Zbieraj °punkty PAYBACK, grając w darmowe gry na telefon w Świecie gier!

W Świecie gier PAYBACK zdobywanie °punktów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej! Po prostu graj i zbieraj °punkty PAYBACK!

Czym jest Świat gier?


W Świecie gier PAYBACK możesz wybrać swoje ulubione gry, zainstalować i otrzymać mnóstwo °punktów za grę. Oczywiście, wszystkie gry są darmowe!Świat gier znajdziesz w aplikacji PAYBACK, wybierając pozycję „Więcej” w prawym dolnym rogu ekranu.

Jak to działa?

✔ Gry są dostępne za darmo w sklepie Google Play i Apple AppStore.

✔ Każdą grę należy pobrać i zainstalować przechodząc z aplikacji PAYBACK.

✔ Im więcej gier wypróbujesz, tym więcej nowych gier masz dostępnych.

✔ Otrzymujesz °punkty za czas gry lub zadanie wykonane w grze. Oznacza to, że im więcej grasz i im więcej gier wypróbujesz, tym więcej °punktów zdobędziesz!

W które gry mogę grać?

Na początku będziesz mieć tylko jedną lub dwie gry. Zacznij od nich.

► Po instalacji każdej z gier będzie pojawiać się ich więcej. ◄

Jeśli masz już zainstalowane wszystkie dostępne gry, wróć później i sprawdź, czy nie mamy dla Ciebie czegoś nowego. Stale dodajemy nowe gry.

Ile °punktów zdobędę?

W Świecie gier widzisz, ile °punktów zbierzesz w każdej grze.


W im więcej gier grasz, tym więcej °Punktów zdobywasz!

Gdzie mogę sprawdzić, ile °punktów już zdobyłem?

Możesz dokładnie sprawdzić, ile ich masz w Świecie gier w aplikacji PAYBACK. Dotknij „Moje gry” na górze ekranu. Zobaczysz historię gry, a także ile °punktów już w niej zdobyłeś. Zdobyte °punkty są widoczne również w sekcji Moje punkty w aplikacji PAYBACK.

Jak zdobyć °punkty?

°Punkty są przesyłane na Twoje konto PAYBACK automatycznie.


Ze względów bezpieczeństwa °Punkty zbierane w Świecie gier są blokowane na 14 dni. Po odblokowaniu °Punktów możesz je wydać np. w ➤sklepie z nagrodami.

Często zadawane pytania

Ogólne

Gdzie znajdę „Świat gier” PAYBACK?

Świat gier znajdziesz w aplikacji PAYBACK w sekcji Więcej.


Jak działa „Świat gier” PAYBACK?

PAYBACK nagradza Cię °punktami PAYBACK za czas spędzony na graniu lub zadania wykonane w grze. Gry wyświetlane w Świecie gier są dostępne bezpłatnie w oficjalnych sklepach Google Play i Apple App Store. Aby Świat gier działał prawidłowo, musisz wyrazić zgodę na dostęp do danych o czasie użytkowania gier zainstalowanych za pośrednictwem Świata gier. W kolejnym kroku wybierz dowolną aplikację ze Świata gier, pobierz ją i graj. °Punkty PAYBACK zbierasz już od pierwszych chwil grania! Im dłużej grasz, tym więcej °punktów zdobywasz. Zwróć uwagę na odpowiednie opisy zadań pod grami w Świecie gier. Zadaniem może być np. ukończenie treningu, osiągnięcie konkretnego poziomu gry lub spędzenie określonego czasu w grze. Znajdziesz tam liczbę °punktów PAYBACK, które możesz otrzymać.

Wybór gier

Wybrałem grę, ale nie mogę jej pobrać na telefon. Dlaczego?

Każda gra, w którą chcesz grać, musi zostać pobrana na urządzenie z oficjalnego sklepu po przejściu przez aplikację PAYBACK. Może zdarzyć się tak, że gra ta może być niedostępna dla Twojego urządzenia lub kraju. W takim przypadku skorzystaj z formularza kontaktowego w Świecie gier i skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej. W zgłoszeniu podaj swój kraj oraz markę i model smartfonu.


Dlaczego nie widzę żadnych nowych gier, w których można zdobyć °punkty PAYBACK?

Nasz system rekomendacji określa, czy aplikacja jest dla Ciebie odpowiednia, czy nie. Może się zdarzyć, że obecnie nie mamy dla ciebie nowej gry zgodnej z Twoim profilem użytkownika lub że wypróbowałeś już wszystkie gry dostępne w Świecie gier. Gdy za kilka dni ponownie otworzysz Świat gier, powinieneś zobaczyć kilka nowych gier do wypróbowania.


Wybrałem grę, ale ciągle jestem przekierowywany do oficjalnego sklepu z aplikacjami. Dlaczego?

Nie martw się, dokładnie tak miało być! Zdobędziesz °punkty tylko wtedy, gdy pobierzesz grę za pośrednictwem oficjalnego sklepu z aplikacjami.


Czy mam wpływ na to, jakie gry mi się wyświetlają?

Nasz system rekomendacji wybiera gry, które najprawdopodobniej najbardziej Ci się spodobają. Wypróbuj je, aby się przekonać. Jeśli z jakiegoś powodu gry Ci się nie spodobają, odwiedź Świat gier ponownie za kilka dni. Systematycznie dodajemy nowe gry, więc prędzej czy później nowe i ciekawsze gry z pewnością pojawią się w rekomendacjach.

Punkty

Dlaczego nie naliczyły mi się °punkty za granie?

Czy na pewno w pełni ukończyłeś już aktualne zadanie? Jeśli nie, graj jeszcze kilka minut, aby zdobyć °punkty PAYBACK - sekcja Moje gry w Świecie gier pokaże Ci, ile więcej czasu gry/poziomów potrzeba, aby zdobyć więcej °punktów. W zależności od używanej wersji systemu operacyjnego, mogą wystąpić opóźnienia w naliczaniu punktów.

Brak °punktów może być spowodowany tym, że ukończyłeś już wszystkie poziomy danej gry. Wówczas spróbuj zagrać w inną grę. Możesz również spróbować ponownie uruchomić aplikację PAYBACK lub sprawdzić połączenie sieciowe – być może nie zdążyliśmy uwzględnić Twojego całkowitego czasu gry.

Nie przyznajemy również °punktów PAYBACK za granie w gry, które zostały odinstalowane z urządzenia i ponownie pobrane w późniejszym czasie. Pamiętaj - °punkty są przyznawane za czas spędzony na graniu lub ukończone poziomy gry, a nie za samo pobranie aplikacji.


Grałem w gry w Świecie gier podczas pobytu zagranicą i °punkty się nie naliczyły. Dlaczego?

Ze względów bezpieczeństwa użytkownicy aplikacji PAYBACK mogą otrzymać °punkty PAYBACK tylko wtedy, gdy grają w gry ze Świata gier na terenie Polski. Zbieranie °punktów za granie poza granicami Polski nie jest możliwe.


Grałem bardzo długo, ale zdobyłem tylko kilka °punktów. Dlaczego?

Graj dalej! Prawdopodobnie potrzebujesz kilku dodatkowych minut gry, aby zdobyć kolejne °punkty. Złożoność zadania determinuje liczbę punktów, jaką można zdobyć za jego ukończenie. Im więcej grasz, tym więcej °punktów zdobywasz.

W sekcji Moje gry w czasie rzeczywistym sprawdzisz aktualne zadanie do ukończenia, aby zdobyć kolejne punkty. Jeśli myślisz, że nie naliczyły Ci się wszystkie °punkty, uruchom ponownie aplikację PAYBACK lub sprawdź połączenie sieciowe. Po zdobyciu ostatniego poziomu gry, nie możesz już zdobywać °punktów PAYBACK w tej grze. Wówczas pobierz nową grę i zacznij zbierać °punkty, grając w kolejną grę!


Gra jest wciąż na moim smartfonie, ale nie otrzymuję już żadnych °punktów. Dlaczego?

Jeśli nie grałeś w grę przez długi czas, być może nie widzimy jej na Twoim smartfonie. Tak się zdarza, jeśli odinstalowałeś grę ze smartfonu, a następnie pobrałeś ją ponownie. Lub jeśli otwierasz Świat gier na innym urządzeniu, gra została zainstalowana już wcześniej albo zresetujesz identyfikator reklamowy na swoim smartfonie. We wszystkich tych przypadkach granie nie zostanie nagrodzone °punktami PAYBACK.


Pobrałem grę, ale nie widzę jej w sekcji Moje gry. Dlaczego?

Poczekaj, aż instalacja gry na Twoim smartfonie dobiegnie końca i odśwież sekcję Moje gry. Pamiętaj, że po wybraniu gry w Świecie gier musisz pobrać ją z oficjalnego sklepu z aplikacjami. Jeśli nie pobrałeś gry z oficjalnego sklepu lub pobrałeś ją z niego bezpośrednio, bez przejścia z listy gier w Świecie gier, nie możemy wynagrodzić Cię °punktami PAYBACK. W przypadku, gdy nadal masz problemy, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego w Świecie gier.


Nie otrzymałem żadnych dodatkowych °punktów PAYBACK, chociaż grałem w czasie okresu promocyjnego.

W czasie trwania promocji, otrzymasz dodatkowe °punkty za nowe gry zainstalowane poprzez Świat gier. Łączna liczba °punktów, którą otrzymasz (uwzględniając promocję) wyświetla się pod każdą grą w Świecie gier. Pamiętaj, że dotyczy to wyłącznie nowych gier pobranych za pośrednictwem Świata gier PAYBACK w okresie promocyjnym. Jeśli zainstalowałeś grę wcześniej w Świecie gier, nie otrzymasz °punktów promocyjnych.


Gdzie sprawdzić, czy °punkty za granie mi się naliczyły?

°Punkty możesz sprawdzić w sekcji Moje punkty, wybierając Więcej – dokładnie tam, gdzie znajdują się wszystkie Twoje °punkty PAYBACK zdobyte za zakupy.


Po jakim czasie mogę wykorzystać °punkty zdobyte za granie w gry w Świecie gier?

°Punkty zdobyte za granie w gry w aplikacji PAYBACK można wykorzystać po 14 dniach od dnia naliczenia. Przez 14 dni °punkty pozostają zablokowane.

Zainstaluj aplikację i graj