Terminale PAYBACK w sklepach Kaufland – co zyskujesz, korzystając z nich?

Strona GłównaPAYBACK EkstraPorady ● Terminale Kaufland

Sieć sklepów Kaufland to jeden z największych partnerów Programu. Owocna współpraca trwa już od dwóch lat i przyniosła uczestnikom PAYBACK wiele korzyści. Teraz czas na kolejne – właśnie pojawiły się w placówkach sieci partnerskiej nowe terminale, które pozwolą nagrodzić jeszcze więcej osób.

Do tej pory klienci sklepów Kaufland mogli korzystać z wielu udogodnień oraz promocji, takich jak chociażby Wielka Loteria Kaufland czy 10. Urodziny PAYBACK. Duże zainteresowanie tymi akcjami promocyjnymi sprawiło, że współpraca zacieśnia się, czego wynikiem jest decyzja o wprowadzeniu terminali. Sprawdź, co dokładnie zyskasz, korzystając z terminali w sklepach Kaufland.

Czym są terminale PAYBACK i kiedy będzie można z nich skorzystać?

Terminale to nowe narzędzie wprowadzone w ramach współpracy między siecią sklepów Kaufland a Programem PAYBACK. Dostępne są już w każdej placówce tej sieci, jako nowy kanał komunikacji zarówno dla klientów sklepów, jak i osób, które są uczestnikami Programu. Urządzenia w większości ulokowane są w okolicy punktu obsługi Klienta. Co jest dużym ułatwieniem w sytuacji, kiedy Klient nie ma jeszcze karty PAYBACK - odbierając kartę od pracownika punktu może od razu na terminalu dokonać rejestracji do Programu.

Wprowadzenie urządzeń tego typu do sieci partnerskiej Programu PAYBACK ma być odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów. Celem ich wdrożenia ma być także ułatwienie osobom znajdującym się na terenie danego sklepu korzystania z jego oferty.

Terminal dotykowy Payback w sklepie Kaufland
Terminal Payback

Kto może korzystać z terminali PAYBACK?

Terminale są przeznaczone głównie dla osób, które są członkami Programu PAYBACK. To one będą mogły korzystać z dodatkowych funkcji i bonusów. Warto jednak pamiętać, że nawet nie będąc członkiem Programu, można korzystać z terminali. Te urządzenia dają klientom możliwość szybkiego dołączenia do Programu PAYBACK. Przy ich pomocy sprawdzą też ceny produktów znajdujących się na terenie sklepu. Ciekawą opcją jest możliwość zapoznania się z mapą konkretnego sklepu, na którego terenie aktualnie znajduje się klient. Obecnie mapa znajduję się na terminalach w 11 sklepach, kolejne będą pojawiać cyklicznie w pierwszym półroczu 2021 r.

W czym pomogą terminale PAYBACK w sklepach Kaufland?

Co mogę zrobić za pomocą terminali:
Dostępne?
Zarejestrować kartę PAYBACK
Sprawdzić dostępne kupony
☑️
Sprawdzić saldo punktów PAYBACK
☑️
Przeglądać aktualne promocje w sklepie Kaufland
☑️

Jak korzystać z terminali PAYBACK?

Korzystanie z terminala jest bardzo proste. Aby skorzystać ze spersonalizowanej oferty, uczestnicy Programu powinni zeskanować swoją kartę PAYBACK. Następnie należy wpisać kod pocztowy i datę urodzenia, które podało się przy rejestracji. Po zalogowaniu pojawią się przygotowane dla użytkownika kupony Kaufland oraz bony do wykorzystania u innych partnerów. Za pomocą terminala można sprawdzić aktualną ofertę produktową i promocyjną przygotowaną dla uczestników Programu PAYBACK lub sprawdzić saldo zebranych dotychczas punktów. Terminal ponadto przydatny jest w sytuacji, gdy Użytkownik posiada już kartę PAYBACK, ale jeszcze jej nie zarejestrował – może to zrobić właśnie przy pomocy nowo udostępnionego narzędzia, a dzięki rejestracji otrzyma możliwość wymiany zgormadzonych punktów na zakupy.

Dołącz do PAYBACK i zacznij oszczędzać na codziennych wydatkach. Pobierz aplikację lub zarejestruj się przez stronę www.