Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na frisco.pl

1 °P za 2 zł

Frisco to największy, niezależny supermarket online w Środkowej Europie. Oferuje świeże artykuły najwyższej jakości. Pierwsza dostawa przy zakupach powyżej 100 zł – GRATIS! Oferta dotyczy dostaw na terenie Warszawy i najbliższej okolicy.

Punkty PAYBACK nie są przyznawane za zakup alkoholu oraz artykułów tytoniowych.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Frisco.pl – poznaj wyjątkowy market online

Frisco.pl to jeden z najpopularniejszych marketów online, który działa na terenie Europy Środkowej. W jego ofercie znajdują się przede wszystkim produkty spożywcze, w tym świeże warzywa i owoce od lokalnych dostawców. Dostępne są także kosmetyki, artykuły do pielęgnacji dzieci oraz chemia gospodarcza. To znaczne ułatwienie codziennych zakupów – wszystko, co potrzebne do przygotowania posiłku czy posprzątania domu, można kupić w jednym miejscu i to bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Warto też podkreślić, że wszystkie towary w sklepie są pogrupowane w przejrzyste kategorie i oferowane w przystępnych cenach.

Zakupy na frisco.pl – przekonaj się, jakie to proste!

Robienie zakupów u naszego partnera jest bardzo łatwe. Wystarczy umieścić w wirtualnym koszyku wybrane przez siebie produkty i zamówić dostawę. Na terenie Warszawy i okolic realizowana jest ona specjalnym Frisco Vanem. W przypadku innych miejscowości, można zamówić dostawę do wybranego przez siebie punktu lub przesyłkę kurierską. Pamiętaj jednak, że wysyłka do niektórych lokalizacji, zwłaszcza innych niż Warszawa, może być ograniczona w przypadku wybranych produktów, np. owoców, warzyw czy mrożonek, z uwagi na ich trwałość.

Dostawy Frisco Vanami odbywają się w godzinach od 6:00 do 23:00, przez siedem dni w tygodniu (z wyjątkiem świąt). Jest to zatem bardzo duże ułatwienie dla osób, które nie mają czasu na to, aby zrobić zakupy w sklepach stacjonarnych, np. z uwagi na godziny swojej pracy.