Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na elampy.pl

1 °P za 3 zł

Sklep elampy.pl to wyjątkowy sklep internetowy, prezentujący szeroki wybór nowoczesnych oraz klasycznych lamp i opraw oświetleniowych. Oferujemy produkty znanych marek, stale zwiększając dostępny asortyment. Wysyłka w 24h, 100 - dniowe prawo zwrotu oraz darmowa dostawa na terenie całej Polski to filary, na których opieramy sklep internetowy elampy.pl

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Dziesiątki produktów oświetleniowych najwyższej jakości na elampy.pl

Szukasz oryginalnej lampy stojącej bądź wiszącej? Na elampy.pl z pewnoścą wybierzesz coś ciekawego dla siebie. Bogato zdobione żyrandole, nieco bardziej dyskretne lampy sufitowe, lampy stojące, w tym niewielkie lampki idealne na biurko, a także reflektorki, kinkiety i szynoprzewody – na pewno znajdziesz produkt odpowiedni do Twoich potrzeb. Sklep oferuje również liczne typy oświetlenia zewnętrznego, np. kule ogrodowe, słupki oświetleniowe czy lampy elewacyjne, dzięki czemu żadna część ogrodu nie pozostanie bez światła. A może potrzebna Ci lampka do pokoju dziecięcego? Wybierz spośród wielu ciekawych wzorów i kolorów, które z pewnością spodobają się kilkulatkowi, a także nastolatkowi.

Na elampy.pl dostępne są też różne typy żarówek, w wygodny sposób podzielone według ustalonych kryteriów, w tym klasy energetycznej, typu źródła światła oraz materiału i koloru. Na stronie znaleźć można ponadto żarówki ozdobne, które z pewnością dodadzą wnętrzu charakteru.

Najwyższy standard obsługi klienta filarem elampy.pl

Sklep elampy.pl dba o swoich klientów, nie tylko oferując im produkty najwyższej jakości. Wysyłka w zaledwie 24 godziny oraz możliwość zwrotu aż do 100 dni, bez podania przyczyny, to kolejne udogodnienia, dzięki którym sklep internetowy elampy.pl zbiera tak wiele pozytywnych opinii. Bardzo wygodną opcję stanowi darmowa dostawa na terenie całej Polski, która sprawia, że każdy będzie mógł cieszyć się nowym produktem bez dopłat. Ciekawe możliwości oferuje również outlet elampy.pl, w którym można kupić pełnowartościowe produkty z końcówek kolekcji.