Gdzie kupić FIFA Points do „FIF-y 23” na komputer PC? Przydatne informacje

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● Fifa Points

FIFA Points można określić jako wirtualną walutę dla produkcji wydawnictwa EA Games. Pozwalają one na znaczne poszerzenie możliwości, jakie daje gra podstawowa. Możesz za nie kupić m.in. dodatkowe paczki z zawodnikami, co m.in. ulepsza drużynę.

Ta wirtualna waluta dostępna jest w pakietach, które można wykupić na stronie producenta lub w różnych sklepach oferujących doładowania do gier internetowych. Od niedawna możesz także ją zdobyć, wymieniając zebrane punkty PAYBACK na vouchery z kodami dostępnymi w strefie marki.

FIFA Points – czym są?

FIFA Points dają możliwość dokonywania zakupów w ramach gry, a ściślej rzecz biorąc – w jej trybie Ultimate Team. Ten tryb pozwala m.in. na tworzenie nowych składów, które powinny być ulepszane i z czasem stawać się najlepszymi drużynami w całej grze. Inną dostępną walutą są Coinsy, czyli monety, które również wykorzystuje się do opłacania różnych opcji w grze. Trzeba jednak pamiętać o tym, że istnieją pewne różnice pomiędzy FIFA Coins i Points. Chodzi przede wszystkim o sposób ich nabywania i wykorzystywania. Punkty możesz nabyć w sklepie EA Games, w sklepach platform gamingowych, a także w sklepach oferujących doładowania do gier. Natomiast Coinsy zdobywa się bezpośrednio w grze, nie można ich kupować zewnętrznie, sprzedawać ani przekazywać innym graczom.

Ile kosztują FIFA Points 23?

FIFA Points są dostępne w pakietach. Ich cena zależy od tego, ile dokładnie punktów jest w danej paczce oraz czy gracz ma subskrypcję EA Play, która obniża koszt zakupu wybranych pakietów. Pakiety dostępne są od 100 do 12000 punktów w przypadku FIFY 23. Chcąc kupić je w podstawowej cenie, trzeba zapłacić od 5 do 439 zł. Istnieje jednak jeszcze jedno rozwiązanie pozwalające na zdobycie FIFA Points, przeznaczone dla uczestników Programu PAYBACK. Jeżeli jesteś jedną z takich osób i jednocześnie fanem „FIF-y”, uzbierane przez siebie punkty możesz wymienić na vouchery z kodami na pakiety monet. Dostępne są paczki po 500 1050, 1600, 2800 i 5900 punktów.

Jesteś fanem Minecrafta? Sprawdź za ile punktów PAYBACK zdobędziesz minecoinsy >>

Jak najlepiej wykorzystać kupione FIFA Points? Co możesz zyskać za punkty?

Paczki punktów można wykorzystywać na wiele sposobów. Jednym z nich jest inwestowanie w trybie Ultimate Team. Daje to możliwość rozbudowy tworzonych przez siebie drużyn piłkarskich, by stawały się coraz lepsze, a co za tym idzie – pięły się w rankingach wewnętrznych gry. Przykładem mogą być tutaj specjalne paczki do rozbudowy klubów, np. pakiety rzadkich piłkarzy czy Megapaczki rzadkich kart. Dostępne są regularnie, ale pojawiają się też wydawane okazjonalnie pakiety, np. na urodziny FUT (FIFA Ultimate Team). Koszt zakupu poszczególnych paczek mieści się w granicach od 3700 do nawet 125000 punktów.

Jak aktywować FIFA Points?

Swoje zakupione punkty możesz aktywować za pomocą strony producenta gry www.ea.com/redeem. Kolejnym krokiem jest kliknięcie przycisku „realizuj” i zalogowanie się lub zarejestrowanie w serwisie. Ostatni etap to wprowadzenie otrzymanego kodu aktywującego wybrany pakiet. Aktywacji punktów możesz dokonać także przez aplikację zainstalowaną na komputerze. Wybierasz wówczas zakładkę „kolekcje”, klikasz „wykorzystaj kod” i wpisujesz go w odpowiednie miejsce.

Jak zdobyć FIFA Points za darmo?

W większości miejsc na punkty FIFA trzeba wydać gotówkę (w zależności od pakietu od kilku do kilkuset złotych). Istnieje dla tego rozwiązania alternatywa, a mianowicie możliwość, jaką daje PAYBACK. Uczestnicy Programu mogą wymienić zebrane punkty na vouchery z kodami do „FIF-y” na komputery PC. Aktualnie w strefie marki w serwisie PAYBACK dostępne są karty podarunkowe o następujących nominałach:

 • 500 FIFA Points za 2600 punktów;
 • 1050 FIFA Points za 4600 punktów;
 • 1600 FIFA Points za 6600 punktów;
 • 2800 FIFA Points za 11200 punktów;
 • 5900 FIFA Points za 22300 punktów.

Jeżeli chcesz nabyć jeden z pakietów, ale brakuje ci punktów PAYBACK, możesz wymienić tę liczbę, którą masz przypisaną do konta, a resztę należności dopłacić gotówką. Przed wymianą punktów pamiętaj, aby dokładnie zapoznać się z warunkami zakupu i realizacji wybranego przez ciebie vouchera. Pamiętaj, że punkty PAYBACK możesz zbierać w wielu partnerskich sklepach internetowych i stacjonarnych, co pozwoli ci na szybkie zgromadzenie sumy potrzebnej do realizacji vouchera.

Jesteś fanem gry The Sims 4? Sprawdź jak wymienić punkty PAYBACK na dodatki do The Sims 4>>

Najważniejsze informacje zawarte w tym artykule

 • Czym są FIFA Points?
 • Czym różnią się FIFA Points od FIFA Coins?
 • Jak zdobyć FIFA Coins?
 • Na co można wydać FIFA Coins?
 • Czy można zdobyć FIFA Points za darmo?
 • Jak aktywować swoje FIFA Points, by móc je wykorzystać w grze?

Zbieraj i wymieniaj °punkty na vouchery do ulubionych sklepów.