Sklepy stacjonarnePSB Mrówka ● Gazetka promocyjna

Mrówka gazetka promocyjna

NOWA GAZETKA PROMOCYJNA MRÓWKI JUŻ NA POCZĄTKU PAŹDZIERNIKA!


Sprawdź produkty z poprzedniej gazetki.Zadbaj o ciepło

Piec Szamot

cena: od 149 zł/szt.

Grzejnik halogenowy

cena: 59,99 zł/szt.

Odkurzacz do popiołu i innych zanieczyszczeń

cena: 99 zł/szt.

Stylowe, przytulne wnętrze

Kufry

cena: od 34,90 zł/szt.

Wrzos, lawenda

cena: od 2,99 zł/szt.

Zestaw stolików kawowych Celia

cena: 139 zł/zest.

Jesienne smaki w kuchni

Akcesoria do kiszenia

cena: od 2,99 zł/szt.

Magnum garnki, patelnie

cena: od 49,99 zł/szt.

Suszarka do grzybów i owoców

cena: 89 zł/szt.

Co musisz wiedzieć o gazetkach promocyjnych w sklepach Mrówka

Jeśli właśnie planujesz remont mieszkania lub szukasz artykułów wyposażenia wnętrz, zajrzyj do gazetki wydawanej przez sieć PSB Mrówka. Znajdziesz tam promocje obejmujące akcesoria do aranżacji wnętrz, a także szeroką ofertę materiałów budowlanych w atrakcyjnych cenach. Nie zwlekaj z zakupami, bo każda promocja jest ograniczona czasowo.

W gazetce PSB Mrówka znajdziesz produkty, które są premiowane dodatkowymi punktami PAYBACK. Za zakup niektórych produktów oznaczonych logo PAYBACK otrzymasz jeszcze więcej punktów. Aby zarejestrować się w Programie, odbierz kartę PAYBACK w najbliższym sklepie Mrówka i zarejestruj się na jeden z trzech sposobów: na naszej stronie, korzystając z aplikacji mobilnej lub wypełniając papierowy formularz dołączony do zestawu startowego. Kiedy na karcie zgromadzisz odpowiednią ilość punktów, możesz wymienić je na zakupy w Mrówce. Wystarczy, że przy kasie pokażesz kasjerowi swoją kartę PAYBACK, powiesz, ile punktów chcesz wymienić na zakupy, a następnie podasz dzień i miesiąc urodzenia w celu autoryzacji transakcji. Dzięki temu obniżysz wysokość swojego rachunku!

Co jeszcze warto wiedzieć na temat gazetek sieci PSB Mrówka? Każda z nich może obejmować inny rejon. Pamiętaj aby zwracać uwagę, którego sklepu tyczy się dana gazetka. We wszystkich gazetkach znajduje się dokładna lista sklepów PSB Mrówka, w których obowiązuje promocyjna oferta. Co miesiąc są to inne akcesoria przeznaczone do remontu i budowy domu oraz do dekoracji i wyposażenia wnętrz.