Strona GłównaPAYBACK EkstraOszczędzaj z PAYBACK ● Bądź piękna z PAYBACK!

Jak kupić taniej prostownicę z PAYBACK

Ania dostała zaproszenie na ślub i wesele swoich przyjaciół. Bardzo jej zależy, aby w tym dniu wyglądać wyjątkowo. Wybrała już kreację i umówiła się na wizytę w salonie kosmetycznym, aby zrobić wieczorowy makijaż. Ma również pomysł na fryzurę – chciałaby mieć idealnie proste, lśniące włosy. Mogłaby uczesać się samodzielnie, ale jej stara prostownica jest już mocno zużyta, ciągnie włosy i nie prostuje ich tak, jak wcześniej. Używanie takiego sprzętu może zniszczyć, a nawet spalić włosy, więc Ania postanowiła kupić nowe urządzenie. Przypomniała sobie, że ma kartę PAYBACK i sprawdziła stan swojego konta. Okazało się, że uzbierała już 2000 punktów. Wśród nagród, które można otrzymać w zamian za punkty, zauważyła prostownicę Easyliss Rowenta spełniającą jej oczekiwania.

Kliknij w obrazek, aby zobaczyć więcej

Prostownica Easyliss Rowenta w sklepie PAYBACLK

Nowa prostownica i oszczędność pieniędzy

Ania dopłaciła 79,99 zł, zaoszczędziła prawie 20 zł na zakupie i skorzystała z darmowej dostawy dla uczestników Programu PAYBACK. Po kilku dniach miała już nową prostownicę i mogła uzyskać wymarzoną fryzurę bez korzystania z usług salonu fryzjerskiego. Dzięki ceramicznym płytkom prostownicy włosy Ani dodatkowo zyskały świetlisty połysk, a ruchome płytki ułatwiły i przyspieszyły stylizację. Na ślubie przyjaciół Ania wyglądała olśniewająco.

Zakup nowej prostownicy ze sklepu PAYBACK

Co jeszcze mogła zrobić Ania z posiadanymi punktami PAYBACK?

Ania zdecydowała się na wymianę punktów na nową prostownicę.
Jako posiadaczka 2000 punktów PAYBACK miała jeszcze inne możliwości. Mogła np.:

  • Wymienić punkty na sprzęt o jeszcze wyższej jakości – wśród nagród PAYBACK są też urządzenia wyższej klasy, np. prostownica PROluxe Remington S9100 (dostępna za 24499 punktów, więc Ania musiałaby dopłacić 224,99 zł), lokówko-prostownica Rowenta (dostępna za 11790 punktów – Ania musiałaby dopłacić 98,90 zł) lub prostownica Keratin Protect Remington (dostępna za 17999 punktów, więc Ania musiałaby dopłacić 159,99 zł).

  • Kupić prostownicę u jednego z partnerów PAYBACK i zyskać dodatkowe punkty – tego typu urządzenia są dostępne m.in. w RTV Euro AGD, Media Markt lub Media Expert. Ania może dodatkowo skorzystać z kuponu promocyjnego, aby otrzymać jeszcze więcej punktów (nawet kilka razy więcej!). Zebrane w ten sposób środki mogłaby wymienić na kolejne nagrody z kategorii Zdrowie i Uroda, np. szczotkę do prostowania włosów Remington lub suszarkę jonową do włosów Philips.

Ania chce nadal zbierać punkty PAYBACK i wymieniać je na atrakcyjne nagrody oraz vouchery

Może to robić szybciej i łatwiej dzięki kilku prostym trikom. Wystarczy, że będzie:

  • Częściej robić zakupy w sklepach online – wśród partnerów Programu PAYBACK jest ponad 250 marek. Należą do nich sklepy, które z pewnością zainteresują Anię – na stronie perfumerii Douglas lub Sephora może kupić wysokiej jakości kosmetyki do włosów. Aby punkty naliczały się prawidłowo, Ania powinna logować się na stronę danego sklepu za pośrednictwem platformy PAYBACK.

⬇️Zobacz jak łatwo zbierać punkty w PAYBACK⬇️

Jak działa program lojalnościowy PAYBACK?

  • Regularnie sprawdzać aktualne promocje – dzięki kuponom można zyskać nawet pięć razy więcej punktów za pojedynczą transakcję. Nowe promocje pojawiają się bardzo często. Wystarczy śledzić kalendarz promocji w PAYBACK aby załapać się na atrakcyjną okazję.

  • Pamiętać o karcie PAYBACK w codziennych sytuacjach – dodatkowe punkty można zbierać codziennie, m.in. podczas zakupów w sklepie Kaufland, tankowania na stacji BP, wyjścia do Multikina ze znajomymi czy zamawiania jedzenia przez Pyszne.pl.

Dołącz do PAYBACK i zacznij oszczędzać. Zakupy z kuponem = więcej punktów. Więcej punktów = większe możliwości do oszczędzania!