Uzgodnienia współadministratorów

Dbając o zachowanie najwyższych standardów ochrony Twoich danych osobowych, Loyalty Partner Polska Sp. z o.o., operator programu PAYBACK wraz z Partnerami Programu wydającymi karty:

  • Al.Capone Sp. z o.o. (Al Capone);
  • bp Europe SE Oddział w Polsce (bp);
  • CUK Ubezpieczenia Sp. z o.o. (CUK);
  • dm-Drogerie markt Sp. z o.o. (dm);
  • Grupa PSB Handel S.A. (PSB MRÓWKA);
  • Multikino S.A. (MULTIKINO);

jak również razem z Podmiotami, z których ofert możesz korzystać, używając aplikacji PAYBACK:

  • Adjoe GmbH (Adjoe) - w przypadku korzystania z usługi „Świat Gier”


uzgodnili wzajemne obowiązki związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Dokonane przez nas uzgodnienia powodują, że Twoje dane osobowe będą współadministrowane przez Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. oraz przez wyżej wymienionego Partnera Programu, którego kartę posiadasz bądź Podmiot, którego oferty wykorzystujesz. Możesz się zapoznać z zasadniczą treścią uzgodnień łączących PAYBACK i Partnera Programu którego kartę posiadasz bądź Podmiot, którego oferty wykorzystujesz, klikając poniżej na wybranego Partnera Programu bądź wybrany Podmiot.

Dokonane przez nas uzgodnienia nie wpływają na Twoje prawa związane z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych. Nadal możesz skorzystać ze swoich praw (takich jak prawo dostępu do danych, żądanie ich sprostowania lub usunięcia) zwracając się zarówno do operatora programu PAYBACK jaki i Partnera, którego kartę posiadasz bądź Podmiot, którego oferty wykorzystujesz. Możesz również skontaktować się z nami pod wspólnym punktem kontaktowym mojedane@payback.net

Natomiast od tej pory operator programu PAYBACK wraz z Partnerem, którego kartę posiadasz bądź Podmiot, którego oferty wykorzystujesz., są wspólnie odpowiedzialni za bezpieczeństwo Twoich danych osobowych. Jednocześnie informujemy, że zasady przyznawania punktów PAYBACK nie ulegają zmianie.

Lub Usługodawców, z usług których korzystasz:

Jeśli korzystasz z usług "Świat gier", kliknij tutaj