Strona głównaSklepy stacjonarnePSB Mrówka ● Gazetka promocyjna

Mrówka gazetka promocyjna
Nowa oferta w sklepach Mrówka już dostępna!


Sprawdź nowy asortyment do remontu, zmiany wystroju przestrzeni oraz do wakacyjnego wypoczynku w ogrodzie.

A za zakupy z kuponem możesz zyskać +2 000 punktów PAYBACK!


Gazetka promocyjna „Lipiec 2021” jest ważna w dniach 02-17.07.2021 r.

Remontuj z Mrówką

Toaletka kosmetyczna Kasia

Cena: 529 zł/szt.

Fotel Farel

Cena: 529 zł/szt.

Płytka Monsanto

Opak. 0,42 m2

Cena: 36,99 zł/opak.

Zestaw malarski Comensal

Cena: 24,90 zł/szt.

Farba Magnat Ceramic 2,5 l

Cena: 69,99 zł/szt.

Drabina aluminiowa, domowa dwustronna

Cena: 399 zł/szt.

Letni relaks w ogrodzie

Basen ogrodowy rozporowy

Cena: od 109 zł/szt.

Butelki

Cena: od 8,99 zł/szt.

Żagiel przeciwsłoneczny

Cena: od 39,90 zł/szt.

Co musisz wiedzieć o gazetkach promocyjnych w sklepach Mrówka

Jeśli właśnie planujesz remont mieszkania lub szukasz artykułów wyposażenia wnętrz, zajrzyj do gazetki wydawanej przez sieć PSB Mrówka. Znajdziesz tam promocje obejmujące akcesoria do aranżacji wnętrz, a także szeroką ofertę materiałów budowlanych w atrakcyjnych cenach. Nie zwlekaj z zakupami, bo każda promocja jest ograniczona czasowo.

W gazetce PSB Mrówka znajdziesz produkty, które są premiowane dodatkowymi punktami PAYBACK. Za zakup niektórych produktów oznaczonych logo PAYBACK otrzymasz jeszcze więcej punktów. Aby zarejestrować się w Programie, odbierz kartę PAYBACK w najbliższym sklepie Mrówka i zarejestruj się na jeden z trzech sposobów: na naszej stronie, korzystając z aplikacji mobilnej lub wypełniając papierowy formularz dołączony do zestawu startowego. Kiedy na karcie zgromadzisz odpowiednią ilość punktów, możesz wymienić je na zakupy w Mrówce. Wystarczy, że przy kasie pokażesz kasjerowi swoją kartę PAYBACK, powiesz, ile punktów chcesz wymienić na zakupy, a następnie podasz dzień i miesiąc urodzenia w celu autoryzacji transakcji. Dzięki temu obniżysz wysokość swojego rachunku!

Co jeszcze warto wiedzieć na temat gazetek sieci PSB Mrówka? Każda z nich może obejmować inny rejon. Pamiętaj aby zwracać uwagę, którego sklepu tyczy się dana gazetka. We wszystkich gazetkach znajduje się dokładna lista sklepów PSB Mrówka, w których obowiązuje promocyjna oferta. Co miesiąc są to inne akcesoria przeznaczone do remontu i budowy domu oraz do dekoracji i wyposażenia wnętrz. Dodatkowo w sieci PSB Mrówka możesz wygodnie zrobić zakupy na telefon lub on-line.