Strona GłównaPAYBACK EkstraOszczędzaj z PAYBACK ● Nowa walizka dzięki punktom PAYBACK

Planuj wakacje i zgarniaj punkty PAYBACK

Marek pracuje w biurze i w ciągu ostatnich kilku miesięcy pracował nad wymagającym i czasochłonnym projektem. Jest zmęczony, dlatego wybiera się na zasłużony odpoczynek. Zaplanował dwutygodniowy urlop pod palmami. Wycieczkę zarezerwował za pośrednictwem fly.pl. Jako aktywny uczestnik Programu PAYBACK Marek doskonale wiedział, że za zakup wycieczki w tym biurze podróży otrzyma dodatkowe punkty – każde wydane 2 zł to 1 punkt, więc za transakcję o wartości 2500 zł zdobył 1250 punktów PAYBACK.

Sprawne i oszczędne kupno nowej walizki

Przygotowując się do podróży, Marek uświadomił sobie, że jego stara walizka jest uszkodzona i przed wyjazdem koniecznie musi kupić nową. Sprawdził stan swojego konta PAYBACK i okazało się, że ma już 2500 punktów, które zgromadził dzięki codziennym zakupom w Kauflandzie, a także przez ostatni zakup wycieczki na fly.pl. Postanowił wymienić swoje punkty na nagrodę – wśród dostępnych produktów była walizka Florence Puccini niebieska, którą można było otrzymać za 19499 punktów. Marek dopłacił 169,99 zł i dzięki zgromadzonym punktom zaoszczędził na zakupie. Dodatkową korzyścią była dostawa – dla uczestników Programu PAYBACK jest ona zawsze darmowa.

Wybierasz się na wakacje? Przeczytaj ten poradnik:

Niezbędnik wakacyjny – o czym warto pamiętać w gorące dni?

Kliknij w grafikę, aby zobaczyć więcej

Walizka Puccini za punkty w sklepie PAYBACK

Po kilku dniach Marek otrzymał 61-litrowa walizkę i mógł rozpocząć pakowanie. Produkt okazał się nie tylko lekki, poręczny, solidny i wytrzymały, lecz także odporny na działanie promieni słonecznych. Dzięki temu podróż przebiegała komfortowo i Marek mógł bez zbędnych zmartwień rozkoszować się urlopem pod palmami.

Marek może czerpać różne korzyści z organizowania wakacji

Wystarczy, że jako aktywny uczestnik Programu PAYBACK:

  • aktywuje kupon promocyjny do TUI. Dzięki temu może otrzymać dwa razy więcej punktów PAYBACK za dokonaną transakcję. W ten sposób zasili swoje konto nawet o 2000 punktów;
  • zarezerwuje hotel za pośrednictwem Booking.com – jeden z najpopularniejszych serwisów rezerwacyjnych jest partnerem Programu PAYBACK. Za każde wydane 1 euro można otrzymać 2 punkty. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy wolą organizować wyjazdy wakacyjne samodzielnie.

⬇️Zobacz jak łatwo zbierać punkty w PAYBACK⬇️

Jak działa największy bonusowy program lojalnościowy PAYBACK

  • zarezerwuje przelot samolotem Polskich Linii Lotniczych LOT – za każdą rezerwację można otrzymać 1000 punktów PAYBACK;
  • zarezerwuje nocleg w hotelu sieci Orbis Hotel Group – jeśli Marek zarezerwuje pobyt w hotelu Ibis, Ibis Budget, Ibis Styles, Mercure lub Novotel, na jego konto wpłynie dodatkowe 600 punktów Wystarczy, że w recepcji pokaże kartę PAYBACK.

📲 Zbieraj więcej punktów z APPlikacją!

Aplikacja zakupowa PAYBACK do pobrania w Google Play i Apple Store

Marek doskonale wie, jak szybko i łatwo zbierać punkty. Regularnie robi zakupy w sklepach Kaufland i PSB Mrówka, tankuje na stacji paliw BP, korzysta z platformy Allegro i zamawia jedzenie przez stronę Pyszne.pl. W ten sposób jego konto jest zasilane przez okrągły rok. Jeśli w przyszłym roku zdecyduje się na agrowczasy, będzie mógłwymienić zgromadzone punkty PAYBACK w katalogu nagród,które przydadzą się podczas letniego wypoczynku.

Mogą to być takie akcesoria jak.:

hamak nylonowy (5290 punktów),grill elektryczny (8799 punktów), plecak Travelite na piesze wędrówki (11499 punktów),nawigacja samochodowa Navitel (24999 punktów),kije nordic walking (5190 punktów),koc plażowy PICNIC FLORAL (5290 punktów),śpiwór Ultralight 600L (6990 punktów).


Do wyboru jest ponad 50 nagród z kategorii Sport i Turystyka, które przydadzą się podczas różnych form wypoczynku. Marek nie musi czekać, aż uzbiera wymaganą liczbę punktów – dzięki środkom w aplikacji PAYBACK może w dowolnym momencie otrzymać produkt w niższej cenie i z gwarantowaną darmową dostawą.

Zarejestruj swoją kartę PAYBACK, żeby dostawać kupony, a zebrane punkty wymieniać na nagrody. Nie masz karty? Zamów ją za darmo do domu!