Oszczędzaj na zakupach z aplikacją mobilną

Strona GłównaPAYBACK EkstraPorady ● Oszczędzaj na zakupach z aplikacją

Ceny wielu towarów dostępnych w sklepach w ostatnim czasie znacznie wzrosły. Dlatego coraz więcej osób zastanawia się nad tym, w jaki sposób można oszczędzić na zakupach, zarówno tych codziennych, jak i okazjonalnych. Jak się okazuje, pomóc w tym mogą aplikacje mobilne, w tym ta Programu PAYBACK.

Jak to możliwe? Aplikacje zakupowe mają wbudowane różnorodne funkcje, które pozwalają na zoptymalizowanie kosztów związanych z zakupami. Również aplikacje programów lojalnościowych pozwalają na poczynićenie pewneych oszczędności, dają też inne, wymierne korzyści uczestnikom takiego programu. Sprawdź, jak możesz zaoszczędzić na zakupach, korzystając z aplikacji PAYBACK.

Aktywuj kupony – zbieraj szybciej punkty i wymieniaj je na nagrody rzeczowe

Aplikacja mobilna PAYBACK ułatwia szybkie zbieranie punktów lojalnościowych. Znajdziesz w niej kupony, które można aktywować. Dzięki temu, że telefon masz niemal zawsze przy sobie, przed zrobieniem zakupów w sklepie stacjonarnym możesz sprawdzić, czy pojawił się nowy, interesujący cię kupon. To, czy pojawiła się propozycja od konkretnego partnera, łatwo zobaczysz, korzystając z filtrów w zakładce „Kupony”. Dzięki nim możesz zdobyć jednorazowo nawet kilka razy więcej punktów PAYBACK.

Jeżeli zebrałeś już odpowiednią liczbę punktów, przejdź do zakładki „Sklep z nagrodami”. Znajdziesz tam nagrody rzeczowe dostępne za punkty PAYBACK. Dzięki wymianie zgromadzonych środków na konkretne produkty zaoszczędzisz na zakupie np. sprzętu AGD lub RTV. A jeżeli nie masz wystarczającej liczby punktów, wykorzystaj je, aby częściowo obniżyć cenę wybranej przez ciebie nagrody, a resztę kwoty dopłać, np. szybkim przelewem internetowym.

Obniżaj rachunki za zakupy przy pomocy punktów PAYBACK

Innym sposobem na oszczędzanie na zakupach wraz z aplikacją mobilną PAYBACK jest obniżanie wysokości rachunków za zakupy. W tym przypadku masz dwie możliwości. Możesz to zrobić zarówno w partnerskich sklepach stacjonarnych, jak i online. U partnerów stacjonarnych najłatwiej zrobić to, sygnalizując taki zamiar kasjerowi przed zrobieniem zakupów. Okaż mu kartę PAYBACK wgraną do aplikacji i powiedz, ile punktów chcesz przeznaczyć na obniżenie rachunku za zakupy. W ten sposób możesz postąpić m.in. w partnerskich sieciach kin Multikino, stacji benzynowych bp Polska, marketów budowlanych Mrówka lub hipermarketów Kaufland.

Druga możliwość to wymiana uzbieranych punktów na vouchery. Również za ich pomocą obniżysz wartość rachunku za zakupy. Zazwyczaj możesz je wykorzystać zarówno w punktach stacjonarnych, jak i sklepach online. Informacje o tym, jak wykorzystać konkretny voucher i do kiedy jest on ważny, znajdziesz po wybraniu interesującego cię nominału. Zwróć uwagę na to, że taki bon może stać się też ciekawym upominkiem z okazji urodzin, Dnia Kobiet albo imienin.

⬇️ Z aplikacją PAYBACK poniedziałki są hAPPY⬇️

Przygotuj listę zakupów i zadań – kupuj tylko to, czego faktycznie potrzebujesz

Aplikacja mobilna PAYBACK ma też inne funkcje, które pozwolą zaoszczędzić w czasie zakupów.

Jedną z nich jest możliwość przygotowania listy produktów do kupienia oraz czynności do wykonania. Prawdopodobnie zdarzyło ci się iść na zakupy i wrócić bez najpotrzebniejszych produktów, za to z kilkoma zbędnymi rzeczami, które dodatkowo obciążyły twój budżet. Jak się okazuje, najczęściej na zakupach bez listy kupuje się zbyt dużo jedzenia. W takim przypadku traci się podwójnie. Dzieje się tak, gdyż żywność psuje się stosunkowo szybko i część „nadwyżki” trzeba wyrzucić, bo rodzina zwyczajnie nie jest w stanie zjeść takiej ilości jedzenia.

Dlatego też bardzo dobrym rozwiązaniem jest przygotowanie sobie listy zakupów. Warto ją zrobić w aplikacji mobilnej. To wygodna i praktyczna metoda. Telefon z wgraną aplikacją masz niemal zawsze przy sobie, podczas gdy lista sporządzona na kartce często „ginie” gdzieś w torbie lub po prostu zapominasz wziąć ją z domu. Korzystając z aplikacji, łatwo sprawdzisz, co już kupiłeś i odhaczysz kupione produkty na liście.

Bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami partnerów Programu PAYBACK

Jeżeli lubisz polować na prawdziwe okazje, informacje o nich znajdziesz na głównej stronie aplikacji PAYBACK. Regularnie umieszczane są tam banery dotyczące promocji u partnerów stacjonarnych i internetowych. Co ciekawe, znajdziesz tam też informacje na temat najciekawszych kuponów do aktywacji. Dzięki temu od razu dowiesz się, czy w sklepie lub punkcie usługowym, który chcesz odwiedzić, są aktualnie organizowane ciekawe akcje promocyjne. W ten sposób zaoszczędzisz podwójnie. Nie tylko szybciej zbierzesz punkty PAYBACK, które później wykorzystasz w dowolny sposób, lecz także taniej kupisz potrzebne ci produkty lub skorzystasz z usług.

📲Zbieraj więcej punktów z APPlikacją!
Aplikacja zakupowa PAYBACK do pobrania w Google Play i Apple Store

Zarejestruj swoją kartę PAYBACK, żeby dostawać kupony, a zebrane punkty wymieniać na nagrody. Nie masz karty? Zamów ją za darmo do domu!