Bezpieczne zbieranie punktów PAYBACK z kartą w aplikacji

Strona GłównaPAYBACK EkstraAplikacja mobilna ● Bezpieczne zakupy z kartą PAYBACk

Z powodu pandemii koronawirusa świat się zmienił. Zupełnie inaczej wygląda podejście do zakupów – chętniej robione są przez Internet. Wielu konsumentów sięga po aplikacje mobilne. Zwiększają one bezpieczeństwo i komfort zakupów (zarówno stacjonarnych, jak i internetowych).

Aplikacja mobilna Programu PAYBACK usprawnia robienie zakupów. Korzystając z niej, możesz zwiększyć swoje bezpieczeństwo w czasie robienia zakupów w sklepach stacjonarnych. W jaki sposób korzystanie z aplikacji mobilnej zwiększa bezpieczeństwo użytkowników? Z jakich jeszcze innych powodów warto ją zainstalować na telefonie?

Bezpieczeństwo podczas zakupów i zbierania punktów – aplikacja mobilna Programu PAYBACK

Epidemia koronawirusa wpłynęła na wiele aspektów naszego życia. Ludzie zaczęli obawiać się o swoje bezpieczeństwo podczas wykonywania codziennych czynności, takich jak zakupy. W sklepach stacjonarnych zalecane jest płacenie kartą płatniczą metodą zbliżeniową. Co jednak zrobić w przypadku, gdy jest się uczestnikiem programów lojalnościowych, np. PAYBACK, które wydają plastikowe karty do zbierania punktów? Wystarczy zainstalować na swoim urządzeniu mobilnym aplikację programu. Pamiętaj, aby podczas pobierania korzystać z bezpiecznej strony internetowej lub sklepu danego systemu operacyjnego. Aplikacja mobilna PAYBACK została stworzona w taki sposób, abyś mógł w niej zapisać numer posiadanej plastikowej karty, którą dostałeś u jednego ze stacjonarnych partnerów. Po zainstalowaniu wystarczy, że podasz swoje dane. Podczas zakupów nie musisz już wyciągać plastikowej karty – możesz zeskanować kod kreskowy wyświetlający się na ekranie smartfonu. Dzięki temu, że nie podajesz swojej karty drugiej osobie, zmniejsza się prawdopodobieństwo, że przeniosą się na nią drobnoustroje. W efekcie spada ryzyko zarażenia.

Dowiedz się jak zmienić region w telefonie >>>

Aplikacja mobilna PAYBACK – dlaczego jeszcze warto ją mieć w telefonie?

Aplikacja PAYBACK to nie tylko większa higiena w czasie zakupów oraz mniejsze ryzyko przenoszenia się bakterii i wirusów. To także większy komfort podczas zbierania punktów. Mając aplikację na telefonie, nie musisz nosić ze sobą plastikowej karty. Nawet, jeśli zapomnisz portfela, podczas codziennych zakupów nadal możesz zbierać punkty lojalnościowe. Wystarczy, że będziesz się posługiwać elektronicznym kodem kreskowym z numerem karty. Zawsze przed wejściem do sklepu lub już przy kasie możesz szybko sprawdzić w aplikacji, czy pojawiły się nowe kupony do wybranego przez ciebie sklepu.Ułatwią to specjalne filtry umieszczone w zakładce „Kupony”. Jeżeli je aktywujesz przed skorzystaniem z karty przy kasie, zwiększysz liczbę punktów PAYBACK, które trafią na twoje konto. Inną korzyścią płynącą z posiadania karty PAYBACK jest możliwość wykorzystania zgromadzonych punktów do obniżenia rachunku za zakupy w sklepach stacjonarnych, np. w sieci hipermarketów, na stacjach benzynowych, a także w sieci marketów budowlanych. Jak to zrobić? Wystarczy, że przed realizacją zakupów zgłosisz kasjerowi chęć użycia punktów i powiesz, ile zebranych środków chcesz przeznaczyć na pokrycie kosztu zakupu towarów lub usług. W aplikacji możesz łatwo znaleźć stacjonarne sklepy partnerskie, sprawdzisz także aktualną ofertę wybranych partnerów PAYBACK. A jeśli często zapominasz, co miałeś kupić, z pewnością ucieszy cię fakt, że w aplikacji mobilnej możesz stworzyć własną listę zakupów i zadań do wykonania.

Przeczytaj również: Super app – aplikacje skupiające wiele funkcjonalności w jednym miejscu

Wymieniaj łatwo zdobyte punkty na nagrody w Programie PAYBACK

Kiedy na twoim koncie uzbiera się bardzo dużo punktów, wymień je na nagrody. Możesz to zrobić na stronie internetowej Programu lub korzystając z aplikacji – w obu przypadkach jest to bardzo proste. Wystarczy, że w sklepie z nagrodami wybierzesz interesujący cię produkt, umieścisz go w koszyku i zrealizujesz transakcję, używając punktów PAYBACK. Oprócz nagród rzeczowych w serwisie znajdziesz też vouchery do wybranych partnerów Programu. Takie bony możesz zachować dla siebie lub podarować bliskiej osobie. To ciekawy pomysł na prezent np. na urodziny lub imieniny.

Zwróć uwagę na to, że są również dostępne vouchery do sklepu z nagrodami rzeczowymi PAYBACK, o różnych nominałach. A jeżeli lubisz polować na promocje, pamiętaj o regularnym sprawdzaniu strony głównej aplikacji. Znajdziesz tam informacje o aktualnych promocjach u partnerów Programu, a także o najciekawszych kuponach, które możesz aktywować.

Pobierz aplikację PAYBACK i wejdź na wyższy poziom zbierania punktów. Wszystkie sklepy i kupony masz pod ręką.