Jak oszczędnie kupić wideorejestrator samochodowy?

Kiedy Marek wracał z pracy samochodem, ktoś nagle zajechał mu drogę. Aby uniknąć stłuczki, wjechał na wysoki krawężnik i niestety uszkodził auto. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia i nie udało się go namierzyć, ponieważ monitoring miejski nie obejmował tego terenu. Sfrustrowany Marek musiał naprawić samochód za swoje pieniądze. Znajomy, który prowadzi warsztat samochodowy, zaoferował pomoc i sporządził listę rzeczy niezbędnych do naprawy auta. Wśród nich były drążki, wahacze i dwie opony. Marek od dawna zbiera punkty PAYBACK, dlatego sprawdził, jakie kupony promocyjne są dostępne na stronie Programu. Od razu zauważył promocję w Intercars, dzięki której można otrzymać pięć razy więcej punktów za każde zakupy. Aktywował kupon, kupił niezbędne części, oddał samochód do warsztatu, a po tygodniu jego auto było już sprawne i gotowe do dalszej jazdy.

Kliknij w grafikę, aby zobaczyć więcej

Kupno wideorejestratora do samochodu

Oszczędny zakup wideorejestratora

Znajomi poradzili Markowi, aby jak najszybciej kupił wideorejestrator – w razie kolejnej stłuczki będzie miał dowód winy sprawcy, którego też łatwiej będzie namierzyć. Podczas ostatnich zakupów w Intercars Marek zdobył aż 5000 punktów PAYBACK i postanowił sprawdzić, na jaką nagrodę może je wymienić. W kategorii Samochód znalazł wideorejestrator Navitel, który spełniał jego oczekiwania. Dopłacił 124,99 zł i zaoszczędził 50 zł na zakupie oraz dostawie, która dla uczestników Programu PAYBACK zawsze jest darmowa. Po kilku dniach mógł zamontować w samochodzie nowy sprzęt, dzięki któremu czuł się bezpieczniej podczas jazdy po mieście. Dużą zaletą tego wideorejestratora jest wysoka jakość nagrań nawet przy słabym oświetleniu. Dodatkowo Marek zainstalował aplikację Navitel Navigator, dzięki której ma do dyspozycji mapy 43 państw europejskich – od teraz nie potrzebuje dodatkowych nawigacji podczas podróżowania.

Poznaj recenzję wideorejestratora samochodowego Navitel.

wideorejestrator w samochodzie

Jakie jeszcze korzyści czerpie Marek?

Dzięki Programowi PAYBACK Marek czerpie korzyści z zakupów części i akcesoriów samochodowych. Zgromadzone punkty może:

  • Wymienić na atrakcyjne nagrody rzeczowe – w kategorii Samochód jest dostępne sporo atrakcyjnych produktów, wśród których można znaleźć m.in.: bezprzewodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth, magnetyczny uchwyt samochodowy media-tech, ładowarkę samochodową z funkcjami ratowniczymi, kompresor samochodowy oraz odkurzacz podręczny do sprzątania na mokro i sucho. Nie trzeba nawet czekać, aż na koncie pojawi się wymagana liczba punktów – każdą nagrodę można otrzymać od razu, za odpowiednią dopłatą. Warto zapoznać się z katalogiem nagród w PAYBACK oraz jego zasadami

  • Wymienić punkty na vouchery – wśród dostępnych kart podarunkowych są m.in. vouchery do RTV Euro AGD i Allegro. U tych partnerów Programu można znaleźć wiele praktycznych akcesoriów do samochodu. Ponadto w PAYBACK jest o wiele więcej marek, do których można wymienić punkty na vouchery. Dzięki temu Marek zdobędzie wybrane sprzęty w korzystniejszej cenie.

  • Wymienić punkty na paliwo – Marek dojeżdża do pracy samochodem, a stacja paliw BP to jeden z największych partnerów PAYBACK. Dzięki zgromadzonym punktom można tankować paliwo w niższej cenie.

Inne sposoby na szybkie i łatwe zbieranie punktów PAYBACK

Marek ma na wyciągnięcie ręki. Aby zasilić swoje konto, powinien:

  • Często sprawdzać ofertę dostępnych kuponów – na stronie internetowej Programu lub w aplikacji mobilnej regularnie dostępne są nowe kupony. Kupując części samochodowe, Marek skorzystał z promocji Intercars, dzięki czemu zgarnął pięć razy więcej punktów. Większe zakupy u tego partnera Programu to dla posiadaczy karty PAYBACK wiele korzyści. Należy jednak pamiętać, aby przed każdymi zakupami aktywować kupon. Żeby zdobyć punkty u tego partnera Programu, trzeba skorzystać ze sklepu online.

⬇️Zobacz jak łatwo zbierać punkty w PAYBACK⬇️

Jak działa program lojalnościowy PAYBACK?

  • Często robić zakupy przez internet – wśród partnerów PAYBACK jest ponad 250 znanych marek. W kategorii Motoryzacja są to takie firmy jak: Carpardoo, iParts.pl oraz Ucando. Dlatego warto zwracać uwagę na promocje punkotwe i kwotowe w PAYBACK.

  • Tankować na stacji paliw BP – każde tankowanie na stacji BP wiąże się z korzyściami. Na stronie PAYBACK często można znaleźć kupony promocyjne, dzięki którym np. za zatankowanie 15 litrów paliwa na konto wpływa 300 dodatkowych punktów. Zakupy na stacji lub kawa na Wild Bean Cafe też się opłacają – wystarczy wydać minimum 5 zł, aby otrzymać 100 punktów. Każdy kupon należy jednak aktywować przed dokonaniem transakcji i przestrzegać daty jego ważności.

Dołącz do PAYBACK i zacznij oszczędzać. Zakupy z kuponem = więcej punktów. Więcej punktów = większe możliwości do oszczędzania!