Gdzie kupić FIFA Points do „FIF-y 23” na komputer PC? Przydatne informacje

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● Fifa Points

FIFA Points można określić jako wirtualną walutę dla produkcji wydawnictwa EA Games. Pozwalają one na znaczne poszerzenie możliwości, jakie daje gra podstawowa. Możesz za nie kupić m.in. dodatkowe paczki z zawodnikami, co m.in. ulepsza drużynę.

Ta wirtualna waluta dostępna jest w pakietach, które można wykupić na stronie producenta lub w różnych sklepach oferujących doładowania do gier internetowych.

Spis treści:

FIFA Points – czym są?
Ile kosztują FIFA Points 23?
Jak najlepiej wykorzystać kupione FIFA Points? Co możesz zyskać za punkty?
Jak aktywować FIFA Points?
Najważniejsze informacje zawarte w tym artykule

Obecnie nie ma możliwości wymiany punktów PAYBACK na FIFA Points, w zamian za to zapraszamy do zapoznania się z ofertą voucherów do platformy gamingowej GAMIVO.

FIFA Points – czym są?

FIFA Points dają możliwość dokonywania zakupów w ramach gry, a ściślej rzecz biorąc – w jej trybie Ultimate Team. Ten tryb pozwala m.in. na tworzenie nowych składów, które powinny być ulepszane i z czasem stawać się najlepszymi drużynami w całej grze. Inną dostępną walutą są Coinsy, czyli monety, które również wykorzystuje się do opłacania różnych opcji w grze. Trzeba jednak pamiętać o tym, że istnieją pewne różnice pomiędzy FIFA Coins i Points. Chodzi przede wszystkim o sposób ich nabywania i wykorzystywania. Punkty możesz nabyć w sklepie EA Games, w sklepach platform gamingowych, a także w sklepach oferujących doładowania do gier. Natomiast Coinsy zdobywa się bezpośrednio w grze, nie można ich kupować zewnętrznie, sprzedawać ani przekazywać innym graczom.

Ile kosztują FIFA Points 23?

FIFA Points są dostępne w pakietach. Ich cena zależy od tego, ile dokładnie punktów jest w danej paczce oraz czy gracz ma subskrypcję EA Play, która obniża koszt zakupu wybranych pakietów. Pakiety dostępne są od 100 do 12000 punktów w przypadku FIFY 23. Chcąc kupić je w podstawowej cenie, trzeba zapłacić od 5 do 439 zł.

Jesteś fanem Minecrafta? Sprawdź za ile punktów PAYBACK zdobędziesz minecoinsy >>

Jak najlepiej wykorzystać kupione FIFA Points? Co możesz zyskać za punkty?

Paczki punktów można wykorzystywać na wiele sposobów. Jednym z nich jest inwestowanie w trybie Ultimate Team. Daje to możliwość rozbudowy tworzonych przez siebie drużyn piłkarskich, by stawały się coraz lepsze, a co za tym idzie – pięły się w rankingach wewnętrznych gry. Przykładem mogą być tutaj specjalne paczki do rozbudowy klubów, np. pakiety rzadkich piłkarzy czy Megapaczki rzadkich kart. Dostępne są regularnie, ale pojawiają się też wydawane okazjonalnie pakiety, np. na urodziny FUT (FIFA Ultimate Team). Koszt zakupu poszczególnych paczek mieści się w granicach od 3700 do nawet 125000 punktów.

Jak aktywować FIFA Points?

Swoje zakupione punkty możesz aktywować za pomocą strony producenta gry www.ea.com/redeem. Kolejnym krokiem jest kliknięcie przycisku „realizuj” i zalogowanie się lub zarejestrowanie w serwisie. Ostatni etap to wprowadzenie otrzymanego kodu aktywującego wybrany pakiet. Aktywacji punktów możesz dokonać także przez aplikację zainstalowaną na komputerze. Wybierasz wówczas zakładkę „kolekcje”, klikasz „wykorzystaj kod” i wpisujesz go w odpowiednie miejsce.

Najważniejsze informacje zawarte w tym artykule

  • Czym są FIFA Points?
  • Czym różnią się FIFA Points od FIFA Coins?
  • Jak zdobyć FIFA Coins?
  • Na co można wydać FIFA Coins?
  • Jak aktywować swoje FIFA Points, by móc je wykorzystać w grze?

Zbieraj i wymieniaj °punkty na vouchery do ulubionych sklepów.