FINANSE

SZYBKIE POŻYCZKI

Potrzebujesz gotówki w trybie ekspresowym? Nie wiesz, gdzie najlepiej wziąć szybką pożyczkę? Sprawdź zebrane tutaj oferty i załatw wszystko przez internet!

Strona GłównaPAYBACK Finanse ● Szybkie pożyczki

Problemy finansowe lub nieplanowane wydatki mogą przytrafić się każdemu. Z pomocą przychodzą wtedy szybkie pożyczki, które weźmiesz bez wychodzenia z domu. Formalności jest niewiele, a pieniądze mogą jeszcze tego samego dnia trafić na twoje konto.

Szybkie pożyczki, inaczej zwane „chwilówkami”, udzielane są przez instytucje pozabankowe i wymagają znacznie mniej formalności niż kredyty gotówkowe oferowane przez banki. Zazwyczaj można pożyczyć kwotę wynoszącą nawet kilka tysięcy złotych i należy ją spłacić w ciągu kilku miesięcy. Sprawdź oferty wiarygodnych pożyczkodawców.

Pożyczka przez internet – o czym warto pamiętać?

Decydując się na szybką pożyczkę, pamiętaj, że z reguły oprocentowanie jest znacznie większe niż w przypadku kredytu gotówkowego i będziesz mieć mniej czasu na spłatę. Jednak wiele instytucji pozabankowych oferuje promocje na pierwszą pożyczkę – oprocentowanie w wysokości 0%. Dzięki temu szybko uporasz się z problemami finansowymi i oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś.

Jeśli szukasz oferty szybkiej pożyczki online:

☑️ wybieraj tylko wiarygodnych pożyczkodawców;

☑️ zapoznaj się z opiniami innych klientów;

☑️ dokładnie przeczytaj regulamin i upewnij się, że twoje dane są należycie chronione;

☑️ korzystaj z dostępnych promocji.

Gdzie najlepiej wziąć szybką pożyczkę? Wiarygodne instytucje pozabankowe

Jeśli wciąż zastanawiasz się, gdzie najlepiej wziąć pożyczkę przez internet, zwróć uwagę na oferty następujących firm:

Bancovo – to platforma pożyczkowa, dzięki której błyskawicznie znajdziesz ofertę szybkiej pożyczki dostosowaną do twoich potrzeb. Daje ona możliwość porównania wielu propozycji i pomaga znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie;

PożyczkaGo – to instytucja pozabankowa, w której możesz szybko i bezpiecznie pożyczyć pieniądze bez wychodzenia z domu. Serwis kompleksowo dba o bezpieczeństwo danych swoich klientów;

Vivus.pl – to wiarygodny pożyczkodawca, u którego szybko i wygodnie pożyczysz za pierwszym razem do 3000 zł. Wieloletnia obecność firmy na rynku daje gwarancję, że transakcja będzie całkowicie bezpieczna.


Oferty wyżej wymienionych firm można znaleźć na nowej platformie PAYBACK Finanse. Jako uczestnik Programu możesz pożyczać pieniądze i przy okazji otrzymywać punkty, które zasilą twoje konto. Zgromadzone w ten sposób środki wymień później na atrakcyjne nagrody lub vouchery.