3 °P za 2 litry paliwa

Zbieraj i wymieniaj °punkty PAYBACK na stacjach bp

Możesz zbierać °punkty tankując paliwo, robiąc zakupy w sklepie i na Wild Bean Cafe oraz korzystając z myjni ręcznej i automatycznej!

Za co otrzymasz °punkty PAYBACK na stacji bp?

Paliwa bp

Paliwa bp to doskonała jakość i technologia ACTIVE. Jednak to nie wszystko. Tankując je, za każde 2 litry otrzymasz 3 °punkty PAYBACK. Pamiętaj, że oferta dotyczy każdego paliwa, w tym również LPG.

Oferta Wild Bean Café

Zgłodniałeś, a może czas na kawę? Na stacjach bp z Wild Bean Cafe czekają na Ciebie hot-dogi, aromatyczna kawa, kanapki i inne pyszności. Za każde wydane 2zł otrzymasz 1 °punkt.

Myjnie automatyczne bp

Skorzystaj z oferty myjni automatycznych wyposażonych w miękkie szczotki gąbkowe oraz nowoczesne środki czystości. W ten sposób zyskasz podwójnie – auto będzie idealnie czyste, a na twoje konto trafią kolejne °punkty PAYBACK. Za każde wydane 2 zł otrzymasz 1 °punkt.

Myjnie ręczne bp

Myjnie ręczne bp to możliwość wygodnego, samodzielnego wyczyszczenia samochodu. Wysokie ciśnienie wody oraz specjalne detergenty znacznie to ułatwiają. Za usługę zapłacisz wygodnie kartą przedpłaconą lub płatniczą z funkcją zbliżeniową. Dzięki temu nie musisz się już martwić tym, czy masz przy sobie drobne. Za każde wydane w ten sposób 2 zł otrzymasz 1 °punkt PAYBACK.

Zakupy w sklepie bp

Sklep bp to szeroki wybór artykułów spożywczych, dostępnych dla Ciebie 7 dni w tygodniu.
Za każde wydane 2 zł otrzymasz 1 °punkt.

Startery i doładowania

Chcesz kupić starter lub doładować telefon? Pamiętaj o pokazaniu karty PAYBACK. Dzięki temu na twoje konto trafią kolejne °punkty. Przy zakupie starterów i doładowań za każde wydane 2 zł otrzymasz 2 °punkty.

Płyny bp

Na stacjach bp znajdziesz płyny do spryskiwaczy ze znakiem DEKRA, które skutecznie i szybko przywracają widoczność, a wraz z nią poprawiają bezpieczeństwo na drodze. Za ich zakup również otrzymasz °punkty PAYBACK.

Oleje Castrol

Oleje Castrol z technologią TITANIUM FST™ to produkty pozwalające na maksymalizowanie osiągów silnika, dzięki czemu jego praca jest wydajniejsza. W ofercie znajdziesz różne rodzaje olejów dostosowane do potrzeb Twojego samochodu. Dodatkowo za ich zakup na stacjach bp otrzymasz kolejne °punkty PAYBACK.

Na co możesz wymienić °punkty PAYBACK?

Pamiętaj – °punkty wymienisz z zarejestrowaną kartą PAYBACK. Zarejestrujesz ją tutaj.

Paliwa bp

Wysokiej jakości paliwa bp z technologią ACTIVE oraz LPG.

Wild Bean Cafe

Dzięki °punktom PAYBACK możesz kupować taniej wszystko w Wild Bean Café. Przykładowo, wymieniając 399 °punktów przy kasie, aromatyczną kawę lub kanapkę dostaniesz taniej o 3,99 zł.

Nowoczesne myjnie ręczne i automatyczne

Korzystanie z myjni samochodowej nie musi cię wiele kosztować. Przy pomocy °punktów PAYBACK możesz obniżyć koszty korzystania zarówno z myjni bp automatycznych, jak i ręcznych.

Atrakcyjne nagrody z katalogu nagród bp

Na stronie www.bpkatalog.pl dostępne są nagrody do odebrania za °punkty PAYBACK. Sam decydujesz, ile °punktów przeznaczyć na ten cel. Nagrody możesz odbierać, mając na koncie już 100 °punktów. Pozostałą należność uzupełnisz, płacąc gotówką lub kartą.

Obniżanie rachunków za zakupy w sklepie

Przy pomocy zebranych °punktów PAYBACK możesz obniżać rachunki za zakupy w sklepach na stacjach bp. Wystarczy, że masz przy sobie kartę Programu lub aplikację z aktywną kartą. Pokaż ją kasjerowi i powiedz, ile z zebranych °punktów chcesz wykorzystać do obniżenia rachunku. Resztę należności możesz zapłacić gotówką lub kartą.

Wspieranie organizacji charytatywnych

Zebrane °punkty PAYBACK możesz również przekazać na pomoc innym. Zrobisz to na stacjach bp. Do wyboru masz kilka organizacji charytatywnych, m.in. program Pajacyk Polskiej Akcji Humanitarnej, akcję „Pola Nadziei”, a także takie organizacje jak: TOPR, Stowarzyszenie SIEMACHA, Akademia Przyszłości oraz Szlachetna Paczka.

PAYBACK GO

Co daje ci ta funkcja? O wiele łatwiejsze i szybsze zbieranie °punktów. Jej działanie opiera się na geolokalizacji w telefonie – kiedy zbliżasz się do stacji bp, ekran główny aplikacji zmienia się i dostosowuje do oferty partnera. Dzięki temu sprawdzisz tam informacje o aktualnych promocjach na stacjach benzynowych bp Polska. Przed wejściem na stację dowiesz się, czy są dostępne nowe kupony pozwalające na jeszcze szybsze zbieranie °punktów w Programie.

Aktywacja usługi PAYBACK GO jest darmowa i bardzo prosta. Wystarczy, że w aplikacji dotkniesz pola „Aktywuję PAYBACK GO”. Taką opcję znajdziesz także w sekcji „więcej”. Po naciśnięciu pola nie zapomnij o tym, by zezwolić aplikacji na dostęp do lokalizacji twojego urządzenia. To m.in. automatyczny check-in przy każdych zakupach i tankowaniu na stacji (pamiętaj, że za każdy check-in zyskujesz dodatkowe °punkty).

Jak obliczyć zużycie paliwa?
Jak obliczyć zużycie paliwa
Sprawdź porady
Wlanie benzyny do diesla – co należy zrobić?
Wlana benzyna do diesla?
Sprawdź co robić
https://www.bp.com/pl_pl/poland/home/produkty_uslugi/paliwa/adblue.html
AdBlue - co to jest
Jak działa i jaka jest cena

Regulaminy promocji