Punkty Programu PAYBACK tracą ważność – co możesz z nimi zrobić?

Strona GłównaPAYBACK EkstraPorady ● Wygaszanie Punktów

PAYBACK to największy multipartnerski program lojalnościowy w Polsce. Na liście partnerów Programu jest wiele sklepów stacjonarnych oraz internetowych, dlatego punkty PAYBACK tak łatwo się zbiera. Pamiętaj jednak, że część z dotychczas zebranych punktów w tym roku może stracić ważność.

Dlaczego tak się dzieje? W Regulaminie Programu PAYBACK możesz przeczytać, że punkty, które zbierasz, są ważne przez 3 lata. Po upływie tego okresu zostaną one wygaszone. Szacuje się, że wartość wszystkich środków, które mogą wygasnąć w tym roku, wynosi 25 mln zł. Jak sprawdzić punkty PAYBACK i dowiedzieć się, ile z nich wygasa? Co można z nimi zrobić, aby ich nie stracić? Przeczytaj!

Jak zbierać punkty PAYBACK i ile są one ważne?

Punkty PAYBACK można zbierać na kilka sposobów, np. robiąc zakupy w sklepach online - pamiętaj zawsze by aktywować kupon, dzięki któremu zdobędziesz dodatkowe punkty. Dlaczego warto? Ponieważ często robimy akcje promocyjne, podczas których dajemy 5 razy więcej, 7 razy więcej, a nawet 10 razy więcej punktów! Swoje nagrody odbierasz znacznie szybciej, sprawdź już teraz co znajdziesz w naszym sklepie z nagrodami.

Możesz także robić zakupy w sklepach stacjonarnych, gdzie podczas codziennych zakupów zbierasz dodatkowe punkty PAYBACK.

Biorąc udział w Programie, musisz pamiętać o kilku kwestiach związanych z punktami. Część środków może być uwzględniona na twoim koncie dopiero po pewnym czasie od transakcji – są to wówczas punkty oczekujące.

Niepowtarzalna okazja do odebrania nagród ze zniżką!

Kliknij w baner i odbierz nagrodę z kodem "Ekstrataniej"

Jak sprawdzić punkty PAYBACK?

To, ile punktów PAYBACK masz aktualnie na koncie, możesz sprawdzić w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że zalogujesz się w serwisie internetowym lub w aplikacji i wejdziesz w zakładkę „Moje punkty PAYBACK”. Podane tam są wszystkie aktualne środki z wyróżnieniem, w jakiej ilości i gdzie je zdobyłeś. Widnieje też informacja, ile z nich może stracić ważność w najbliższym czasie. W tym roku punkty starsze niż 36 miesięcy tracą ważność 28.02.2023. Jeżeli chcesz jeszcze je wykorzystać, musisz to zrobić właśnie do tego dnia.

Jakie dane wprowadzać, aby zalogować się do konta PAYBACK?

Poznaj wskazówki poruszania się po koncie PAYBACK >>

Co można zrobić z punktami PAYBACK, które tracą ważność?

Jeżeli w pełni chcesz wykorzystać punkty dotychczas zebrane u nas, możesz to zrobić na kilka sposobów. Najpierw sprawdź punkty PAYBACK znajdujące się na twoim koncie, możesz to zrobić wygodnie w aplikacji. Następnie wejdź na https://sklep.payback.pl aby wymienić zgromadzone środki na nagrodę. Znajdują się w nim przede wszystkim nagrody rzeczowe, w tym sprzęt AGD, biżuteria, akcesoria do domu i ogrodu, a także gadżety elektroniczne.

W PAYBACK punkty możesz wymienić na vouchery do wielu sklepów

Inne możliwości wymiany punktów to np. vouchery

W sklepie PAYBACK dostępne są vouchery do wielu sklepów. Oferta voucherowa jest systematycznie powiększana. Warto skorzystać z tej propozycji, voucher może posłużyć jako prezent dla bliskiej osoby i jest uniwersalną formą giftu.

Kolejne rozwiązanie to wymiana punktów PAYBACK w sklepach na różne zakupy. Pamiętaj, żeby wcześniej sprawdzić, jaki przelicznik ma dany Partner Programu. Jest to ważne, gdyż wygląda on nieco inaczej u poszczególnych Partnerów. Punkty możesz wymieniać na zakupy w sklepach Kaufland, PSB Mrówka, na stacjach bp, w sklepach Maxi Zoo (także online).

A co zrobić w sytuacji, gdy akurat niczego nie potrzebujesz i nie chcesz wymieniać swoich punktów na nagrody? Możesz pomóc innym. Współpracujemy z akcją charytatywną Pajacyk, która finansuje posiłki szkolne dla dzieci.

Dołącz do PAYBACK w wygodny sposób. Pobierz aplikację lub zarejestruj się przez stronę.