Kupony

Czym są kupony?

Kupony to oferty od sklepów, dzięki którym możesz zbierać jeszcze więcej punktów PAYBACK. Pamiętaj tylko, że musisz je aktywować tj. kliknąć w przycisk Aktywuj kupon przed zakupem.

Kupony znajdziesz na stronie internetowej PAYBACK, wydrukowane na paragonach w sklepach stacjonarnych oraz w aplikacji mobilnej.

Rodzaje kuponów

Przeglądając kupony zobaczysz, że różnią się one od siebie kolorem. To dlatego, że dla Twojej wygody kupony do wykorzystania online pokolorowaliśmy na niebiesko, a kupony do sklepów stacjonarnych na czerwono.

Jeśli zobaczysz na liście złoty kupon - gratulacje! To są specjalnie wybrane kupony, dzięki którym zyskasz najwięcej punktów.

Warunki otrzymania kuponów

Nie widzisz żadnych kuponów dla Ciebie? Sprawdź, czy podczas rejestracji wyraziłeś zgodę marketingową, która jest niezbędna do tego abyśmy mogli wyświetlać i drukować kupony. Możesz to zrobić w zakładce Ustawienia konta na stronie PAYBACK.pl oraz w aplikacji.

Jeżeli mimo wyrażonej zgody nadal nie widzisz kuponów, skontaktuj się z nami pod numerem 801 044 440 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora).

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Skorzystaj z formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą i z chęcią pomożemy!