Skrzynka narzędziowa – sposób na ład i porządek

Strona GłównaPAYBACK EkstraMajsterkowanie ● Skrzynka narzędziowa

Każdy majsterkowicz, złota rączka oraz profesjonalista pracujący z narzędziami docenia porządek wśród kluczy, kombinerek i młotków. Do zaprowadzenia ładu przyda się skrzynka narzędziowa. To wygodne rozwiązanie, które pozwoli mieć potrzebny sprzęt w domu zawsze pod ręką.

Skrzynki narzędziowe to duże udogodnienie. Niezależnie od tego, czy chodzi o przydomowy, czy profesjonalny warsztat samochodowy albo mobilne usługi naprawcze, warto zaopatrzyć się w skrzynkę narzędziową z odpowiednim wyposażeniem. Dzięki temu nie stracisz czasu, szukając odpowiednich kluczy, śrubek, śrubokrętów czy wierteł. Na rynku jest dostępnych wiele modeli pojemników na narzędzia, bez problemu więc znajdziesz coś dla siebie. Partnerzy Programu tacy jak Empik, OBI, Mrówka, Jula, Allegro, AliExpress, a także OleOle! oferują ogromny wybór skrzynek narzędziowych. Kupując w tych sklepach, zbierasz punkty PAYBACK, które później możesz wymienić na nagrody.

Szukając odpowiedniej skrzynki narzędziowej, musisz zastanowić się nad kilkoma ważnymi kwestiami. Do czego będzie ci ona potrzebna? Ile narzędzi chcesz w niej zmieścić? Będziesz trzymał ją w jednym miejscu, czy raczej szukasz pojemnika, który można swobodnie przenosić? Pracujesz głównie w domu i tam dokonujesz wszystkich napraw, czy jesteś fachowcem wykorzystującym różne narzędzia, także te elektryczne? Szukasz czegoś lekkiego czy raczej wytrzymałego? Odpowiedzi na te pytania pozwolą ci wybrać odpowiedni pojemnik albo nawet zestaw skrzynek narzędziowych.


Skrzynka narzędziowa na kółkach – idealna dla profesjonalistów

Dużym zainteresowaniem cieszą się skrzynki narzędziowe na kółkach. To ciekawe rozwiązanie, jeżeli często musisz zmieniać miejsce pracy i przenosić ze sobą wszystkie narzędzia. To opcja przede wszystkim dla profesjonalistów dokonujących napraw u klienta. W ten sposób można również przechowywać narzędzia w domu, jeśli nie masz wyznaczonej do tego szafki lub innego miejsca.

Wyprodukowana przez Mobile Contractor i dostępna w sklepie Mrówka skrzynka na narzędzia na kółkach to opcja dla ciebie, jeśli musisz przewozić większe elektronarzędzia, takie jak wiertarka, wkrętarka oraz ciężkie materiały. To duża skrzynia narzędziowa o pojemności 53 l, w której zmieścisz bardzo wiele przedmiotów. Wyciągana rączka oraz uchwyt na wieku ułatwiają wygodny transport pojemnika.

Walizki narzędziowe na kółkach oferuje także Jula. Wózek na narzędzia ze składanym uchwytem do ciągnięcia, wyjmowaną skrzynką z wkładem i wytrzymałymi kółkami ułatwiającymi transport z pewnością cię zadowoli. Dolna część wózka to duża komora, w której zmieścisz materiały lub narzędzia, natomiast w pokrywie znajdziesz schowki na drobne elementy, takie jak nakładki, śrubki, wiertła czy uszczelki. W ofercie sklepu Jula jest dostępne również coś, co stanowi marzenie niemal każdego majsterkowicza: kompletny wózek narzędziowy w formie wieży złożonej z modułów. Znajdziesz tu skrzynię narzędziową z komorą asortymentową i przejrzystą pokrywą, wózek, torbę na narzędzia, system do przechowywania z pojemną wyciąganą szufladą oraz głęboką skrzynię narzędziową. Sam decydujesz o ich ostatecznej konfiguracji i ułożeniu. To wyjątkowo praktyczne rozwiązanie do garażu lub warsztatu, jeśli brakuje ci miejsca do przechowywania narzędzi.


Przeczytaj również: Piła ręczna – do drewna, metalu i uniwersalna. Którą piłę ręczną warto wybrać?


Skrzynka narzędziowa HD Compact na kołach NEO, która jest dostępna w Empiku, to produkt dla osób szukających wygodnego pojemnika z szufladami. W dolnym schowku możesz przechowywać duże narzędzia, w środkowej części znajdziesz cztery ergoboksy, a na samej górze tradycyjną skrzynię narzędziową. Ten model ma też specjalne organizery do przechowywania drobnych elementów i wygodne uchwyty do przenoszenia lub ciągnięcia.

Polecamy także:

  • wózek narzędziowy (dostępny w sklepie Jula);

  • wózek narzędziowy FATMAX® TSTAK® 5-i-1 5 elementów (dostępny w sklepie Jula);

  • skrzynka narzędziowa HD Compact na kołach NEO (dostępna w sklepie Empik);

  • skrzynka narzędziowa na kółkach KETER DIY Gear (dostępna w sklepie Empik);

  • skrzynia narzędziowa Q BRICK TWO (do kupienia na Allegro).

Skrzynia narzędziowa metalowa – najbardziej wytrzymały pojemnik

Metalowa skrzynka na narzędzia to pojemnik do przechowywania, który sprawdzi się, jeśli szukasz czegoś nie tylko łatwego w przenoszeniu, ale i wytrzymałego. Walizka aluminiowa z regulowanymi przegródkami i mocnym zatrzaskiem sprawdzi się w każdych warunkach. Z kolei skrzynka metalowa na narzędzia, którą możesz schować do bagażnika, uratuje cię w razie kłopotów na drodze. Duży pojemnik na narzędzia pozwoli wygodnie przechowywać większe urządzenia bez obaw, że coś im się stanie podczas transportu. Skrzynki narzędziowe metalowe wykonuje się zazwyczaj z aluminium lub blachy ryflowanej. Są one odporne na działanie substancji chemicznych i wody.

Metalowa skrzynka na narzędzia jest wykorzystywana nie tylko na budowie, w garażu czy warsztacie, lecz także w ogrodzie. Możesz postawić ten wytrzymały pojemnik również na zewnątrz, aby przechowywać w nim narzędzia ogrodnicze. Mała skrzynka narzędziowa zmieści się w altance lub szopie.

Na uwagę zasługują:

  • walizka aluminiowa (dostępna w sklepie Jula);
  • skrzynka narzędziowa (do kupienia w sklepie Jula);
  • skrzynka narzędziowa metalowa ARTPOL (dostępna w sklepie Empik).


Zainteresuje Cię: Scyzoryk – jakie są rodzaje? Na co zwrócić uwagę?

Zaopatrując się w sprzęt do majsterkowania i remontów wraz z PAYBACK możesz oszczędzać dzięki punktom. Nie czekaj, dołącz!