Sklepy stacjonarnePSB Mrówka ● Gazetka promocyjna

Gazetka promocyjna sieci PSB Mrówka

Nowa oferta w sklepach Mrówka już dostępna!


A w niej nowy asortyment do domu i ogrodu oraz inspiracje na spędzenie wolnego czasu.


Gazetka promocyjna „Lipiec 2020” jest ważna w dniach 03.07-18.07.2020 r.

Wypoczynek pod namiotem, a może przy grillu?

Namiot trzyosobowy Coolground 3

cena: 129 zł/szt.

Śpiwór Evade 15

cena: 49,90 zł/zest.

Ręcznik z mikrofibry Sport&Travel

cena: 13,90 zł/szt.

Torba Izo Cool 4-12 l

cena: od 16,90 zł/szt.

Przenośny grill gazowy 1.0

cena: 299 zł/szt.

Grill węglowy kulisty z pokrywą

cena: 95 zł/szt.

Garaż pełen narzędzi

Myjka ciśnieniowa akumulatorowa 16,8 V LI-ION

cena: 249 zł/szt.

Wiertarko-wkrętarka 18 V z latarką

cena: 159 zł/szt.

Wyrzynarka 400 W

cena: 55,90 zł/szt.

Co musisz wiedzieć o gazetkach promocyjnych w sklepach Mrówka

Jeśli właśnie planujesz remont mieszkania lub szukasz artykułów wyposażenia wnętrz, zajrzyj do gazetki wydawanej przez sieć PSB Mrówka. Znajdziesz tam promocje obejmujące akcesoria do aranżacji wnętrz, a także szeroką ofertę materiałów budowlanych w atrakcyjnych cenach. Nie zwlekaj z zakupami, bo każda promocja jest ograniczona czasowo.

W gazetce PSB Mrówka znajdziesz produkty, które są premiowane dodatkowymi punktami PAYBACK. Za zakup niektórych produktów oznaczonych logo PAYBACK otrzymasz jeszcze więcej punktów. Aby zarejestrować się w Programie, odbierz kartę PAYBACK w najbliższym sklepie Mrówka i zarejestruj się na jeden z trzech sposobów: na naszej stronie, korzystając z aplikacji mobilnej lub wypełniając papierowy formularz dołączony do zestawu startowego. Kiedy na karcie zgromadzisz odpowiednią ilość punktów, możesz wymienić je na zakupy w Mrówce. Wystarczy, że przy kasie pokażesz kasjerowi swoją kartę PAYBACK, powiesz, ile punktów chcesz wymienić na zakupy, a następnie podasz dzień i miesiąc urodzenia w celu autoryzacji transakcji. Dzięki temu obniżysz wysokość swojego rachunku!

Co jeszcze warto wiedzieć na temat gazetek sieci PSB Mrówka? Każda z nich może obejmować inny rejon. Pamiętaj aby zwracać uwagę, którego sklepu tyczy się dana gazetka. We wszystkich gazetkach znajduje się dokładna lista sklepów PSB Mrówka, w których obowiązuje promocyjna oferta. Co miesiąc są to inne akcesoria przeznaczone do remontu i budowy domu oraz do dekoracji i wyposażenia wnętrz.