Parownica ręczna Tefal Pure tex

Parownica do ubrań Tefal (4w1) test

Produkt chwilowo niedostępnyData publikacji: 15.07.2021

Praca parownicy i technologie

Są osoby, które prasowanie traktują jako formę relaksu, jednak badania pokazują, że co druga osoba nie lubi prasować. Czy jest na to sposób? Uważam, że dobór odpowiedniego urządzenia może sprawić, że nawet prasowanie wizytowych koszul może stać się przyjemnością.

Parownica Pure Tex marki Tefal to urządzenie 4w1, które zaprojektowane jest z myślą o łatwej i skutecznej pielęgnacji każdego rodzaju tekstyliów. Tradycyjna metoda prasowania przy użyciu deski do prasowania i żelazka powoli zostaje zastąpiona przez parownice. Pozwalają one prasować w pionie, w dowolnym miejscu w domu. Oprócz wygładzania tkanin, Pure Tex marki Tefal dodatkowo odświeża tkaniny. Gorąca para zabija aż 99,9% wirusów, bakterii i zarazków oraz likwiduje nieprzyjemny zapach.

Dodatkowe nakładki i ich działanie

Jeśli masz w domu dzieci, wykorzystaj parownicę do dezynfekcji zabawek i sprzętów, które trudno wyprać. Lnianą koszulę, jedwabną bluzkę, plisowaną spódnicę lub płaszcz z wełny możesz wyprasować parownicą. Nie ma znaczenia rodzaj materiału. Perfekcyjne rezultaty prasowania stają się osiągalne dzięki technologii podgrzewania stopy, która ma uniwersalną, bezpieczną dla różnych tkanin temperaturę.

Dzięki dodatkowym nakładkom wyczyścimy tkaniny z włosów, kurzu i kłaczków, a także wyczyścimy tekstylia, których nie można prać. Jeśli masz swoje ulubione perfumy, to użyj nakładki MonParfum, która umożliwia perfumowanie tekstyliów podczas prasowania lub odświeżania. Dzięki niej możesz się przy okazji cieszyć zapachem w całym domu.

Przeczytaj również: Od czego zacząć porządki w domu.

Jak sprawdza się na codzień parownica?

Bardzo lubię sprzęty, które minimalizują czas, który muszę poświęcić na daną czynność. Jestem mile zaskoczona parownicą Pure Tex marki Tefal. To jedno małe urządzenie daje mi wiele możliwości.

Urządzenie jest gotowe do pracy w ciągu 25 sekund. Nie zdążę przygotować sobie rzeczy do prasowania, a sprzęt jest już gotowy do użycia. Ogromnym plusem jest również to, że możemy prasować w dowolnym miejscu w domu, podpinając kabel do najbliższego gniazdka. Prasowanie firanek nie stanowi już dla mnie problemu. Zabawki dzieci dezynfekuje parownicą i wiem, że pozbywam się prawie 100% bakterii i wirusów. Odświeżam płaszcze i kurtki, których nie piorę zbyt często. Jestem w stanie wyprasować lnianą koszulę oraz jedwabną bluzkę ponieważ temperatura jest stała i bezpieczna dla każdej tkaniny. W przypadku trudniejszych zagnieceń korzystam z drugiego poziomu wyrzutu pary i bez problemu jestem w stanie idealnie wyprasować daną rzecz.

Nakładka MonParfum umożliwia perfumowanie tekstyliów podczas prasowania lub odświeżania

Nakładka do perfumowania tekstyliów MonParfum

Wymienne nakładki do Steamera: do dezynfekcji, prasowania, czyszczenia

Zmienne nakładki do parownicy ręcznej tefal

Dodatkowe rabaty

UWAGA! Recenzowany produkt jest chwilowo niedostępny w katalogu PAYBACK.
Polecamy inne modele steamerów dostępne w katalogu PAYBACK >>

Kliknij w baner i odbierz nagrodę z kodem "Ekstrataniej"

Kinga Petrus


autorka bloga https://perfekcyjnawdomu.pl, mama dwójki dzieci: Ani i Stasia.

Na blogu pomagam czytelnikom radzić sobie z porządkiem w domu, od czasu do czasu dzielę się przepisami na sprawdzone i zdrowe potrawy. Na stronie znajduje się wiele porad, które ułatwiają organizację życia domowego. Piszę też o zdrowiu. Odkąd mam z nim drobne problemy, zauważam jak ważna jest profilaktyka zdrowotna i namawiam czytelników na kontrolne badania.

Kinga Petrus

Wyposaż swój domu i ogród z PAYBACK. Wybierz się na zakupy z kartą, aktywuj kupon i zacznij oszczędzać dzięki punktom! Jak wolisz robić zakupy?