Twoje punkty mają moc!

Program dożywiania dzieci Pajacyk

Wspólnie pomagamy dzieciom!

Pajacyk, czyli program dożywiania dzieci także w czasie epidemii - #PajacykBezPrzerwy

Z powodu epidemii koronawirusa, Pajacyk zmienił formułę na #PajacykBezPrzerwy dla dzieci!


Rozpoczyna się nowy rok szkolny, a dzieci wracają do szkół, dlatego Pajacyk wraca do dostarczania pełnowartościowych posiłków w szkolnych stołówkach.

Zamknięcie szkół na skutek pandemii dla wielu dzieci oznaczało koniec regularnych posiłków. Pajacyk działał przez ten czas dostarczając paczki z podstawowymi artykułami żywnościowymi do domów. Teraz też pozostanie czujny na potrzeby dzieci i dostosuje program tak, by nieść pomoc nieprzerwanie bez względu na okoliczności!


Dzięki lokalnym fundacjom program dociera z pomocą do najbardziej potrzebujących dzieci w całej Polsce zarówno w sytuacji gdy szkoły będą otwarte, jak i zamknięte.

Wszyscy wiemy, że posiłek pełen witamin to odporność i zdrowie, które teraz jest szczególnie ważne. Dbajmy o siebie, naszych bliskich i otaczających nas ludzi, troszczmy się o siebie wzajemnie!

Jak możesz pomóc dzieciom?

Wystarczy, że masz na koncie 100 punktów PAYBACK, aby dokonać darowizny.
Każde przekazane 100 punktów wspiera Pajacyka.
Działając razem – pomagamy!

Paybackowicze pomagają

  • Każdy uczestnik naszego Programu może wspomóc działania Pajacyka i sprawić, że dzieci będą miały zapewnione właściwe posiłki.

  • Aby wesprzeć program Pajacyk , wystarczy mieć na koncie 100 punktów PAYBACK i przekazać je na konto klikając przycisk „ Przekaż punkty”.

Dziękujemy za wsparcie akcji Tu się pomaga ❤

W dniach 10-30.04.2020 r wspólnie z bp Polska przeprowadziliśmy akcję Tu się pomaga ❤.


Dzięki zaangażowaniu uczestników PAYBACK oraz naszego partnera bp, który podwoił przekazane punkty, zebraliśmy ponad 7 milionów punktów PAYBACK.


Dziękujemy i zapraszamy do dalszego wsparcia Pajacyka.