Strona GłównaPAYBACK EkstraOszczędzaj z PAYBACK ● Wyremontuj mieszkanie

Oszczędź na remoncie mieszkania

Paweł planuje zrobić remont mieszkania. Jest zapalonym majsterkowiczem, dlatego większość czynności będzie mógł wykonać samodzielnie. Zaczął od internetowego researchu, aby sprawdzić, co będzie mu potrzebne do pracy i jakie narzędzia powinien dokupić. Wszedł na stronę internetową sklepu PSB Mrówka i znalazł tam wiertarkę Bosch o odpowiednich parametrach. Przypomniał sobie, że PSB Mrówka – jego ulubiony sklep budowlany – jest partnerem PAYBACK i na stronie internetowej Programu często można znaleźć atrakcyjne kupony promocyjne do wykorzystania właśnie w tym sklepie. Paweł znalazł promocję, dzięki której za zakupy powyżej 54 zł mógł otrzymać 800 punktów. Aktywował kupon, a następnie wybrał się do Mrówki, gdzie kupił wiertarkę i otrzymał dodatkowe punkty za transakcję.


Przeczytaj również: Mieszkaj zdrowo

Kliknij w grafikę, aby zobaczyć więcej

Kupon do PSB Mrówka w PAYBACK

Zgromadzone punkty przeznacz na voucher

Po skończonym remoncie Paweł sprawdził stan swojego konta PAYBACK. Okazało się, że zgromadził 2800 punktów. Wymienił je na kartę podarunkową Allegro o wartości 20 zł (taki voucher można otrzymać za 2750 punktów). Dzięki niej mógł kupić oświetlenie sufitowe w niższej cenie i cieszyć się nie tylko pięknie odnowionymi, lecz także gustownie oświetlonymi wnętrzami. Paweł zamierza dalej zbierać punkty PAYBACK i wymieniać je na atrakcyjne nagrody oraz vouchery, dzięki którym będzie mógł szybko i tanio wyposażyć mieszkanie.

Zainteresuje Cię: Nowy selfiestick dzięki punktom PAYBACK

Zakup vouchera do Allegro w sklepie PAYBACK

Więcej możliwości dzięki PAYBACK

Wymiana punktów na kartę podarunkową Allegro to jedna z możliwości, jakie daje PAYBACK. Paweł, jako aktywny uczestnik Programu, może także:

  • Wymienić punkty na zestaw bitów Bosh lub inne narzędzia – Paweł może odebrać tę nagrodę, nawet jeśli nie zgromadził wymaganej liczby punktów (8999). Wystarczy, że dopłaci 88,99 zł i będzie mógł zacząć korzystać z zestawu dla zapalonego majsterkowicza. W ten sposób zaoszczędzi 20 zł na zakupie i skorzysta z bezpłatnej dostawy dla uczestników Programu PAYBACK. Wśród oferowanych nagród rzeczowych są też narzędzia takie jak: szlifierka kątowa, pistolet klejowy i miernik elektroniczny uniwersalny. W kategorii Narzędzia można znaleźć sporo atrakcyjnych i bardzo praktycznych nagród. W czasie wyprzedaży ich ceny są obniżone nawet o 50%.

  • Punktami PAYBACK obniżać rachunek w sklepie PSB Mrówka – Paweł bardzo lubi robić zakupy w tej sieci, a jako uczestnik Programu może czerpać z tego korzyści. Po każdym zakupie w sklepie stacjonarnym na jego konto wpływają punkty PAYBACK, którymi może obniżać rachunki za narzędzia oraz artykuły budowlane.

Paweł ma wiele okazji do tego, aby szybciej i łatwiej zdobywać punkty PAYBACK

Wystarczy, że:

  • Będzie robił zakupy w sklepach PSB Mrówka – jako amator majsterkowania Paweł często odwiedza sklepy budowlane. Wystarczy, że podczas zakupów będzie pamiętał o karcie PAYBACK. W PSB Mrówka (tylko w sklepie stacjonarnym) każde wydane 2 zł to 1 punkt.

  • Będzie kupował elementy wyposażenia wnętrz przez internet – wśród partnerów Programu PAYBACK są takie marki jak: 4Home, Abra Meble, Dekoria, elampy.pl oraz Miloo Home i wiele innych. To właśnie w tych sklepach można kompleksowo wyposażyć wnętrza i nadać im charakter. Aby punkty naliczały się prawidłowo, należy logować się na stronę wybranego sklepu przez portal PAYBACK.

Może Cię zainteresować: Jaki parowar wybrać i kupić?

  • Będzie sprawdzał dostępne kupony – dzięki kuponom promocyjnym można zgarnąć nawet pięć razy więcej punktów za pojedynczą transakcję. Aby skorzystać z tej opcji, wystarczy aktywować kupon i dokonać zakupu przed upływem terminu jego ważności.

  • Będzie pamiętał o karcie PAYBACK podczas codziennych zakupów – za zakupy spożywcze w sklepie Kaufland też można dostać cenne punkty. Jeśli Paweł pokaże przy kasie swoją kartę, za każde wydane 3 zł otrzyma 1 punkt.

  • Będzie tankował na stacji paliw BP – BP nie tylko oferuje 3 punkty za 2 litry paliwa, lecz także regularnie udostępnia kupony, dzięki którym można np. zasilić swoje konto PAYBACK o dodatkowe 100 punktów, zamawiając ulubioną kawę w Wild Bean Café.

Dołącz do PAYBACK i zacznij oszczędzać. Zakupy z kuponem = więcej punktów. Więcej punktów = większe możliwości do oszczędzania!