Program PAYBACK – jak i dlaczego warto korzystać z kuponów?

Strona GłównaPAYBACK EkstraPorady ● Kupony w PAYBACK

Programy lojalnościowe udostępniają swoim klientom różne opcje zbierania punktów. Program PAYBACK daje ci możliwość regularnego ich gromadzenia w czasie codziennych i okazjonalnych zakupów. Możesz też skorzystać z kuponów PAYBACK, aby ułatwić sobie zbieranie środków.

Kupony pozwalają na szybsze zbieranie punktów u partnerów Programu, zarówno tych stacjonarnych, jak i działających wyłącznie online. Dzięki ich aktywacji na twoje konto jednorazowo wpłynie od kilkuset do nawet kilku tysięcy punktów . Możesz je później wymienić na atrakcyjne nagrody. Jak aktywować kupony PAYBACK? Dlaczego warto z nich korzystać?

Kupony w Programie PAYBACK – co to takiego?

Kupony to oferta specjalna dla uczestników Programu PAYBACK. Przygotowane są w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć ofertę odpowiednią dla siebie. Co więcej, liczba kuponów i partnerów je oferujących cały czas rośnie. Dzięki temu możesz jeszcze szybciej zbierać punkty, robiąc zakupy w swoich ulubionych sklepach oraz wykupując usługi, które są ci aktualnie potrzebne. Ważne, aby przed dokonaniem transakcji w sklepie lub punkcie usługowym aktywować kupon PAYBACK i spełnić warunki, które są dokładnie w nim określone. Przy każdym z kuponów zawsze są uwzględnione warunki przyznania bonifikaty.

Regulamin kuponu i warunki przyznawania punktów promocyjnych są dostępne pod ikoną „i” umiejscowioną w prawym górnym rogu każdego kuponu.

Gdzie sprawdzać szczegóły kuponu i warunki przyznawania punktów promocyjnych

Gdzie znajdują się kupony PAYBACK? W jaki sposób je aktywować?

Kupony PAYBACK wyszukasz na kilka sposobów – na stronie internetowej Programu, w aplikacji na telefon ( w zakładce Kupony), a także na paragonach wybranych parterów. Aby się wyświetliły na stronie, musisz się zalogować na swoje konto. Pamiętaj, że na jednym koncie możesz mieć połączonych ze sobą kilka kart PAYBACK. Partnerzy stacjonarni drukują również kupony na wydawanych klientom paragonach.

Zwróć uwagę na to, że aby otrzymać wskazane na kuponie punkty, musisz go aktywować i spełnić warunki, które zostały w nim opisane. Aktywacja następuje po kliknięciu przycisku aktywacyjnego na wybranym kuponie. Musi on być aktywny w momencie dokonywania transakcji. Jeżeli robisz zakupy u internetowych partnerów, pamiętaj, że punkty są naliczane tylko w sytuacji, gdy do danego sklepu przeniesiesz się poprzez przycisk przekierowujący z serwisu PAYBACK. Jeśli chcesz, aby punkty PAYBACK (zarówno te podstawowe, jak i promocyjne, z kuponu) zostały naliczone, nie zapominaj o tej zasadzie.

Dlaczego warto korzystać z kuponów dostępnych w Programie PAYBACK?

Kupony PAYBACK przyśpieszają zbieranie punktów. Jednorazowo, w zależności od oferty, na twoje konto może wpłynąć nawet kilka tysięcy nowych punktów. To bardzo opłacalne rozwiązanie, gdyż w ten sposób zyskujesz jeszcze więcej, nadal robiąc zakupy w swoich ulubionych sklepach. Szybciej uzbierasz środki, które pozwolą ci bez żadnych dopłat uzyskać wymarzoną nagrodę rzeczową. Zgromadzonymi punktami możesz też obniżać wysokość rachunków za zakupy u partnerów stacjonarnych, np. w czasie wizyty na stacji paliw bp, w markecie budowlanym Mrówka, bądź w drogeriach dm, czy sieciach sklepów Carrefour.

Zbieraj i wymieniaj °punkty PAYBACK w Carrefour

Kliknij w baner, aktywuj kupon i ruszaj na zakupy ⤵️

Jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać punkty zapisane na aktywowanym kuponie?

Przy każdym kuponie napisane jest dokładnie, co trzeba zrobić, aby otrzymać punkty. Zwróć na to uwagę przed jego aktywacją i dokonaniem transakcji. Niektóre kupony są jednorazowe, inne mogą zostać użyte kilka razy przed upływem ich terminu ważności. Często realizacja kuponu wiąże się z wykonaniem zakupów u określonego partnera na konkretną kwotę. Może też być tak, że aby dostać punkty, trzeba zrobić kilkukrotnie zakupy np. na minimum 30 zł. Na kuponach może być informacja, ile dokładnie punktów dostaniesz za ich realizację albo jaki jest mnożnik punktów za transakcję (np. dwa lub trzy razy więcej). Czasami dostępne są też kupony rabatowe, które np. obniżają cenę produktów u partnera stacjonarnego.

Którzy partnerzy PAYBACK oferują kupony?

Bardzo wielu! Baza partnerów PAYBACK udostępniających kupony umożliwiające szybsze zbieranie punktów cały czas się powiększa. Zawsze, kiedy robisz zakupy, sprawdź, czy nie pojawiło się coś nowego. Do większych partnerów, zarówno tych stacjonarnych, jak i działających online, niekiedy jest dostępnych kilka kuponów, co pozwala na wybranie takiego, który najlepiej będzie pasował do twoich potrzeb zakupowych.

Warto zainteresować się platformą finansową PAYBACK, oraz ofertami operatorów.

Rozpocznij oszczędzanie z PAYBACK: zbieraj °punkty, wymieniaj na zakupy i nagrody!