Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy razem z Biedronka Home

1 °P  za 4 zł

Informacje o sklepie

  • °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.
  • Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.
  • Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.
  • Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).
  • Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.
  • °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.
  • Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.
  • °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Biedronka Home – o sklepie

Biedronka Home to nowoczesny sklep internetowy należący do Jeronimo Martins Polska S.A. – właściciela jednej z najpopularniejszych sieci hipermarketów w Polsce. Usługa została uruchomiona w sierpniu 2022 r. i od tej pory możesz wygodnie zamawiać wysokiej jakości akcesoria dla domu przez internet – za zakupy zapłacisz szybkim przelewem realizowanym przez PayU, BLIKiem lub kartą płatniczą (Visa, Mastercard, Maestro). Wybrane produkty zostaną dostarczone prosto do Twojego domu lub wybranego paczkomatu InPost, a przy zamówieniach o wartości powyżej 149 zł dostawa będzie darmowa! Aby kupować na Biedronka Home nie musisz zakładać konta w serwisie, a dla Twojej wygody i komfortu możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyny została wydłużona z 14 do 30 dni. Zarejestrowani klienci mogą zwracać produkty w terminie nawet do 60 dni od ich otrzymania.

Biedronka Home – co tutaj znajdziesz?

Biedronka Home to tysiące produktów dla domu. Znajdziesz tu kategorie takie jak: Kuchnia, Dom i ogród, Elektronika, Warsztat i Auto, Sport, Zdrowie i Uroda, Dziecko oraz Moda. Za niewielkie pieniądze umeblujesz więc pokój dziecięcy, kupisz modne ubrania dla siebie, wyposażysz swój warsztat w praktyczne elektronarzędzia i zaprojektujesz funkcjonalną przestrzeń wypoczynkową w ogrodzie. Czeka tu na Ciebie także wysokiej jakości elektronika: smartwatche, tablety, laptopy oraz małe AGD (grzejniki, odkurzacze, wentylatory). Codziennie czekają tu na Ciebie wyjątkowe okazje cenowe i produkty z gazetki. Sprawdź, co inni klienci kupują najchętniej w zakładce Bestsellery i zapoznaj się z aktualizowaną na bieżąco ofertą Nowości!