Strona głównaSklepy stacjonarnePSB Mrówka ● Gazetka promocyjna

Mrówka gazetka promocyjna

Nowa oferta w sklepach Mrówka już dostępna!


Sprawdź nowy asortyment i przygotuj w swoim ogrodzie lub na balkonie miejsce do wiosennego wypoczynku.


Gazetka promocyjna „Kwiecień 2021” jest ważna w dniach 09-25.04.2021 r.

Otocz się roślinami

Regał/kwietnik

Cena: od 97,90 zł/szt.

Kwietnik Werbena

+50 punktów za zakup koloru Rattan mokka

Cena: 46,99 zł/szt.

Osłonka Magnolia

Cena: od 1,59 zł/szt.

Postaw na wygodę

Krzesło wiszące – Alpha Terracota na stelażu

Cena: 1699 zł/szt.

Krzesło brazylijskie

Cena: 95 zł/kpl.

Stół Jantar, Fotel Cyrkon

Stół: 99 zł/szt.

Fotel: 24,90 zł/szt.

Zadbaj o swój ogród

Robot koszący

Cena: 1699 zł/szt.

Rękawice ogrodnicze

Cena: od 4,99 zł/para

Opryskiwacz Next 3000 z lancą 30 cm

Cena: 201 zł/szt.

Co musisz wiedzieć o gazetkach promocyjnych w sklepach Mrówka

Jeśli właśnie planujesz remont mieszkania lub szukasz artykułów wyposażenia wnętrz, zajrzyj do gazetki wydawanej przez sieć PSB Mrówka. Znajdziesz tam promocje obejmujące akcesoria do aranżacji wnętrz, a także szeroką ofertę materiałów budowlanych w atrakcyjnych cenach. Nie zwlekaj z zakupami, bo każda promocja jest ograniczona czasowo.

W gazetce PSB Mrówka znajdziesz produkty, które są premiowane dodatkowymi punktami PAYBACK. Za zakup niektórych produktów oznaczonych logo PAYBACK otrzymasz jeszcze więcej punktów. Aby zarejestrować się w Programie, odbierz kartę PAYBACK w najbliższym sklepie Mrówka i zarejestruj się na jeden z trzech sposobów: na naszej stronie, korzystając z aplikacji mobilnej lub wypełniając papierowy formularz dołączony do zestawu startowego. Kiedy na karcie zgromadzisz odpowiednią ilość punktów, możesz wymienić je na zakupy w Mrówce. Wystarczy, że przy kasie pokażesz kasjerowi swoją kartę PAYBACK, powiesz, ile punktów chcesz wymienić na zakupy, a następnie podasz dzień i miesiąc urodzenia w celu autoryzacji transakcji. Dzięki temu obniżysz wysokość swojego rachunku!

Co jeszcze warto wiedzieć na temat gazetek sieci PSB Mrówka? Każda z nich może obejmować inny rejon. Pamiętaj aby zwracać uwagę, którego sklepu tyczy się dana gazetka. We wszystkich gazetkach znajduje się dokładna lista sklepów PSB Mrówka, w których obowiązuje promocyjna oferta. Co miesiąc są to inne akcesoria przeznaczone do remontu i budowy domu oraz do dekoracji i wyposażenia wnętrz. Dodatkowo w sieci PSB Mrówka możesz wygodnie zrobić zakupy na telefon lub on-line.