FINANSE

KARTY KREDYTOWE

Zastanawiasz się, jakie są zalety karty kredytowej? Dodatkową gotówkę masz zawsze pod ręką! Kupujesz teraz, płacisz później. Sprawdź najlepsze promocje na karty kredytowe!

Strona GłównaPAYBACK Finanse ● Karty Kredytowe

Banki proponują swoim klientom coraz więcej możliwości. Na rynku wciąż pojawiają się nowe produkty, a także te już dostępne są udoskonalane. Jednym z chętniej wybieranych produktów finansowych są karty kredytowe, szczególnie jeśli dany bank przygotował promocję za ich założenie.

Czy faktycznie opłaca się zakładać kartę kredytową? Jakie dokładnie korzyści płyną z korzystania z tego produktu finansowego? Jak się okazuje, możesz wiele zyskać i to nie tylko zakładając kartę, lecz także płacąc nią za swoje codzienne zakupy. To możliwe, jeśli skorzystasz z promocji PAYBACK.

Jakie korzyści daje założenie karty kredytowej?

Klienci banków coraz częściej decydują się na zamówienie karty kredytowej ze względu na wygodę, jaka wiąże się z korzystaniem z tego produktu finansowego. Jako główną zaletę wskazuje się przede wszystkim okres bezodsetkowy. W zależności od banku może on wynieść nawet do 60 dni. Co to dokładnie oznacza? Płacąc za zakupy kartą kredytową i spłacając zadłużenie w ciągu wskazanego w umowie okresu, nie zapłacisz żadnych odsetek. Jako kolejne korzyści wymienia się także stosunkowo atrakcyjne oprocentowanie i możliwość rozłożenia zadłużenia na dogodne raty. Taką kartą można też bez problemu płacić za zakupy robione w internecie, co obecnie ma bardzo duże znaczenie. Niektóre banki oferują klientom możliwość przystąpienia do programów typu cashback. W ramach takiego programu za robienie zakupów kartą do użytkownika wraca określony procent wydanej kwoty.

Punkty PAYBACK za założenie karty kredytowej – jak je zdobyć?

Promocje na karty kredytowe to nie tylko atrakcyjne oprocentowanie lub możliwość korzystania z okresu bezodsetkowego. Zamawiając ten produkt finansowy, możesz również skorzystać z promocji na punkty PAYBACK. Jak zyskać punkty? Wejdź na PAYBACK.pl/finanse i wybierz ofertę jednego z banków na założenie karty kredytowej. Przejdź na stronę banku przez PAYBACK, np. aktywując kupon. Zamów rozmowę z konsultantem banku, w czasie której zostaną dopełnione wszelkie formalności związane z zakładaniem karty kredytowej. Jeżeli spełnisz wszystkie warunki promocji, punkty wpłyną na twoje konto PAYBACK w ciągu 90 dni od spełnienia wszystkich warunków promocji.