Do wygrania wspaniałe nagrody:

l miejsce

Mikser planetarny Smeg

ll miejsce

iPad mini 64 GB

lll miejsce

Samsung Galaxy A52s 128 GB

Jak wziąć udział w konkursie?

Dla każdego uczestnika:

Najczęściej zadawane pytania:

1. Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy, że w dniach 26.05-30.06.2024 odpowiesz na pytanie konkursowe "Na jaką nagrodę rzeczową PAYBACK warto zbierać punkty i dlaczego? Nasze nagrodowe rekomendacje znajdziesz pod adresem: https://sklep.payback.pl/kategorie/ale-konkurs.

Następnie na adres konkurs@PAYBACK.net wyślesz mail z odpowiedzią tekstową na pytanie konkursowe, numerem karty PAYBACK oraz numerem telefonu, na który moglibyśmy się z Tobą skontaktować w przypadku zwycięstwa.

Gotowe!

2. Co powinno znaleźć się w mailu konkursowym?

• odpowiedź na pytanie konkursowe: „Na jaką nagrodę PAYBACK warto zbierać punkty i dlaczego?”, Lista nagród: sklep.payback.pl/kategorie/ale-konkurs

• numer karty PAYBACK,

• numer telefonu, na który moglibyśmy się skontaktować w przypadku wygranej w konkursie.

Maile niezawierające dwóch pierwszych punktów będą automatycznie dyskwalifikowane.

3. Jakie są kryteria oceny odpowiedzi konkursowej?

Odpowiedź na pytanie konkursowe powinna być w formie tekstowej i mieścić się w 400 znakach. Ocenie nie podlegają żadne dodatkowe materiały graficzne, wideo itd.

Wybierzemy 3 najbardziej kreatywne odpowiedzi, które bezpośrednio nawiązują do zadanego pytania.

5. Skąd wiadomo, że wygrałam/em?

Do 7.07.2024r. na stronie konkursu opublikujemy zwycięskie odpowiedzi, a z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio najpierw drogą mailową, następnie telefoniczną*.

*Jedynie w przypadku, gdy laureat w mailu zgłoszeniowym pozostawi do siebie numer kontaktowy.

6. Kiedy otrzymam nagrodę gwarantowaną?

Jeśli spełnisz warunki konkursu, najpóźniej 19.07 otrzymasz kod rabatowy -20% na dowolną nagrodę rzeczową PAYBACK. Kod prześlemy na adres e-mail przypisany do Twojej karty PAYBACK. Pamiętaj, że kod nie łączy się z innymi promocjami.

7. Jak zdobyć więcej °punktów PAYBACK?

°Punkty, które najszybciej znajdą się na Waszym koncie najłatwiej zebrać u naszych partnerów online tj. Allegro, Booking.com, RTV Euro AGD, Empik, Pyszne.pl, SInsay i wielu innych oraz u naszych partnerów stacjonarnych tj. Carrefour, bp, PSB Mrówka, Al.Capone, dm, Multikino czy CUK.