Strona GłównaPAYBACK EkstraOszczędzaj z PAYBACK ● Oszczędne majsterkowanie z PAYBACK

Wygodne i oszczędne majsterkowanie

Właśnie wracał od jednego ze swoich stałych klientów, gdy w samochodzie zaczęła palić się lampka kontrolna. Zjechał na stację paliw BP, zatankował, a oprócz tego kupił płyn do spryskiwaczy i swoją ulubioną kawę w Wild Bean Café. Jeszcze przed dokonaniem zakupu aktywował kupony promocyjne PAYBACK w aplikacji mobilnej i dzięki temu zgarnął dodatkowe 200 punktów. Maciej jest aktywnym uczestnikiem Programu, więc po powrocie do domu postanowił sprawdzić stan swojego konta. Okazało się, że ma już 5000 punktów – zgromadzone środki mógł za niewielką dopłatą wymienić na jedną z nagród rzeczowych.

Kliknij w grafikę, aby zobaczyć więcej

Mężczyzna tankuje na stacji beznynowej BP, kupuje kawę i płyn, następnie po powrocie do domu sprawdza saldo punktów PAYBACK na koncie

Maciej sprawdził, jakie produkty są dostępne w kategorii Narzędzia 👍

Wśród proponowanych nagród zauważył zestaw kluczy nasadowych NEO. Dopłacił 64,99 zł i dzięki punktom zaoszczędził na zakupie prawie 50 zł. Dodatkową korzyścią była darmowa dostawa, z której zawsze mogą skorzystać uczestnicy Programu PAYBACK. Już po kilku dniach miał w domu praktyczny zestaw narzędzi, dzięki którym mógł pracować jeszcze wydajniej. Teraz ma do dyspozycji 46 elementów umieszczonych w wygodnej i poręcznej walizce, którą może zabrać ze sobą do klientów. Już żadne zlecenie nie będzie dla niego zaskoczeniem, ponieważ zawsze ma przy sobie wszystko, co niezbędne.

Mężczyzna odbiera przesyłkę kurierską z kluczami nasadowymi firmy Topex i naprawia samochód

Jako aktywny uczestnik Programu Maciej może czerpać korzyści na wiele sposobów. Oto niektóre z nich:

  • Może wymienić punkty na inne produkty – w kategorii Narzędzia można znaleźć m.in. szlifierkę kątową, pistolet klejowy z wkładami, miernik elektroniczny oraz wiertarkę udarową. Co ważne, Maciej nie musi czekać do momentu, aż uzbiera wymaganą liczbę punktów. Za odpowiednią dopłatą może otrzymać wybraną nagrodę w dowolnej chwili.

  • Może otrzymać voucher np. na Allegro – punkty PAYBACK można wymienić na karty podarunkowe na Allegro lub vouchery do sklepu RTV Euro AGD. To miejsca, w których Maciej bez problemu znajdzie potrzebne narzędzia i inne akcesoria niezbędne do pracy. Przykładowo, voucher do RTV Euro AGD o wartości 50 zł można nabyć za 5500 punktów i dzięki niemu kupić wybrany sprzęt w korzystniejszej cenie.

  • Może płacić punktami PAYBACK za paliwo – Maciej codziennie jeździ do klientów, dlatego często korzysta ze stacji paliw BP. Jako posiadacz karty PAYBACK nie tylko czerpie korzyści z każdej transakcji (za 2 litry można otrzymać 3 punkty), lecz także może punktami obniżać rachunek za tankowanie.

Maciej zamierza dalej zbierać punkty PAYBACK i wymieniać je na atrakcyjne nagrody oraz vouchery. Może to robić szybciej i łatwiej. Wystarczy, że:

  • Nadal będzie tankował na stacji BP – na stronie Programu regularnie pojawiają się kupony promocyjne do wykorzystania na stacjach paliw BP. Przykładowo, za zakupy w Wild Bean Café o wartości 5 zł może otrzymać dodatkowe 100 punktów, a za zatankowanie 15 litrów paliwa na konto Macieja wpłynie aż 300 punktów. Musi tylko pamiętać, aby przed dokonaniem zakupów aktywować kupon. Zrobi to jednym kliknięciem.

  • Będzie regularnie sprawdzał dostępne kupony – dzięki kuponom promocyjnym może zgarnąć nawet pięć razy więcej punktów PAYBACK. Na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej regularnie pojawiają się nowe promocje. Trzeba jednak pamiętać, że każdy kupon ma datę ważności.

  • Będzie często robił zakupy przez internet – wśród partnerów Programu PAYBACK jest ponad 250 sklepów online. Wśród marek, które z pewnością zainteresują Macieja, są m.in.: Media Markt, Media Expert, RTV Euro AGD, OBI, Philips, Adidas, Decathlon i Eobuwie.pl. Aby punkty naliczały się poprawnie, należy pamiętać, aby do wybranego sklepu logować się za pośrednictwem strony PAYBACK.pl.

  • Będzie odwiedzał stacjonarny sklep PSB Mrówka – jednym z partnerów PAYBACK jest sklep stacjonarny PSB Mrówka, gdzie można znaleźć narzędzia i artykuły budowlane. Na stronie często pojawiają się kupony promocyjne, dzięki którym można np. otrzymać dodatkowe 800 punktów za zakupy powyżej 54 zł. Ten sklep daje również możliwość wymiany punktów PAYBACK na zakupy.

Dołącz do PAYBACK i zacznij oszczędzać. Zakupy z kuponem = więcej punktów. Więcej punktów = większe możliwości do oszczędzania!