Sklepy stacjonarnePSB Mrówka ● Gazetka promocyjna

Sprawdź produkty z marcowej gazetki

Postaw na stylowe dodatki

Firana z pomponami

cena: 37,90 zł/szt.

Obrazy Framepic

cena: od 27,90 zł/szt.

Organizer

cena: 7,99 zł/szt.

Zyskaj dodatkowe punkty za zakup wybranych produktów

Mop Spray&Clean

cena: 87 zł/szt.

Narzędzie wielofunkcyjne 220 W

cena: 139 zł/zest.

Kosz do sortowania odpadów

cena: 27,90 zł/szt.

Co musisz wiedzieć o gazetkach promocyjnych w PSB Mrówka

Jeśli właśnie planujesz remont mieszkania lub szukasz artykułów wyposażenia wnętrz, zajrzyj do gazetki wydawanej przez sieć PSB Mrówka. Znajdziesz tam promocje obejmujące akcesoria do aranżacji wnętrz, a także szeroką ofertę materiałów budowlanych w atrakcyjnych cenach. Nie zwlekaj z zakupami, bo każda promocja jest ograniczona czasowo.

W gazetce PSB Mrówka znajdziesz produkty, które są premiowane dodatkowymi punktami PAYBACK. Za zakup niektórych produktów oznaczonych logo PAYBACK otrzymasz jeszcze więcej punktów. Aby zarejestrować się w Programie, odbierz kartę PAYBACK w najbliższym sklepie Mrówka i zarejestruj się na jeden z trzech sposóbw: na naszej stronie, korzystając z aplikacji mobilnej lub wypełniając papierowy formularz dołączony do zestawu startowego. Kiedy na karcie zgromadzisz odpowiednią ilość punktów, możesz wymienić je na zakupy w Mrówce. Wystarczy, że przy kasie pokażesz kasjerowi swoją kartę PAYBACK, powiesz, ile punktów chcesz wymienić na zakupy, a następnie podasz dzień i miesiąc urodzenia w celu autoryzacji transakcji. Dzięki temu obniżysz wysokość swojego rachunku!

Co jeszcze warto wiedzieć na temat gazetek sieci PSB Mrówka? Każda z nich może obejmować inny rejon. Pamiętaj aby zwracać uwagę, którego sklepu tyczy się dana gazetka. We wszystkich gazetkach znajduje się dokładna lista sklepów PSB Mrówka, w których obowiązuje promocyjna oferta. Co miesiąc są to inne akcesoria przeznaczone do remontu i budowy domu oraz do dekoracji i wyposażenia wnętrz.