Aplikacja z promocjami na ubrania – zalety korzystania z niej

Strona GłównaPAYBACK EkstraAplikacja mobilna ● Aplikacja z promocjami sklepowymi

Zakupy w okresie promocji to dla wielu osób sposób na zdobycie wymarzonych ubrań lub wystrzałowych butów w naprawdę okazyjnych cenach. Jednak promocje to nie tylko sezonowe wyprzedaże. Jak śledzić okazje w różnych sklepach? Pomocna może się okazać odpowiednio dobrana aplikacja z promocjami sklepowymi.

Kiedy i gdzie najlepiej kupować ubrania i dodatki w okazyjnych cenach? W jaki sposób korzystać z aplikacji z promocjami sklepowymi? Poznaj nasz krótki przewodnik po sprytnych sposobach na kupowanie odzieży w atrakcyjnych cenach i sposobach na oszczędzanie.

Promocje na ubrania – kiedy warto kupować odzież?

Hasło „promocje, ubrania, odzież damska i męska” wzbudza w tobie przyjemny dreszczyk emocji? W ciągu roku masz wiele okazji do tego, by sprawić sobie przyjemność i taniej kupić modne ubrania, które już wcześniej sobie upatrzyłeś. Kiedy jednak faktycznie najbardziej opłaca się robić odzieżowe zakupy?

Wszystko zależy od tego, czego szukasz. Jak to zostało wspomniane, promocje na ubrania są przez cały rok. Jeśli jednak chcesz kupić np. odzież sportową do biegania czy nordic walkingu, zrób to najlepiej jesienią, kiedy sezon na ćwiczenia na świeżym powietrzu się kończy i do sklepów trafiają zimowe kolekcje. Odzież na narty, zimowe biegi lub do morsowania o wiele tańsza będzie na wiosnę.

Jeżeli polujesz na ubrania codzienne, zwróć uwagę na wyprzedaże sezonowe. Przykładowo, gdy chcesz kupić płaszcz zimowy, poczekaj do końca stycznia lub na początek lutego. W tym okresie w sklepach pojawiają się już kolekcje wiosenne. Aby zrobić na nie miejsce, sklepy oferują odzież z poprzedniego sezonu w o wiele niższej cenie. Co ciekawe, zasada sezonowości i wyprzedaży dotyczy zarówno sklepów stacjonarnych, jak i internetowych, co daje ci naprawdę wiele możliwości.

Informacje o promocjach w aplikacji – co warto wiedzieć na ten temat?

Jeżeli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, nie tylko tymi sezonowymi, dobrym rozwiązaniem jest aplikacja informująca cię o organizowanych właśnie rabatach dla klientów. Możesz zdecydować się na taką stworzoną dla wybranego sklepu albo zainstalować na telefonie aplikację PAYBACK. Dlaczego warto? Wśród naszych partnerów znajdują się największe marki odzieżowe, które już od wielu lat podbijają serca Polek i Polaków. Zaliczają się do nich sklepy takie jak H&M i Bon Prix, eobuwie czy Zalando Lunge. Duża różnorodność przygotowywanych przez nie kolekcji sprawia, że niemal każdy znajdzie coś dla siebie.

Przy pomocy aplikacji PAYBACK możesz nie tylko zbierać punkty w tych sklepach. Jeśli pozwolisz jej na wysyłanie powiadomień push, będziesz otrzymywać bieżące powiadomienia dotyczące promocji w Programie. Na stronie głównej wyświetlają się informacje o akcjach promocyjnych zarówno w samym Programie, jak i u naszych partnerów. Przykładem może być wyprzedaż odzieży dziecięcej w sklepie H&M. A to tylko jeden z rabatów, jakie regularnie pojawiają się w aplikacji.

Nie tylko obniżki cenowe, czyli jak jeszcze możesz ubierać się modnie, nie wydając ogromnych pieniędzy

W czasie zakupów rozpoczętych w naszym serwisie lub za pośrednictwem aplikacji PAYBACK zbierasz punkty podstawowe i promocyjne. Możesz je później wymienić na vouchery do wybranych odzieżowych partnerów Programu, np. Zalando i H&M, i w ten sposób sam sobie zapewnić rabat. Vouchery są dostępne także w dziale z nagrodami od PAYBACK, gdzie znajdziesz m.in. dodatki i galanterię skórzaną. Oprócz tego możesz skorzystać z kart podarunkowych do platform sprzedażowych, takich jak Allegro, które mają rozbudowane działy z odzieżą, akcesoriami i obuwiem.

Pamiętaj też, że korzystając z vouchera, możesz pokryć cały koszt zakupów w sklepie partnerskim lub obniżyć wysokość rachunku o kwotę, jaka znajduje się na bonie. Zwróć uwagę, że karty podarunkowe mają różne nominały, bez problemu więc wybierzesz taką, która najlepiej odpowiada twoim potrzebom.

Poznaj inne sposoby na oszczędzanie wraz z aplikacją PAYBACK

Aplikacja PAYBACK daje ci jeszcze więcej możliwości oszczędzania na zakupach. I to nie tylko tych ubraniowych. Zebrane punkty możesz wykorzystać również u stacjonarnych partnerów Programu do obniżenia wartości rachunku za zakupy. Warto zaznaczyć, że zaliczają się do nich hipermarkety, w których oprócz produktów spożywczych znajdziesz także dział z ubraniami dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Pojawiają się również sezonowe oferty np. na odzież lub obuwie sportowe.

Pobierz aplikację PAYBACK i wejdź na wyższy poziom zbierania punktów. Wszystkie sklepy i kupony masz pod ręką.