HalfPrice co to za sklep i co w nim kupić?

Strona GłównaPAYBACK EkstraOdzież, obuwie i dodatki ● Half Price

W dużych centrach handlowych w niektórych miastach pojawiły się nowe sklepy, które szybko zyskały popularność. Marka HalfPrice istniała także w sieci. Co to za firma? Już sama nazwa wiele podpowiada – to sieć sklepów, w których można kupić okazyjnie wiele produktów.
Sklepy tej marki pojawiły się w Polsce w 2021 roku. Możesz w nich znaleźć wiele rzeczy – od ubrań aż po kosmetyki, wszystkie produkty od znanych i cenionych marek. Internetowy sklep HalfPrice był także partnerem Programu PAYBACK. Zgodnie z oświadczeniem w prasie HalPrice zamyka sklep internetowy pod adresem halfprice.eu z dniem 31.03.2024, jednocześnie sklepy stacjonarne pozostaną otwarte i w dalszym ciągu będzie można robić nich zakupy.*

Jakie marki są dostępne w HalfPrice?

HalfPrice to sieć sklepów zaliczanych do grupy off-price, czyli takich, gdzie markowe produkty można kupić w cenach znacznie niższych niż regularne. Zastanawiasz się, jak działają sklepy HalfPrice? Wszystko opiera się na bardzo prostych zasadach. Znajdziesz w nich m.in. ubrania i akcesoria od twoich ulubionych marek w cenach niższych nawet o 80%. Oprócz tego często są przygotowywane dodatkowe promocje. Wśród marek modowych, które dostępne są w sklepie, znajdziesz takie jak m.in.: Vans, Guess, Tommy Hilfiger, Wrangler, Musk, Lasocki, Gino Rossi, Calvin Klein, GAP, Mustang, Benetton i wiele innych. Możesz kupić tu ubrania, obuwie i dodatki damskie, męskie lub dziecięce. Oprócz odzieży codziennej sklep oferuje ubrania sportowe, dekoracje do domu, tekstylia, akcesoria dla zwierząt, a także zabawki dla dzieci oraz akcesoria szkolne.

Czym jest outlet? Czy można kupić w nim markowe rzeczy? >

Ile sklepów HalfPrice jest w Polsce i czy można kupować online?

Sieć sklepów rozwija się bardzo szybko. W ciągu roku otworzyło się ponad 70 sklepów w większych i średnich miastach. Można je znaleźć m.in. w Poznaniu, Warszawie, Lublinie, Krakowie, Olsztynie, Gdańsku, Toruniu, Bydgoszczy, Zielonej Górze, Wrocławiu, Szczecinie oraz Stalowej Woli. Marka ma także swoje oddziały w Austrii, na Węgrzech, w Słowenii, w Czechach, na Słowacji i w Chorwacji.

Sieć HalfPrice informuje, że z dniem 31.03.2024 roku kończy działalność swojego sklepu internetowego, zachęcając swoich klientów do korzystania z bogatej oferty sklepów stacjonarnych.
W związku z tą zmianą, program PAYBACK również ulega modyfikacji. Od tej pory zbieranie punktów PAYBACK nie będzie możliwe podczas zakupów w sklepie HalfPrice.eu online. Jednak nadal istnieje możliwość gromadzenia punktów podczas zakupów w innych sklepach odzieżowych dostępnych na stronie internetowej oraz w aplikacji PAYBACK. Należy podkreślić, że sklepy stacjonarne sieci HalfPrice nie oferują możliwości zbierania punktów PAYBACK.

Jaki jest przedział cenowy w HalfPrice?

Ceny produktów w sklepie HalfPrice w dużej mierze zależą od ceny wyjściowej dostępnego towaru. Zazwyczaj można kupić ciekawe artykuły znanych marek (również z grupy luxury brand) za połowę, a nawet mniejszy ułamek ich regularnej ceny. Przykładowo, markowe torebki, których koszt sięga co najmniej 400 złotych, można kupić za mniej niż 100 zł. Warto też pamiętać, że w HalfPrice regularnie organizowane są sezonowe promocje. Dzięki nim kupisz wybrane produkty jeszcze taniej. Czasami pojawiają się także akcje promocyjne dotyczące całego oferowanego w sklepie asortymentu.

Jak działa procedura zwrotów w HalfPrice?

Sklep HalfPrice umożliwia zwrot produktów, które nie noszą znamion użytkowania, bez podawania przyczyny. Masz na to 30 dni. Jeśli zdecydujesz się na zwrot w sklepie stacjonarnym, pieniądze otrzymasz od ręki. Pamiętaj, że towary zakupione w sklepie stacjonarnym możesz zwrócić wyłącznie stacjonarnie. Zwróć także uwagę na dokładne zasady zwrotów, w tym wyłączenia np. produktów zakupionych w ramach jednorazowych akcji promocyjnych czy produktów zakupionych za pomocą bonów. Wszelkie dokładne informacje dotyczące zwracania towaru znajdziesz w Regulaminie Zwrotów na stronie sklepu.

Najważniejsze informacje w tym artykule

  • Co oferuje sieć sklepów HalfPrice i gdzie się znajdują sklepy stacjonarne?
  • Co można kupić w sklepach HalfPrice i czy zakupy zrobisz online?
  • Jakie są ceny w sklepach HalfPrice?
  • W jaki sposób można dokonać zwrotu zakupionych produktów?

*https://biznes.wprost.pl/firmy-i-rynki/11622376/przeceny-juz-nie-w-sieci-half-price-zamyka-e-sklep-co-ze-stacjonarnymi.html

Załóż konto i zbieraj punkty kupując online w ulubionych sklepach odzieżowych