Po co mi prostownica? – Recenzja Prostownicy Remingtona Aqualisse

Strona GłównaPAYBACK EkstraElektronika ● Prostownica do włosów

Włosy to podstawa tajemnicy wyglądu kobiety. Nieważne czy są krótkie czy długie, proste czy kręcone, ważne, że są zadbane. Różnica między „wczorajszym kokiem” a piękną fryzurą na wyjście jest ogromna. Muszę przyznać, że sama zaliczam się do tej klasycznej grupy mam, które z braku czasu przy trójce dzieci musi stale żonglować obowiązkami i rzeczami do ogarnięcia, więc piłeczka „włosy” często leży gdzieś z boku zapomniana, bo do wyboru był jeszcze sen, śniadanie, sprzątnięcie kuchni, ubranie siebie i dzieciaków, poranna toaleta i przynajmniej zalążek make up’u. Przychodzi jednak dzień - dzień wyjścia do ludzi, w którym podnoszę ową piłeczkę i wtedy mieć, a nie mieć sprzętu by zadbać o swoje włosy robi wielką różnicę!

Prostownica czy Lokówka


Do niedawna byłam bardziej skłonna zakręcić włosy niż je wyprostować – to chyba taka pozostałość małej dziewczynki we mnie, wszakże większość małych dziewczynek marzy o anielskich lokach.
Jednak dzięki prostownicy jesteśmy w stanie nadać włosom ten wygładzony, powabny look.
Jest mniej słodko, a bardziej… ponętnie. Nawet jeśli ma się na co dzień „w miarę proste włosy” to ich wygląd różni się znacznie od tych wygładzonych. I tutaj z pomocą przychodzi prostownica Remington Aqualisse.

Łatwość użytkowania

Prostownica ta jest bardzo lekka i przyjemna w użyciu. Po włączeniu nagrzewa się zaledwie w 15 sekund, co w moim zabieganym życiu ma ogromne znaczenie – każda sekunda jest na wagę złota, gdy na karku czuć oddech nie tylko oczekującego męża, ale i małej trójki chuliganów, dobijających się do drzwi. Urządzenie można ustawić na 10 różnych temperatur – od 140 do 230°C, co bardzo mi się podoba. Nieprzyjemnie wspominam używanie innych prostownic, gdzie odnosiłam wrażenie, że zwyczajnie przypalam sobie włosy. Jeśli ma się grube włosy o mocnych skrętach, wtedy rzeczywiście przydaje się opcja maksymalnej temperatury, w przeciwnym razie niższa temperatura, którą w tym modelu ustawia się na wyświetlaczu LCD, w zupełności wystarcza. Włosy są wymodelowane, ale nie spalone. Ceramiczna powłoka ułatwia przesuwanie prostownicy po pasmach włosów, a ruchome płytki sprawiają, że wyprostowanie moich długich i stosunkowo gęstych włosów zajęło dosłownie 8 minut.

Byłam dość zaskoczona tym czasowym rekordem, gdyż byłam nastawiona na pół godziny krwawej i zaciekłej walki z moimi włosami, a sam proces okazał się być dość przyjemny i o wiele krótszy niż myślałam – dużo krótszy, niż gdy działam lokówką. To również zasługa przedłużonych płytek – 110 mm – które mieszczą grubsze pasma włosów, przez co bardzo się podczas prostowania nie „namachamy”. Wygodnym elementem jest również obrotowy przewód w miejscu, gdzie kabel łączy się z rączką, co dodatkowo ułatwia to fryzjerskie przedsięwzięcie.

Prostowanie wilgotnych włosów – czy się da?

Flagową zaletą tego modelu jest również możliwość prostowania nie tylko suchych, ale i wilgotnych włosów. Ważna cecha dla tych, którzy nie lubią przesuszać włosów. Można wtedy pozwolić włosom przeschnąć naturalnie i w momencie, kiedy są jeszcze wilgotne wyprostować je. Para wodna, która się wtedy wydobywa, ma ujście przez specjalnie zaprojektowane dziurki. W ten sposób suszymy i modelujemy włosy na raz, co znowu oszczędza nam to, co najcenniejsze – czas ??

Jeśli nie macie jeszcze prostownicy na waszym łazienkowym zapleczu i czujecie, że to przedmiot, którego Wam brakuje do szczęścia opis oraz link do zakupów znajdziesz tutaj:
Prostownica Aqualisse Extreme Remington S7307

A zakupy na https://sklep.payback.pl można robić mając już tylko 100 pkt na koncie PAYBACK - resztę kwoty doplacisz w wygodny dla Ciebie sposób.

Pamiętaj! Dostawa ze sklepu jest zawsze darmowa.

Kliknij w baner i odbierz nagrodę z kodem "Ekstrataniej"

Ola Woźniak


Ola Woźniak - mama trójki dzieci, żona Łukasza - pastora i projektanta gier planszowych, anglistka z wykształcenia, pani swojego domu z zamiłowania. Współautorka książki "Mama Lama" i osoba, co się w Internecie pojawia to tu, to tam.

Ola Woźniak

Elektronikę i gadżety kupuj z PAYBACK. Kupuj wygodnie w apce lub przez portal i zbieraj punkty na nagrody lub kolejne zakupy.