Gazetka PSB Mrówka marzec 2022

Strona głównaSklepy stacjonarnePSB Mrówka ● Gazetka promocyjna

Mrówka gazetka promocyjna

Ruszyła nowa gazetka promocyjna w sklepach Mrówka!


A w niej nowy, wiosenny asortyment do domu i ogrodu.


Gazetka promocyjna „Marzec 2022” jest ważna w dniach 04-19.03.2022 r.

Zielono w domu i w ogrodzie

Cebulki

Hiacynt, krokus, narcyz, prymulka, szafirek

Cena: od 4,99 zł/szt.

Ziemia uniwersalna PSB 20 l

Cena: 4,59 zł/opak.

Drzewa i krzewy

Cena: od 7,49 zł/szt.

Punktowe okazje

Pilarka elektryczna NAC

Moc 1800 W

Cena: 209 zł/szt.

Osłonki Galicja

Cena: od 6,49 zł/szt.

Vileda Mop Ultramax set

Cena: 89,90 zł/kpl.

Co musisz wiedzieć o gazetkach promocyjnych w sklepach Mrówka

Jeśli właśnie planujesz remont mieszkania lub szukasz artykułów wyposażenia wnętrz, zajrzyj do gazetki wydawanej przez sieć PSB Mrówka. Znajdziesz tam promocje obejmujące akcesoria do aranżacji wnętrz, a także szeroką ofertę materiałów budowlanych w atrakcyjnych cenach. Nie zwlekaj z zakupami, bo każda promocja jest ograniczona czasowo.

W gazetce PSB Mrówka znajdziesz produkty, które są premiowane dodatkowymi punktami PAYBACK. Za zakup niektórych produktów oznaczonych logo PAYBACK otrzymasz jeszcze więcej punktów. Aby zarejestrować się w Programie, odbierz kartę PAYBACK w najbliższym sklepie Mrówka i zarejestruj się na jeden z trzech sposobów: na naszej stronie, korzystając z aplikacji mobilnej lub wypełniając papierowy formularz dołączony do zestawu startowego. Kiedy na karcie zgromadzisz odpowiednią ilość punktów, możesz wymienić je na zakupy w Mrówce. Wystarczy, że przy kasie pokażesz kasjerowi swoją kartę PAYBACK, powiesz, ile punktów chcesz wymienić na zakupy, a następnie podasz dzień i miesiąc urodzenia w celu autoryzacji transakcji. Dzięki temu obniżysz wysokość swojego rachunku!

Co jeszcze warto wiedzieć na temat gazetek sieci PSB Mrówka? Każda z nich może obejmować inny rejon. Pamiętaj aby zwracać uwagę, którego sklepu tyczy się dana gazetka. We wszystkich gazetkach znajduje się dokładna lista sklepów PSB Mrówka, w których obowiązuje promocyjna oferta. Co miesiąc są to inne akcesoria przeznaczone do remontu i budowy domu oraz do dekoracji i wyposażenia wnętrz. Dodatkowo w sieci PSB Mrówka możesz wygodnie zrobić zakupy na telefon lub on-line.