godziny. Po tym czasie zaloguj się poprawnymi danymi, a konto zostanie odblokowane.

Jeśli nie udało Ci się odblokować konta, skontaktuj się z nami pod numerem 801 044 440 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora).

NIe pamiętasz danych do logowania?

Nic straconego! Jeśli zapomniałeś swoich danych do logowania, a jesteś właścicielem zarejestrowanej karty PAYBACK, skontaktuj się z nami pod numerem 801 044 440 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora). Przeprowadzimy dodatkową weryfikację danych i umożliwimy Ci dostęp do Twojego konta.

Jak usunąć konto?

Przykro nam, że chcesz od nas odejść.

Jeśli zdecydujesz się na rezygnację, prześlij na adres Biura Obsługi PAYBACK (ul. Mszczonowska 36, 96-200 Rawa Mazowiecka) stosowne oświadczenie na piśmie. Możesz skorzystać z dedykowanego formularza, ale nie jest to obowiązkowe.

Jak chronimy dane osobowe?

Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Bądź spokojny - Twoje dane są należycie zabezpieczone. Aby sprawdzić status wyrażonych przez Ciebie zgód, zaloguj się do Ustawień konta na stronie PAYBACK.pl albo w aplikacji.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jakie dane posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy, skontaktuj się z nami pod numerem 801 044 440 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) i poproś o kopię swoich danych osobowych.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Skorzystaj z formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą i z chęcią pomożemy!