Twoje punkty mają moc!

Program dożywiania dzieci Pajacyk

Wspólnie pomagamy dzieciom!

Pajacyk, czyli program finansowania posiłków dla dzieci także w czasie epidemii #PajacykBezPrzerwy

W czasie kiedy szkoły są zamknięte z powodu epidemii koronawirusa, a posiłki nie mogą być wydawane w stołówkach – Pajacyk zmienia formułę na #PajacykBezPrzerwy dla dzieci!


W nowej, dostosowanej do obecnej sytuacji formule Pajacyk przygotowuje i dostarcza paczki z podstawowymi artykułami żywnościowymi i higienicznymi, żeby w tym czasie pomóc zapewnić wartościowy posiłek w domu.

Dzięki lokalnym fundacjom program dociera do najbardziej potrzebujących dzieci w całej Polsce i pomaga im przetrwać ten trudny czas.

Wszyscy wiemy, że posiłek pełen witamin to odporność i zdrowie, które teraz jest szczególnie ważne. Dbajmy o siebie, naszych bliskich i otaczających nas ludzi, troszczmy się o siebie wzajemnie!

Dziękujemy za wsparcie akcji Tu się pomaga ❤

Akcja Tu się pomaga ❤ , która trwała w dniach 10-30.04.2020 r., dobiegła końca.

Dzięki zaangażowaniu uczestników PAYBACK oraz naszego partnera bp, który podwoił przekazane punkty, zebraliśmy ponad 7 milionów punktów PAYBACK.


Dziękujemy i zapraszamy do dalszego wsparcia dzieci w ramach #PajacykBezPrzerwy.


Jak możesz pomóc dzieciom?

Wystarczy, że masz na koncie 100 punktów PAYBACK, aby dokonać darowizny.
Każde przekazane 100 punktów wspiera Pajacyka.
Działając razem – pomagamy!

Paybackowicze pomagają

  • Każdy uczestnik naszego Programu może wspomóc działania Pajacyka i sprawić, że nawet w tym wyjątkowym czasie, dzieci będą miały zapewnione właściwe posiłki. To niezbędny element w naszej wspólnej walce z koronawirusem.

  • Aby wesprzeć program Pajacyk , wystarczy mieć na koncie 100 punktów PAYBACK i przekazać je na konto klikając przycisk „ Przekaż punkty”.