1 °P za 2 zł

Zbieraj punkty PAYBACK w Orange

Codziennie nowe promocje, tysiące punktów do zebrania. Skorzystaj!

Zbieraj punkty za opłacone faktury

Operator sieci Orange jest liderem na polskim rynku telefonii stacjonarnej, Internetu i transmisji danych. Oferuje kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dostępne w całym kraju: telefonię komórkową, telefonię stacjonarną, mobilny i stacjonarny dostęp do Internetu, usługi multimedialne: mobilną telewizję, mobilny portal, kontent muzyczny. Punkty PAYBACK są przyznawane po złożeniu zamówienia i podpisaniu umowy lub przedłużeniu umowy na usługi dla klientów indywidualnych: telefonia komórkowa lub Internet mobilny w ramach ofert na abonament lub mix, a także za przedłużenie lub podpisanie umowy na usługi Internetu stacjonarnego Orange, również w ofercie łączonej z telewizją oraz telefonią stacjonarną Orange.


Punkty PAYBACK zostaną naliczone tylko i wyłącznie po przejściu na stronę Orange za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK.pl w terminie do 75 dni od daty złożenia zamówienia na orange.pl

Zbieraj punkty w Mobilnej Sieci Orange

Aby aktywować kartę PAYBACK w Orange dla swojego numeru telefonu wyślij SMS o treści DOPISZ wraz z numerem karty PAYBACK (np. DOPISZ 0123456789) pod numer 414 (koszt wg taryfy).


1 °P za każde 2 zł wartości terminowo opłaconej faktury, wystawionej na min. 25 zł (promocyjny próg minimalny)

Aktywuj swój numer PAYBACK w ORANGE


1 °P za 2 zł wydane na doładowanie konta w ofercie na kartę

Doładuj kartę za punkty PAYBACK

1 °P za każde 2 zł wartości terminowo opłaconej faktury za usługi internetowe, telewizyjne oraz wybrane usługi głosowe w Telefonii Stacjonarnej Orange.

Aktywuj swój numer PAYBACK w ORANGE

Wymień punkty na doładowanie w Orange na kartę