Monsieur Cuisine Connect – gdzie kupić? Zalety

Strona GłównaPAYBACK EkstraKuchnia ● Monsieur cuisine connect

Popularność różnego rodzaju programów kulinarnych sprawia, że coraz więcej osób zaczyna eksperymentować w kuchni. Sprzyja temu też fakt, że z powodu pandemii więcej czasu spędza się w domu. Można zaobserwować rosnące zainteresowanie robotami typu Monsieur Cuisine Connect. Gdzie je kupić? Jakie mają funkcje?

Sprzęty kuchenne stają się coraz bardziej zaawansowane pod względem technologicznym. Ich producenci proponują ciekawe, nowe funkcje znacznie rozszerzające zastosowanie poszczególnych produktów. W przypadku robotów kuchennych pojawiają się na rynku modele o coraz większej mocy, będące w stanie mieszać nawet ciasto drożdżowe na pizzę czy chleb, a także gotować lub podgrzewać potrawy. Do takich urządzeń zaliczają się m.in. sprzęty typu Monsieur Cuisine Connect. Przekonaj się, dlaczego stały się tak popularne i jakie mają funkcje.

Z czego wynika rosnąca popularność robotów kuchennych typu Monsieur Cuisine Connect?

Stale rosnące zainteresowanie nowoczesnym sprzętem kuchennym wynika z kilku kwestii. Przede wszystkim jest to związane z popularnością różnego rodzaju programów kulinarnych, które pokazują, jak gotować, by było smacznie, zdrowo i szybko. Drugą kwestią, która wpływa na to, że coraz więcej osób interesuje się zaawansowanymi pod względem technologicznym robotami kuchennymi, jest fakt, że ze względu na panującą pandemią ludzie więcej czasu spędzają w domach. Znaczenie ma też to, że coraz większa liczba osób ceni sobie samodzielnie przygotowywane potrawy i dania takie jak np. chleb czy pizza. A wyrobienie odpowiedniego ciasta ręcznie lub przy pomocy zwykłych mikserów jest trudne.

Widać również rosnące zainteresowanie kuchniami z różnych stron świata oraz zdrowym jedzeniem i jego świadomym przygotowywaniem. Trendy te można zauważyć, patrząc w sieci na liczbę nie tylko samych poszukiwań nowoczesnych sprzętów, lecz także zapytań dotyczących ich funkcjonalność i opinii użytkowników. Pojawia się też coraz więcej pytań dotyczących tego, jak przygotowywać konkretne potrawy w wybranym modelu robota.

Czy warto kupić nowoczesny robot kuchenny? Co można zrobić przy jego pomocy?

Rozmawiając z osobami, które już zdecydowały się na zakup tego typu urządzeń, można odnieść wrażenie, że nie wyobrażają sobie bez niego życia. Często też słyszy się, że nie wiedzą, jak do tej pory radziły sobie bez takiego robota. Czy faktycznie daje on tak wiele możliwości?

Najnowsze modele robotów typu Monsieur Cuisine Connect z powodzeniem mogą zastąpić kilka innych urządzeń kuchennych. Umożliwiają one wykonywanie różnych czynności, które są potrzebne do obróbki żywności i przygotowywania poszczególnych potraw. W zależności od modelu urządzenia te oferują takie funkcje jak m.in.:

  • rozdrabnianie;
  • ważenie;
  • mieszanie;
  • ugniatanie;
  • emulgowanie;
  • robienie purée;
  • przypiekanie;
  • gotowanie;
  • gotowanie na parze.

Dzięki temu można zrezygnować z kilku mniejszych sprzętów (takich jak blendery ręczne oraz kielichowe lub naczynia do gotowania na parze) i zaoszczędzić miejsce w kuchni. W najbardziej zaawansowanych modelach robotów jest funkcja Wi-Fi oraz panel z dotykowym ekranem, co jeszcze bardziej ułatwia obsługę takiego urządzenia. Wiele z nich ma automatyczne programy, powstają też specjalne aplikacje, które nie tylko pokazują, jak korzystać z urządzenia, lecz także są nieprzebraną skarbnicą przepisów. Oprócz tego podpowiadają, jak z posiadanym urządzeniem przygotowywać wybrane przepisy krok po kroku. Przy pomocy takiego robota ugotujesz m.in. pyszne zupy, w tym zupy kremy, zdrowe i lekkie dania gotowane na parze, a także soki i koktajle. Urządzenie przyda się przy zagniataniu ciężkich ciast drożdżowych i kruchych. Dzięki funkcji podgrzewania ciasto może też wyrastać w robocie kuchennym.

Gdzie można kupić Monsieur Cuisine Connect i podobne roboty kuchenne?

Roboty Monsieur Cuisine Connect dostępne są w wielu wersjach w sklepach stacjonarnych i internetowych. Możesz je nabyć także w internetowych sklepach partnerskich i serwisach sprzedażowych, takich jak np. Allegro. Zwróć uwagę, że obecnie coraz więcej firm produkuje swoje wersje urządzenia. Pierwszym sprzętem tego typu był do dziś budzący zainteresowanie Thermomix. Obecnie takie rozwiązania proponują też sieci hipermarketów, gdzie urządzenia są sygnowane logiem ich marek własnych. Znani i cenieni producenci sprzętu AGD również wypuszczają na rynek nowoczesne roboty kuchenne.

Pamiętaj, że kupując tego typu urządzenia u partnera PAYBACK, otrzymasz za transakcję podstawowe punkty, a jeśli aktywujesz kupony – także promocyjne. To pozwoli ci na szybsze odebranie nagród przewidzianych dla uczestników Programu. Mogą to być m.in. akcesoria kuchenne, które usprawnią przygotowywanie posiłków oraz sprawią, że twoja kuchnia zyska nowy wygląd.

Wyposaż swoją kuchnię w niezbędny sprzęt i produkty. Rób zakupy z PAYBACK i zacznij oszczędzać dzięki punktom. Jak wolisz robić zakupy?