Odwiedź aplikację w poniedziałek 2 sierpnia i sprawdź super oferty:

Zaczekaj do pierwszego poniedziałku miesiąca i sprawdź specjalne oferty!

W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w aplikacji mobilnej czekają na Ciebie ponadprzeciętne oferty.

Wejdź do aplikacji, aktywuj kupony hAPPy Monday i zbierz jeszcze więcej punktów!

PAYBACK na Android

PAYBACK na iPhone

Program PAYBACK zaskakuje swoich uczestników nowymi, bardzo atrakcyjnymi promocjami!😎

hAPPy Monday to czas zakupowego szaleństwa. Stanowi kolejną okazję do tego, aby zyskać dodatkowe punkty⭐️ i skorzystać z rabatów✂️ w ulubionych sklepach.

W ramach hAPPy Monday uczestnicy Programu zyskują dostęp do wyjątkowo atrakcyjnych ofert, dzięki którym oszczędzają na zakupach i zdobywają dodatkowe punkty. Jest tylko jeden warunek – z oferty mogą korzystać wyłącznie użytkownicy aplikacji mobilnej. Jeśli jeszcze jej nie zainstalowałaś/eś, masz teraz doskonałą okazję, żeby to zrobić✔️.

hAPPy Monday – co to takiego?🤩

hAPPy Monday to dzień, na który aktywni uczestnicy Programu czekają z niecierpliwością. Nic dziwnego – pierwszy poniedziałek każdego miesiąca to okazja, aby skorzystać z wyjątkowych promocji i aktywować atrakcyjne kupony do wykorzystania w sklepach stacjonarnych i online.

⭐️ Program PAYBACK regularnie udostępnia kupony promocyjne, jednak oferty dostępne w ramach hAPPy Monday są najatrakcyjniejsze. Tego dnia możesz zyskać jeszcze więcej punktów niż zazwyczaj i wymienić je na nagrody w serwisie PAYBACK lub skorzystać z atrakcyjnych rabatów w ulubionych sklepach;

⌛️ Kupony oferowane w ramach promocji hAPPy Monday można aktywować tylko w pierwszy poniedziałek miesiąca i wykorzystać je w ściśle określonym terminie.

✔️ Oferta skierowana jest wyłącznie do uczestników Programu, którzy korzystają z aplikacji mobilnej PAYBACK – tylko tam można znaleźć okazje z logo hAPPy Monday i zdobyć nawet kilka tysięcy punktów za pojedynczą transakcję w wybranym sklepie partnerskim.

Zaplanuj szaleństwo zakupowe z hAPPy Monday😵

Jeśli masz już zainstalowaną aplikację z promocjami, oddaj się zakupowemu szaleństwu. Co prawda nie możesz wcześniej aktywować kuponów promocyjnych, ale da się je sprawdzić w piątek poprzedzający pierwszy poniedziałek miesiąca. Weekend to dobry czas na to, aby przejrzeć ofertę sklepów i punktów usługowych, w których można zrealizować te kupony. To doskonała okazja, aby zrobić bliskiej osobie prezent i zebrać kolejne punkty PAYBACK – nagrody i vouchery, na które możesz wymienić zgromadzone środki, są bardzo atrakcyjne.

Oto korzyści, na jakie możesz liczyć, aktywując kupon w ramach promocji hAPPy Monday:

❤️ nawet kilka tysięcy punktów PAYBACK za pojedynczą transakcję w ulubionym sklepie;

✨ możliwość wymiany punktów na nagrody PAYBACK, vouchery lub rabaty w wybranych sklepach;

✅ dzięki aplikacji zakupowej PAYBACK możesz nie tylko korzystać z ofert hAPPy Monday, lecz także sprawdzać stan swojego konta, skorzystać z listy zakupowej i przeglądać oferty innych kuponów promocyjnych.