Aplikacja PAYBACK – jakie daje korzyści? Zbieranie punktów w najłatwiejszy sposób

Strona GłównaPAYBACK EkstraAplikacja mobilna ● Aplikacja PAYBACK – jakie daje korzyści?

Aplikacja mobilna PAYBACK umożliwia zdobywanie punktów, które później wymienia się na setki dostępnych nagród. Dzięki aplikacji nie trzeba mieć przy sobie karty PAYBACK, a zbieranie punktów staje się prostsze niż kiedykolwiek!

Aplikacja PAYBACK daje nowe możliwości w zakresie zbierania punktów i wymieniania ich na vouchery, nagrody, a także zbierania kuponów. Wysoka funkcjonalność aplikacji PAYBACK sprawia, że punkty zbierać można właściwie w każdym miejscu. Za pomocą jednego kliknięcia („Sklepy w mojej okolicy”) można przejść do mapy ukazującej, gdzie znajdują się partnerzy Programu (sklepy stacjonarne). Dzięki temu nawet w nieznanej miejscowości lub w podróży można zrobić zakupy, skorzystać z danych usług lub zatankować samochód ze zniżką. Sama procedura przyznawania i wymieniania punktów jest wyjątkowo prosta. Zamiast ciągle nosić ze sobą plastikową kartę, wystarczy włączyć aplikację i pokazać swój indywidualny kod.

Aplikacja PAYBACK – nowy rozdział w zbieraniu i wymienianiu punktów

Program PAYBACK został uruchomiony w 2000 roku w Niemczech. W tamtym okresie w portfelach nie brakowało dziesiątek różnych kart uprawniających do rabatów lub promocji. Ideą towarzyszącą Programowi była potrzeba stworzenia systemu, w ramach którego możliwe byłoby czerpanie korzyści lojalnościowych z zakupów u wielu podmiotów. Obecna, istniejąca w nowej formule aplikacja PAYBACK to kolejny kamień milowy w budowie ultra-funkcjonalnego programu lojalnościowego.

Aplikacja mobilna PAYBACK umożliwia udział w Programie bez konieczności posiadania w portfelu plastikowej karty. Wystarczy mieć jedynie telefon z zainstalowaną aplikacją i dostępem do Internetu, aby w jeszcze większym zakresie korzystać z programu. Dzięki kanałowi mobilnemu możliwe staje się przystąpienie do Programu PAYBACK i zarejestrowanie swojej karty za pośrednictwem aplikacji, co jest wyjątkowo wygodne i szybkie. Wszystkie kroki można wykonać w kilka chwil, aby zyskać możliwość wymieniania punktów PAYBACK na kupony rabatowe partnerów Programu lub odbierania nagród rzeczowych.

Pobieranie i instalowanie aplikacji PAYBACK – udział w Programie dla nowych i obecnych użytkowników

Aplikację pobrać można poprzez platformę Google Play albo AppStore. Aplikacja nie zajmuje dużo miejsca na dysku urządzenia, a jej instalacja przebiega bardzo szybko. Z aplikacji korzystać mogą zarówno obecni użytkownicy Programu, jak i nowe osoby. Od razu po zainstalowaniu aplikacji klient może przystąpić do rejestracji, nawet jeśli wcześniej nie posiadał karty PAYBACK. Na rejestrujących się czeka upominek w postaci pakietu promocji od partnerów Programu i powitalnych kuponów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, PAYBACK stał się niezwykle elastyczny. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z tradycyjnej karty plastikowej i aplikacji mobilnej jednocześnie. Można zarejestrować się poprzez aplikację i odebrać kartę u jednego z partnerów PAYBACK, a następnie bez problemu powiązać ją z utworzonym kontem PAYBACK. Dzięki temu oba kanały będą ze sobą zintegrowane i możliwe stanie się zbieranie punktów zarówno za pomocą telefonu, jak i karty!

Pobierz aplikację PAYBACK i wejdź na wyższy poziom zbierania punktów. Wszystkie sklepy i kupony masz pod ręką.

Zbieranie i wymienianie punktów jeszcze nigdy nie było tak intuicyjne

Zbieranie punktów PAYBACK dzięki aplikacji mobilnej na telefony komórkowe może zajmować tylko kilka sekund. Po otwarciu aplikacji można wybrać sekcję „Kupony”, aby zobaczyć bieżące oferty partnerów Programu. Następnie wystarczy wybrać interesujący nas kupon i zatwierdzić go poprzez przycisk „Aktywuj kupon”. Do momentu wygaśnięcia kuponu należy zrobić zakupy w wybranym sklepie. Podczas dokonywania płatności, zamiast pokazywać kartę PAYBACK, wystarczy otworzyć aplikację z kodem, który sprzedawca zeskanuje. W ten sposób punkty zostaną naliczone za zakupy. Warto pamiętać, że niektóre kupony są wielokrotnego użytku.

Jak wymienić punkty PAYBACK? Wysokość rachunku można obniżyć w każdej chwili. Zgromadzone punkty wykorzystuje się np. w sklepie, kinie lub na stacji paliw. W trakcie zakupów wystarczy pokazać kasjerowi lub sprzedawcy kartę w aplikacji. Proces ten jest bardzo szybki. Mając telefon zawsze przy sobie, można znacznie szybciej gromadzić punkty i na bieżąco obniżać wydatki poprzez intuicyjną w obsłudze aplikację na telefon.

Mobilizacja punktów… dosłownie! Mapa partnerów PAYBACK w aplikacji mobilnej

Aby błyskawicznie znaleźć w danym miejscu partnera Programu PAYBACK, w nowej aplikacji mobilnej trzeba otworzyć specjalnie przygotowaną interaktywną mapę. Uruchomi się ona po kliknięciu przycisku „Sklepy w mojej okolicy”. Aplikacja PAYBACK całkowicie eliminuje problem ze znalezieniem sklepów stacjonarnych, w których się zbiera lub wymienia punkty. Sprawdzając mapę w aplikacji, można zbierać punkty także w miejscowości, której się nie zna, lub sprawdzić podczas podróży, gdzie znajduje się najbliższa stacja benzynowa uczestnicząca w Programie. Najbliższe sklepy stacjonarne i punkty PAYBACK dzięki aplikacji są na wyciągnięcie ręki! Naszymi partnerami są także sklepy online, do których dostęp mają wszyscy użytkownicy Internetu.

⬇️Poznaj prostą drogę do odebrania nagrody⬇️

Jak działa program lojalnościowy PAYBACK?

⬇️ Z aplikacją PAYBACK poniedziałki są hAPPY⬇️

Kontrolowanie puli zebranych punktów

Aplikacja PAYBACK gwarantuje niespotykaną dotąd łatwość monitorowania zebranych dotychczas punktów. Wystarczy ją uruchomić, aby zobaczyć, ile ich się dotychczas zdobyło. Można również szczegółowo przeanalizować historię zgromadzonych punktów, patrząc na to, ile środków uzyskało się w poszczególnych miejscach.

Program PAYBACK można wykorzystywać na różne sposoby. Niektórzy użytkownicy preferują stosowanie kuponów, zbieranie punktów, a następnie obniżenie nimi kosztu zakupów, korzystania z usług lub tankowania pojazdu. Inni klienci z kolei wolą wymieniać punkty na oferowane przez PAYBACK nagrody. Dzięki bieżącemu monitoringowi posiadanej puli środków łatwiej podejmować decyzje dotyczące docelowego przeznaczenia zebranych punktów.

Koniecznie sprawdź: Ranking najlepszych promocji w sklepie PAYBACK

Tworzenie listy zakupów z aplikacją mobilną PAYBACK

Stworzenie listy zakupów pomaga ograniczyć koszty, gdyż łatwiej wtedy powstrzymać się od kupowania rzeczy niepotrzebnych. Obecnie klasyczną kartkę papieru często zastępują aplikacje mobilne umożliwiające tworzenie list zakupów. Takiego rozwiązania nie zabrakło też w aplikacji zakupowej PAYBACK.

Lista zakupów w PAYBACK to nie tylko uporządkowanie i dobre zorganizowanie zakupów, lecz także – w połączeniu z innymi funkcjonalnościami – dostęp do dodatkowych oszczędności. Listę tworzy się szybko i wygodnie. Następnie wystarczy udać się z nią do miejsca, w którym zbiera się promocyjne punkty PAYBACK. Dzięki dostępowi do kuponów partnerów Programu można zaplanować zakupy tak, aby uzyskać jeszcze więcej punktów.

Korzystanie z promocji i voucherów w PAYBACK

Warto na bieżąco śledzić ofertę PAYBACK w aplikacji mobilnej. Dzięki temu można trafić na specjalne oferty partnerów Programu, takie jak np. uzyskanie podwójnej liczby punktów za zakupy w danym miejscu w określonym czasie lub uzyskanie aż 500 punktów za zakupy w Kaufland. Możliwości jest mnóstwo, a oferty są na bieżąco aktualizowane – dzięki ogromnej różnorodności partnerów PAYBACK nigdy ich nie brakuje. Warto dodać, że nowi użytkownicy w programie często dostają punkty na start za pobranie aplikacji.

Można także nabyć za punkty określone kupony rabatowe, które po zeskanowaniu przy kasie gwarantują uzyskanie zniżki. Kupony rabatowe różnią się między sobą, a oferta się zmienia. Dzięki mobilnemu dostępowi do systemu PAYBACK w każdej chwili można włączyć aplikację, aby „upolować” najlepszy rabat dla siebie.

Co zyskuje się dzięki aplikacji PAYBACK, z czego można skorzystać?

Program PAYBACK zrzesza dziesiątki partnerów specjalizujących się w różnego rodzaju działalności. Użytkownicy PAYBACK mogą zbierać punkty w sieci sklepów Kaufland, podczas tankowania na stacjach BP, jak i podczas zakupu ubezpieczenia (CUK Ubezpieczenia, Europa Ubezpieczenia, Metlife).

Wśród partnerów Programu są także PSB Mrówka czy CitiBank Handlowy. Idąc do Multikina, można zebrać lub wymienić punkty, aby znacznie obniżyć ostateczną cenę biletów. PAYBACK jest wszędzie tam, gdzie życzy sobie tego użytkownik – punkty gromadzić można również dzięki podróży samolotem polskiej linii LOT. Za dłuższe loty, np. do Nowego Jorku, otrzymuje się aż 1000 punktów PAYBACK!

Poznaj korzyści aplikacji

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej aplikacji

Zapraszamy na dedykowaną stronę:

mobilnej aplikacji zakupowej PAYBACK

📲Zbieraj więcej punktów z APPlikacją!

Aplikacja zakupowa PAYBACK do pobrania w Google Play i Apple Store